Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Ferer mi vratio minus od Azarenke. Ako Raonic uzme četvrti set biće i ovo uspešna noć.

ako raonic ne uzme 4 set, gubitak para na kladionici ce biti tvoj najmanji problem :D
Link to comment

Fudbal 0/2, NHL 2/2. Fudbal nije mogao doci gluplje. Nece se skoro desiti, da oba meca koja singlirah zavrse 0-0. NHL taman kako treba. Pingvini iskontrolisase mec, San Jose dobro iskoristio PP situacije. Sigurno sam ocekivao bolji bilans, ali sam mogao i losije proci(da sam odigrao tenis jace, recimo).

 

 

Fudbal

 

Man City-Everton 3+

 

Barcelona-A. Bilbao 3+

 

Real Potosi-Ciclon 3+

 

San Luis-U. de Chile 3+

 

Kvote, 1.50, 1.50, 1.81, 1.59.

City juri 1-2 iz prvog meca, te ocekujem ozbiljan pristup. Barcelona je dobila prvi duel 2-1, a to bas i nije rezultat za taktiziranje. Real Potosi i U. de Chile, stanje redovno.

 

 

NHL

 

Washington-Philadelphia 5+

 

Tampa-Toronto 5+

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Capitalsi zaredjase sa 5+ overima(11 meceva), pomalo neobicno za tim koji Trotz vodi. Ako medjutim pogledamo koliko dobrih ofanzivaca ima Washington, to vec nije cudno. Tampa je nesto bolja u napadu, u poslednje vreme, pa probah i njih.

 

 

NBA

 

San Antonio-Houston H1(-7.5)

 

Golden State-Dallas >210.5

 

Kvote, 1.65, 1.60.

Moji Rocketsi igraju promenljivo ove sezone; ovo je jedno od najnezgodnijih gostovanja i ocekujem ubedljivu pobedu domace ekipe. Dallas bas i nije pouzdan za pluseve, no tu je Golden State da resi problem.

 

Prateci tiket, Detroit H1(-9.5), Oklahoma >205.5. Kvota 2.64.

 

 

Tenis

 

Serena fix

Djokovic fix

 

Kvota 1.55.

Ovde nije potrebno neko posebno objasnjenje. Djokovic bi morao da odigra dosta ispod svog nivoa, da bi Federer imao sansu za egal mec. Serena, no comment.

Link to comment

A?

salim se druze, brate, timmy, salim se

trazio sam savet sinoc, uleteo si izmedju ostalog sa ovim:

Drugo je Raonic - Monfis. Ubice ga Milos, pa ko sta voli,, 3:0, hendikep gemovi, manje gemova... Ispisao sam sta mislim, sad ostaje da to pojednostavim i odigram nesto pametno :)

a o tome koliko je ferer potcenjen nekom drugom prilikom :fantom:

Link to comment

Ja bogami mislim da ce ga Djovak oprati u sva tri. Eventualno 3:1, nema teorije vise od jednog da mu uzme. Stucao je malo do sada, ali stari je to fikser, pojacace u polufinalu i finalu.

Link to comment

Ja bogami mislim da ce ga Djovak oprati u sva tri. Eventualno 3:1, nema teorije vise od jednog da mu uzme. Stucao je malo do sada, ali stari je to fikser, pojacace u polufinalu i finalu.

 

Identicno mislim. Pa sam i natrpao na Novaka. Najvise da Fed ne uzima vise od 1 seta po 1.6. Dodao isto jako hendikep gemovi -4.5 po 1.9 i -3.5 po 1.77. I na sitnije jos 3:0 po 2.7. Ima Novak da ga opegla. Ovo je njegova podloga, vrlo moguce da ovaj uzme samo 10tak gemova. 

 

Ne bacajte pare uzalodno na matorog :fantom:

Edited by Timmy
Link to comment

Ma i ja mislim da ce nas da zgazi matorog naduvenka rutinski ali nisam jos nista igrao, cekam da krenu pa cu uzivo. Bilo bi lepo da Federer uzme neki brejk na pocetku meca pa da se udara po jacoj kvoti, sad je jadna.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Pred spavanje još pojačao Novaka, sad se budim vidim već gotova sva seta :d. Iako mi odgovara i 3:1, bolje je 3:0, pa branih da Fedbuzima treći po kvoti 5. Zlu netrebalo, mogu da branim i četvrti set, al neće to trebati :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...