Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Mene je uvek nerviralo kada neko ima ovakvu srecu. :lolol:

Namucim se svakodnevno 3-4 sata, sa cedjenjem statistika za sve sportove, cesto i bez krajnjeg efekta.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja da odigram na 19 utakmica igru da se nece istovremeno slomiti stative na oba gola, promasio bih bar dve.  :D

Bravo za mladica!  :)

Kad sam vec tu, ako se dobro secam, cini mi se da je Viskovic juce u prenosu Norwich - Liverpool pricao kako jedino Evertonu ove sezone nije sviran penal (nisam proveravao, a ne znam ni gde da to sad trazim). Kvota da bude penal (ne za Everton, nego uopste) na danasnjoj utakmici je u Meridianu 4.00, pa ako neko hoce da proba da Viskovica ucini korisnim, mozda je sad prilika.  :D

 

Link to comment

Fudbal 4/4, prosao ponovo kombo tiket, U. Catolica 5+, te prateci NHL tiket. Dortmund ispostovao, moglo je pasti i vise od ova 4 komada. Benfica je brzo dosla do 2-0, gol za prolaz pada na vreme, sredinom drugog poluvremena. Colo Colo je licio na pad. Prvi deo meca 0-0. Brzo su poveli u nastavku; srecan gol iz slobodnjaka za 2-0 i treci u 92. minutu. Bilo je puno promasenih sansi u drugom poluvremenu, mogli su mi ustedeti nerviranje do nadoknade vremena. Catolica je zato dosla rutinski; jedini mec koji je dosao i 5+. Uglavnom je dobro sto druge stvari odigrah slabije. Na hokeju uhvatih jedan dabl; NBA je dosao glupavo(kako je Memphis izgubio nije mi jasno). Djokovic je odigrao veoma los mec, dobro je sto se nisam zaletao. Treci put od kada igram sistem, povezah kombo u trodnevnom periodu, za bas lep plus, cak i sa ovim mojim malim ulozima.

 

Fudbal

 

Bolivar-Oriente Petrolero 3+

 

Nacional Potosi-Jorge Wilstermann 3+

 

Betis-Real Madrid 3+

 

Eintracht Frankfurt-Wolfsburg 3+

 

U. de Chile-O` Higgins 3+

 

Union Espanola-Palestino 3+

 

Blooming-The Strongest 3+

 

Kvote, 1.49, 1.83, 1.43, 1.70, 1.80, 1.87, 1.84.

Bolivar i Nacional Potosi, kao i prosle sezone. Real igra bolje nakon smene Beniteza, nadam se da ce i u gostima dominirati. Nemci donose zanimljiv mec, timova koji igraju otvoren fudbal, te odigrah i to. Moj U. de Chile je jos uvek nepoznanica. Los mec na otvaranju sezone i zadovoljavajuci bod na kraju; danas ih nisam forsirao. Union Espanola i Palestino tradicionalno igraju efikasne utakmice, te probah i to. The Strongest nije tako pouzdan na gostovanjima; Blooming je korektan tim, udenuh i ovo negde, ali opreznije.

Prva 4 singla cine kombo tiket, ostalo je otislo u slabiju grupu.

 

Prateci fiks tiket, Wolfsburg X2, Schalke w1, A. Madrid w1, Real Madrid P/K2, Fiorentina w1, Napoli w2, Juventus P/K1, Monaco 1X, Anderlecht w1, Porto P/K1, Fenebahce P/K1. Kvota 8.03.

 

 

NBA 

 

Toronto-LA Clippers >200.5

 

Houston-Dallas >202.5

 

Kvote, 1.60, 1.60

Dva najverovatnija over meca veceras. Nisam se ni ovde zaletao, te je ovo zavrsilo u grupi slabijih dobitaka.

 

Teniski tiket, Wawrinka fix, Murray fix, Azarenka fix, Kerber fix. kvota 1.86. Zavrsnica turnira se blizi, sve je teze naci pravi tip, nisam zeleo da ekperimentisem, pa i ovde ogranicih ulog.

 

NFL tiket, New England >44.5, Carolina >46.5. Kvota 3.33. Finala konferencija, sta odigrati nego poene za lagodno pracenje.

 

NHL tiket, Calgary 5+, Chicago 5+. Kvota 2.82.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja da odigram na 19 utakmica igru da se nece istovremeno slomiti stative na oba gola, promasio bih bar dve.  :D

Bravo za mladica!  :)

Kad sam vec tu, ako se dobro secam, cini mi se da je Viskovic juce u prenosu Norwich - Liverpool pricao kako jedino Evertonu ove sezone nije sviran penal (nisam proveravao, a ne znam ni gde da to sad trazim). Kvota da bude penal (ne za Everton, nego uopste) na danasnjoj utakmici je u Meridianu 4.00, pa ako neko hoce da proba da Viskovica ucini korisnim, mozda je sad prilika.  :D

 

17. minut.  :D

Link to comment

+1

Mada je 17.5 bolja opcija, dovoljno je da joj se surprotstavi u jednom setu, a sasvim je realno. Osim toga, iako nisam imao srece sa ATP-om i stalno neku muku sa ovom igrom, 4+s mi je za sve meceve osim Mareja. Eventualno i Kuznjecova izbaciti, ali mislim da ni onaj cirkuzant ne moze da dobije sva tri seta. Konta se moze probati, nije bas za 2.35, ujednaciji je mec.

Ja promasio jebeni Arsenal na jebenom fudbalu i sad cu opet morati da pilicarim nekim bednim dublom.

Edited by Malvo
Link to comment

Ljudi, Gli je njihov covek i placen je da ostavlja ovakve tikete da bi se mi lozili igrali tepih tikete :lol:

 

Provaljen sam, ovo je zapravo fotomontaza :D Decko veze nema sa sportom, igra uglavnom Lucky balls i nalupa tako poneki tiket nekad, ali ovaj put je bas svetski nalupao :D :Hail:

 

Mene jebe Sutjeska opasno, igrao po 2.9 i stitio sam se po 2.5 ali ako dodje dvojka samo pokrivam ulog i dobijam celih 250din preko toga, mnogo bolje je da dodje kec... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...