Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

A ja imam GG GG na O Higins. Poluvreme 2:1 i sada je 7:1 a O Higins ne moze da da gol. Danas uhvatio Sampdorija - Naopoli, al druga nije dosla. Evo ga 8:1. Pa pustite ih da daju gol, sramota je.  :D

Link to comment

Lepo. ^_^

 

Bolivijci zakazali i treci danasnji mec je krenuo nemusto. NBA fino, mozda se i pokrijem do kraja. Ako im i vratim malo, ne bunim se, prethodna 3 dana su bila odlicna.

Link to comment

Fudbal 2/7, NBA 2/2, Wolsburg je dosao 5+, U. de Chile 5+ i 7+( :ziga: ). Pretpostavio sam da ce na fudbalu uleteti jedan los dan, no juce to definitivno nije bilo ocekivano. Bolivijci zakazase potpuno; nece se skoro ponoviti ovoliko 0-1 utakmica. Nemci su doneli puno promasaja, ali i 5 golova. Real se ispromasivao u drugom poluvremenu, samo 1-1 na kraju. U. de Chile mi je sacuvao 10% budzeta, ovom 8-1 pobedom. Union Espanola i Palestino kasno "otvorise" mec, bez treceg gola. NBA rutinski dolazi. Razmisljao sam da i ovo stavim u jacu grupu, no nije se dalo.. Vratih oko 25% dobitka, iz 3 prethodna dana, no plus je bio tako dobar, da se nije previse osetilo. Utesno je da danas sledi bankiranje, a i pojedine lige koje su juce zakazale, mogu samo bolje u sledecem kolu.

 

 

Fudbal

 

Morton-Rangers 3+

 

Kvota 1.52.

Na kraju izabrah samo Rangers od danasnjeg fudbala; prejaki su za vecinu timova iz lige.

 

 

NHL

 

Dallas-Calgary 5+

 

Kvota 1.43.

Dallas malo trokira sa plusevima, no ovo lici na lagani over. Flamesi nisu poznati po dobroj odbrani, dok je napad pristojan.

 

Prateci tiket, Montreal w2, NY Rangers w1, Minnesota w1. Kvota 3.64.

 

 

NBA

 

New Orleans-Houston >207.5

 

Golden State-San Antonio >203.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Probah dva najverovatnija meca za kanonadu veceras. San Antonio ove sezone retko ide u plus, no protiv Warriorsa ce tesko igrati mec na malo poena.

 

Propratni tiket, Cleveland H1(-10.5), Memphis H1(-3.5), Sacramento >205.5. Kvota 4.36.

 

 

Tenis

 

Serena fix

Federer fix

Djokovic fix

 

Kvota 1.57.

 

 

Link to comment

 Kvota da Japanac uzme 1 set je 1.72 ,a za 4+ setove (sto je prakticno isto) je 1.80,znaci ta razlika u kvoti je naknada za brigu da Nisikori ne pobedi 3:0

 

Isto za mec Fedex-Berdih Hen.Set 2 je 1.60 , a  4+ je 1.69 ,mada je tu malo veca verovatnoca da dodje 0:3.

Link to comment

Nekako ne verujem u to. Od poslednjih 15 meceva, Serena je dobila 14 sa 2:0 :o Izgleda pamti onaj Vimbldon. A zanimljivo je da kvota na 2:0, bar prema kvoti na pobedu (1.25-1.45), nikad nije bila manja od 1.7, recimo. Mislim da ce je i ovde pocistiti, ~1.8 je value cist.

 

I kvota na Agu je premala, moze da se proba da Suarez osvaja set. Nije ona od onih koje ciste, pre ce dobiti maraton.

 

Djokovic stalno stuca do zavrsnice i zato je i kvota na 3:0 cak 1.95. Ne znam da li ga probati sada ili protiv Rodje u polufinalu.

Edited by Malvo
Link to comment

Ja cu dodigram over 2.5 seta. Ionako sam u ogromnom plusu otkako je počeo Aus open, pa nema šta dizgubim.A mora jednom i Maša da skine kompleks. A kad če ako ne sad, kad je Serena več u godinama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...