Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Danas mi kao sigurni fiksevi deluju Hrvati i Belgijanci. Hrvati ne briljiraju, ali su nas rutinski odrali, pa mislim da ce da dobiju Vels na suv kvalitet. Ako ne pobede kontam da puse za direktan plasman, a kvota je solidna - 1,7 pa vredi probati. Belgija je mnogo bolja od Makedonije, igraju na svom terenu i kec u hendikepu deluje sigurno. Mislim da cu da dodam i Portugal, iako cesto znaju da zajebu, ako sad ne pobede nece nikad. :fantom:

Link to comment

Cisto nesto da se pratihttp://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1322-8670812-1069Mada mogla se singlirati ova Ceska i/ili Engleska

Link to comment
Ja sam ih probao na viner, a i to na najsumnjivijem tiketu.Ovo im je ključni meč, pa mislim da vredi odigrati na njih.
Mazic sudi. Ajmo sviraj penal za Turke! :)
Link to comment

uh, tuga i za copa i za milfa.Mada realno ako ti ovako dobro ide ti bi milfe trebalo ozbiljno da porazmislis da se prebacis na singlove.

Link to comment

Fudbal neočekivano dobro. Tenis korektno, hokej ne uspevam da sortiram. Ja retko forsiram ekipe bez star igrača, kao što su Blues. Sinoć odigram na njih i naravno izgubiše, 40 i kusur šuteva bez gola.34 prva grupa, to je valjda prosek.Danas:Grupa AU. de Chile 2+U. Catolica 2Minnesota w1Miami w2Sharapova fixFerrer 9- 1.setGrupa BHaas fixBoston 0-5Calgary 6+Ne baš bogat izbor danas, naročito kada je tenis u pitanju.Čile kup sa dva 2+ meča. Razmatrah i 3+, ali nisam mogao da se odlučim.Miami bi trebao da nastavi niz, protiv Chicaga koji i dalje ima problema sa povredama.Errani igra fino, ali će teško protiv Sharapove. Melzer je igrao protiv igrača sa kojima je tu negde. Sada sledi tvrd orah u vidu Ferrera, koji deluje sigurno. Haas izdominirao protiv Djokovića. Ne verujem da može pogadjati uvek kao sinoć, no očekujem da izadje na kraj sa smaračem Simonom.Wild u odličnoj formi. To mi je jedini izgledni fiks za večeras. Dabl sa golovima, na osnovu duel tradicije.

Link to comment

Los dan juce. Malo je falilo da promasim sva 4 para iz prve grupe, ali je Minnesota izjednacila u poslednjem minutu. Miami uspeo da izgubi od ove smesne postave Chicaga. Valjda su se i oni umorili.Melzer tek iz drugog pokusaja uzeo set. Goleada u Bostonu, gde joj mesto nije.Danas:Grupa ASharapova fixMurray fixSerena fixPittsburgh w1Los Angeles w2Vancouver w1Grupa BPhiladelphia 6+NY Rangers 0-5Nashville 0-5Tenis standardno. Nisam hteo da forsiram gemove, kada je cak i Ferrer otisao u plus.Winnipeg jedno od iznenadjenja sezone. Ne verujem da mogu dobiti ovde, bar ne u regularnom toku. Kingsi imaju odlicnu tradiciju protiv Bluesa. Domaci se nisu proslavili protiv Edmontona, pa zasto ne bi izgubili i ovaj mec.Vancouver obicno dominantan protiv Colorada. Philadelphia-NY Islanders je po statistici over, pa da probamo i to opreznije. Undere ne umem da odaberem, zato ih igram spojeno, za manji ulog.

Link to comment

Igrao sam uzivo iz zajebancije 500din na Besiktas H2 +43.5, kad su gubili nekih 34-35, racunao da nece izgubiti bas milion razlike. Naravno, opusteno ce biti 50 i jace :lol::Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...