Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/1, NHL 0/1, NBA 2/2, tenis 1/1. Rangers se ispromasivao u drugom poluvremenu, 0-2 na kraju. Verovatno najsigurnija stvar sinoc, over na Dallas-Calgary, nije dosla; samo 3 gola, 2-1 za domacina. NBA je prosao lagano. Rutinski over na Houston, te dovoljno poena za prolaz na Golden State-San Antonio. Tenis nije zakazao, mada nisam bio potpuno ubedjen u tako lak izlaz. Ukupno 3/5, nedovoljno za dobar bilans, no tesko je ponoviti dobru nedelju, kao sto je bila prosla.

 

 

Fudbal

 

Ajax-Heracles 3+

 

Forfar-Linlithgow Rose 3+

 

Kvote, 1.45, 1.68.

Holandjani mi nisu srecni(eventualno druga liga), no Heracles je stara musterija Ajaxa. Forfar igra kup mec protiv nizerazredne ekipe, te probah i to.

 

Prateci tiket, Crewe 3+, Sheffield Utd 2+, Shrewsbury 2+, Peterborough ggI, ggII, Forest Green ggI, ggII.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-New Jersey w1

 

San Jose-Colorado 5+

 

Kvote, 1.51, 1.60.

Pittsburgh-New Jersey je tradicionalno domacinska serija. Obe ekipe su u usponu forme, Pittsburgh ima samo jedan poraz u regularnom toku, 7 meceva unazad, Devilsi 4 vezane pobede. Probudjen je napad Pingvina, sto je najbitnije, te ocekujem da mogu resiti neugodne goste na svom ledu. San Jose je trenutno jedna od boljih over igara(6/10), dok seriji minusa Colorada mora doci kraj(7 vezanih 5- meceva). Po tradiciji redovno pada gomila golova.

 

Propratnii tiket, Florida w1, Winnipeg 5+, Montreal w1. Kvota 3.42.

 

 

NBA tiket, LA Clippers >203.5, Oklahoma >202.5. Kvota 2.56.

 

Teniski tiket, Murray fix, Raonic fix, Azarenka fix. Kvota 2.05.

Link to comment

Pobedi Memphis al zato sam ja pao na Sacramento

 

d2ceeef5bc.png

 

znaci ovo mi je najuserskiji tiket ikada. prvo memphis nekako izbori produzetke gde tamo pobedi i prodje mi par (nisam ni znao inace da u socceru racunaju ot), to sam skontao pola sata nakon zavrsetka utakmice. no nisam se nesto preterano radovao jer je walker imao nekih 5 poena na poluvremenu uz sut iz igre 1-11. nije bio nista bolji ni u 3q gde je mislim isto ostao na 5 poena. ja vec 'precrtao tiket' i gledam gsw-sas. kad ono na tw procitam da je walker promasio slobodno bacanje pola sekundi pre kraja za pobedu. pogledam lik ima 20 poena, da je ubacio to slobodno, pobedili bi i ja bih pukao, ovako mec otisao u 2 ot i nekako je skupio jos 4 poena...

 

na drugom tiketu vec nisam imao srece jer sam pukao wigginsa, dao 20 poena, granica 20.5.

Link to comment

Obe tekme 0-0. To da sam hteo ne bih nikada nasao. :D

Idemo dalje, sutra(nocas) su gotovi(kao sto kolega kaze).

Edited by Miljenko
Link to comment

mene live danas mnogo lepo sluzio

sve sam nalazio meceve gde ekipa koja je favorit gubi, kvota fino skoci i onda preopkrenu i lagano zavrse

najlepsi ulov je bio rukomet tunis - angola, +3 za angolu na poluvremenu, pogledam statistiku, angola sve nezivesnije utakmice na prvenstvu igrala tako sto napravi ozbiljnu prednost u prvom i do kraja im se to topi. kvota bila 1,65 na poluvremenu , tunis preokrenuo vec na startu drugog i rutinski priveo kraju (+3 valjda)

izglupirao sam se sto sam igrao malo posle zavrsetka prvog, pred sam pocetak drugog, je kvota skocila na 1,85, ali ne zalim se :)

 

da, ipak je pobednik, turski kup. konjasport valjda igrali protiv nekih, bili apsolutni favoriti, medjutim 0:1 na poluvremenu i ja se spremam taman da odigram da dobijaju ostatak meca, kad u tom trenutku oanj graficki prikaz na mozzartu pokazuje da su u sansi i daju gol, izbacuje 1:1, medjutim par sekundi kasnije vracaju na 0:1 i pokazuju da je lopta na trenutak za goste, a odmah p[otom da se nastavlja napad domacina, odigram u tom periodu i posle bukvalno 10,15 sekundi oni daju gol

dal se zaista tako izdesavalo ili su ovi sa mozzarta sjebali, nemam ideju. ali hvala im svakako :)

 

 

zli imas li kakav predlog za one tvoje tenis meceve amatera za nocas? :D

Link to comment

Ne igrajte bre na Ajax :(  


Imam ja predlog za tenis :D Ferer jako potcenjen. U planetwinu pobeda cak 5.3, a da Marej ne uzme vise od 1 seta 8.44. Al ne mora tolike kvote. Moze i Ferer uzima bar set po 1.57 (sto je ocajna kvota, npr u Meridianu gde su sve kvote na Ferera manje, da uzima set je 1.7, al meni kod njih trenutno skroz prazan nalog), ali zato imaju igru 4 ili 5 setova gde je kvota 1.91. Jedino sto tu moze da pokvari je pobeda Ferera od 3:0, pa cu to dodati sitno po 19.86


Tu je i Ferer uzima bar 2 seta po 3.15 ili vise gemovi od 36,5 ili 37,5 kako gde... U najkracem, ovo je podloga koja je spora za beton i podjednako odgovara Fereru i Mareju, cak mozda malo vise i Fereru, koji je u dobroj formi, igra odlican turnir, poslednja 3 meca je dobio bez izgubljenog seta. Do sada su igrali 4 puta na GS turnirima. 3 puta dobio Marej po 3:1, jednom Ferer istim rezultatom. Ne kazem da ce dobiti Ferer, ali 1 set ce da mu uzme sigurno.


Drugo je Raonic - Monfis. Ubice ga Milos, pa ko sta voli,, 3:0, hendikep gemovi, manje gemova... Ispisao sam sta mislim, sad ostaje da to pojednostavim i odigram nesto pametno :)


I trece Azarenka 2:0 po 1.57, to sam upravo odigrao da ne pocne.

Edited by Timmy
Link to comment

Pojacah Azarenka prvi set po 1.96 kod 2:0 za Kerber.. edit: pa jos po 2.16... Joj ako me proda ova koju ne mogu da smislim pojescu se ziv :D A dok piusem na forumu promace mi kvota 2.37. Mislim da je to bio maksimum, sad ce valjda krenuti da melje kako ume.

Edited by Timmy
Link to comment

 

zli imas li kakav predlog za one tvoje tenis meceve amatera za nocas? :D

 

Imao nekog Eskobeda protiv Slovenca Role koji je u ocajnoj formi a kvota bila 3.2 i doslo 2:0, ali bio sam u teretani do 10 a to je tad vec pocelo pa nisam pisao nista, jebiga. Osim tog para nisam mnogo pogadjao danas, bilo je minusa od 50ak evra od jutros ali nista strasno. Za veceras samo sitni singlovi na Kerber i Ferera, kvote preko 5, i jedan tiket gde sam odigrao hendikepe na njih i ponesto iz NBA i NHL.

Link to comment

Jebala me Azarenka. Dodao sam jos da uzima prvi set po 2.3 pa jos po 3.3 i 3.8. Kad se sve sabere bas natrpah na nju. A ovaj mec mi je bio treca opcija iza Ferera i Raonica. Al me nesto povuce. Sad se nadam cudu. Ali kako se za sada odvija ide Azarenka uskoro kuci... 


Pa da izjedem govna do kraja jos malo po 7.7.

Edited by Timmy
Link to comment

Okrenulo se brzo :D Sad sam odigrao Kerber set po 2,32, ali i dalje mi mnogo vise odgovara Azarenka da dobije, ovim vadim samo delic uloga.


edit: al eto, imao sam Kerber po 2.57, mogao da stavim jos i izjednacim, pa da svakako budem u finom plusu. Meni zinulo dupe za veliki parama i sad izgleda biva kako ne treba.

Edited by Timmy
Link to comment

Takvo ti je kladjenje na basket i tenis, ja svaki dan prozivim tako nesto vise puta, imam sansu da zatvorim sve kombinacije i uzmem sigurnu lovu ali cesto mi se ne da pa izduvam na kraju :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...