Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

E da, zaboravih sinoc da okacim komsijin tiket. Nasao je na netu neke Brazioce sto su postavljali ovi dojavljivaci, ovu Ponte Pretu 1:0 i jos jedne iz X-1, hteo da doda neku svoju X-1 a kolega mu greskom kucao 1-X i on mu rekao da ostavi. Epilog: skoro 41 hiljada na ulog 100 dindzi :Hail:Tiket je kasnije pocepala jedna klinka sto dolazi s tatom u kladionicu ali sam uspeo da uslikam:

Link to comment

Ja kada kazem da je nesto sumnjivo, dodje skoro sve. :lolol:Prosla cela prva grupa, uz kombo. Kingsi dobili derbi.Danas:Miami w2Oklahoma w2Tampa 6+PSG w1Murray fixLeicester-Millwall 2+Crystal Palace-Birmingham 2+Opet cu reci da je izbor kilav. :lolol:Miami bi trebalo da zapocne novu seriju pobeda. Oklahoma, ako zeli prvo mesto, mora dobiti skoro sve do kraja, te ih vezah sa prvopomenutim.Tampa over, na osnovu duel trenda. Domaci igraju malo zatvorenije, Devilsi nisu bas sinonim za golove, no dodju povremeno. Nadjoh u Areni 2.1 kvotu.PSG nadam se nece trokirati kod kuce. Protiv Haasa ne igram. Murray vec deluje izgledno.Dabl 2+, na meceve Championshipa, gde ne ocekujem odlaganja.Najbolji su ti tiketi gde ne ispravis pogresno otkucano, iako vidis na vreme. Par puta sam tako prosao, ali ne sa prelazima naravno.

Link to comment

Ja sam bio prisutan u Mozzartu kada su zamolili tipa da napusti lokal zbog toga što je došao sa detetom. Posle kraće rasprave dozvolili su mu da uplati tiket, ali ne i da se zadržava.

Link to comment

Meni su danas izgledni overi na oba tenisa i Olimpijakos.Ferrer - Haas over 22,5 @1,90Murray - Gasquet over 21,5 @1,80Olympiacos over 82,5 @1,90i još jedan dabl @2,59PSG - Montpellier 1Vojvodina - Metalac (+10,5) 2

Link to comment
Zli, shvataš da si prijavio da vam dolaze mlađi od 18 u kladzu i okačio tiket sa memorandumom iste?
Ja sam bio prisutan u Mozzartu kada su zamolili tipa da napusti lokal zbog toga što je došao sa detetom. Posle kraće rasprave dozvolili su mu da uplati tiket, ali ne i da se zadržava.
Za mene, klinka je svaka od 19 do 34 godine a od 35 do 44 su taman. Nema razloga za paniku.
Link to comment
Ja sam bio prisutan u Mozzartu kada su zamolili tipa da napusti lokal zbog toga što je došao sa detetom. Posle kraće rasprave dozvolili su mu da uplati tiket, ali ne i da se zadržava.
Išo sam s kumom i njegovim klincem da ga učimo da igra bilijar (igra na kompu ali je hteo da proba uživo) i otišli smo u Balkan Bet koji je nekad osim kladže imao i stolove. Stolova više nema sad su tu poker aparati koje su okupirali Kinezi. Elem, iako nas poznaju u roku od odmah su nas zamolili da napustimo mesto.
Link to comment

Mene jednom ispred Mozzarta cekao klinac cca 16-17 godina koji mi je dao 100 kinti i papiric da mu uplatim tiket. I donelo mi srecu pa mi je to sto sam igrao i proslo :D

Link to comment
Zabranjeno je kladjenje mladjim od 18 a ne ulazak.
moyart.jpgKod mene u mozartu ni posle duze rasprave ne žele da prime tiket kad im se dođe sa detetom. Može se reći čak da blago pohisterišu, izgleda da su ih već drkali zbog toga.. Klađenje nije zajebancija
Link to comment
Ferrer - Haas over 22,5 @1,90Murray - Gasquet over 21,5 @1,80Olympiacos over 82,5 @1,90i još jedan dabl @2,59PSG - Montpellier 1Vojvodina - Metalac (+10,5) 2
Samo Oly ostao kraći za 5 poena. Sve ostalo :thumbsup: .Danas za početak:Dabl @1,90CZV - Radnički K. 1Sloboda U. - CZV (-11,5) 2Dabl @1,90CZV - Radnički K. 1Konstantin - Radnički K. (-9,5) 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...