Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Sarapova kod mojih 4.22 i da je ovo prosla godina, sad bih se ovde zaleteo za 50-100e i napusio najstrasnije. Posto sam sad pametniji i iskusniji, ide lepo za hiljadu dindzi i dosta, samo neka pobedi. Na Djokovica 3:0 je 2.15 valjda i to mislim da ce doci lagano, ubacice u trecu brzinu i to je to.

 

Glavni fiks veceras mi je Trungeliti protiv Role, pocinje u 1, neki celendzer na Havajima. Slovenac u banani vec neko vreme, ispao valjda u prvom kolu kvalifikacija za AO, a Trungeliti dosao do 2. kola glavnog turnira i izgubio 3:1 od Dimitrova. Dobar je igrac generalno, u boljoj je formi, a kvota oko 2. Meni dosta.

 

Djokovic manje od 36.5, Berdih vise od 37.5 (mislim da moze i da dobije, on se obicno ukenja kad je neko polufinale ili finale do kojeg dodje lagano a sad niko od njega ne ocekuje nista i nije pod pritiskom, mogao bi da zakuva), i naravno probace se nesto i na spansku lepoticu Karlu, vise iz razloga sto ne podnosim stil igre Radvanske nego sto ova ima neki kvalitet da se s njom nadjebava do iznemoglosti.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Jebote, ceo dan planiram da posavetujem da se igra na Partizan i ne stigoh. Uzeo sam pre meca po 3.25, pa na HT dodao po 4.2. Onda kad je okirenuo Partizan odigrao po 2.7 na Zvezdu, ali samo da uzvucem ulog. I dobro sam postupio :D

Link to comment

I ja nesto slicno, dva puta odigrao keca uzivo po 3.41 a branio na 2.4 i tu sam na dvojci samo pokrivao ulog. Moglo je biti svasta ali dobro je ispalo, jeste da sam Zvezdas ali ovo je svakako bio nebitan mec a dobar sam 3 hiljade  :D Ali ovo od sinoc je ipak mama, ne zbog dobitka nego zbog kvote:

 

B8Bhstr.jpg

 

Odigrao, pratio prvu i zaspao. Ujutru sam imao sta da vidim, ladno dobili majstori :D

 

Sad sam igrao uzivo mec Dakvort - Golubev, na Mauiju na Havajima, i na pocetku tajbrejka u drugom setu odjednom nestala slika, pise prekid.. posle minut se pojavila ponovo a ono duvao neki vetar, tajfun,,, naopako  :mellow: Mada vidim da ce se sad opusteno nastaviti, valjda su navikli tamo na ovakva desavanja :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Opet smo slicno igrali ali ne moze dva puta da prodje :D Mnogo je glupa Karla a ova smaracica ima strpljenja do sutra, i to je to.

Sto ne odigrah tu kvotu 11 :D  Sve sam blizi da zategnem sistem 2 od 3 Serena, Novak i Fed bez izgubljenog seta... edit: sad gledam, bas bre male kvote, na Novaka 1.95 na Federera 2... Tacno cu na kraju izigrati ono sto nece uci

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...