Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

U Pitsburgu se već na pola druge trećine videlo da će teško doći over. Kada ovde ne dodje, gde uopšte da ga očekuješ. Golovi dolaze kilavo, u poslednjih nedelju dana. Tenis došao fino.Danas:Grupa ABoston w1Serena 9- 1.setAlmagro fixMurray fixLi Na fixVinci fixGrupa BSeppi fixRaonić fixTsonga fixRadwanska fixNew Jersey 0-5Chicago w1Anaheim w1Očekujem da Boston uzvrati Torontu, za onaj glupi 3-2 poraz. Ottawa-New Jersey tvrd meč u najavi. I dalje mi nije jasno kako desetkovani Senatorsi imaju ovoliko pobeda. Chicago i Anaheim su dva sumnjiva fiksa. Blackhawksi obično dobro igraju kod kuće protiv Kingsa. Patke nakon 13 vezanih pobeda kod kuće, vezale 2 poraza(oba protiv Detroita). Sharksi su dobar tim, ali nisu u nekoj formi, te očekujem kec.Serena klasika. Almagro i Murray bi trebali biti ziceri. Za Almagra se razmišljah za minus, no ipak odustah. Muguruza igra dobro, ali mislim da još nije dorasla Li Na, slično i za Vinci.Tsonga je malčice sumnjiv na ovoj podlozi. Radwanska takodje u drugoj grupi. Stephens nepredvidljiva, nije mi za forsiranje.Raonić je bio blizu ubacivanja u prvu grupu, pošto Querrey ne igra previše ubedljivo. Bellucci nepoznanica. Trebalo bi da mu odgovara ovakva sporija podloga. Seppi je stasao u dobrog igrača, pa ipak odigrah na njega.

Link to comment

Ja cu naravno probati X na LA Kingse (25 utakmica bez neresenog) iako Chicago verovatno nije bas najbolje mesto za vezbanje pogadjanja iksa... <_<Tu je i obavezan kec na rodjake protiv Edmontona...Razmatram i nemoguce cudo iznenadjenje u Anaheimu (Sharksi u poslednjih 10 imaju samo jednu pobedu u regularnom toku, Ducksi izgubili 2 za redom od Detroita)...Jos da dodam jedan lagani X i sutra u ovo vreme bicu hiljarder... :D

Link to comment

Chicago ima solidan broj odigranih produžetaka. Ako meč bude sa malo golova, što je takodje očekivano, verovatnoća za OT je velika.Nije mi jasno kako se mečevi Kingsa rešavaju u regularnom toku, uzevši u obzir njihov defanzivni stil, ali to se ove sezone dešava iz meča u meč.

Link to comment

Obicno igram protiv nasih teniserki kad je kvota na protivnicu solidna, ali se pitam da li Ana kojim cudom moze da iznenadi Errani ( u Maxbetu Ana 2.20, Errani 1.75 u bonus ponudi). Sta mislite?

Link to comment

Sinoć dobro odigrala. Uglavnom bila agresivna. Fina defanziva, kada je trebalo. Servis korektan, kada se uzme u obzir jak vetar u Majamiju. Protiv Errani će morati perfektno da odigra. Egal meč, na prvi pogled, meni nije za igru.

Link to comment

dvojka na engleze protiv nas, 1.7 je poklon. sanse nema da mozemo treci put ostat' neporazeni, bez obzira na to sto oni dolaze bez odbrane.aj mi iskombinujte jos nesto za kvotu 3, to je ukupno kvota 5 pa da probam sa 10 eura. mislio sam ukrajinu i portugalce, kad ce ako ne sad? htio sam i meksiko, ali mala mi je kvota nesto. mozda po x2 na spaniju, hrvatsku i cesku?

Link to comment

Za pocetak, malo NHL lupetanja:Washington 1...2.00Tampa me isto nicim izazvano (tri poraza za redom u gostima, Bufalo u prethodnoj utakmici dobio Montreal tamo) vuce na keca (2.00), ali cu tradicionalno morati na nekom tiketu da stavim i X (18 utakmica bez neresene) sto se, ako je suditi po primeru Kingsa, i ne cini najmudrijim :D Na iznenadjenje u Pittsburghu kvota za W2 je u Mozzartu 2.34 (cista dvojka je 3.10)...Montreal izgubio kod kuce od Bufala, svakako nije za igru, ali kvota... :s_w:Mozda bi i Toronto, iako je juce igrao (izgubili na penale od Bostona), mogao jos jednom ove sezone da dobije Floridu (prva 3:0 u gostima)...1.90EDIT: Dvojka na Montreal u Mozzartu je 3.10, a W2 je 2.34...greskom sam Montrealu pripisao kvote za Floridu! :blush:

Edited by Nesh
Link to comment

Fino juce. NHL dosao lose, no najbitnije je da je Boston oterao mec u OT, te je prosla prva grupa i kombo.Danas:Portugal 2Italy 2Germany-Kazakhstan 3+Bolivia-Argentina 2+Ferrer fixMurray fixSt.Louis w1Chicago w1Grupa BTurkey w1Holland 1Croatia w2Belgium 1Tsonga fixBerdych fixRadwanska fixAlmagro fixDjokovic 9- 1.setPittsburgh w1NY Rangers w2Vancouver w1Portugal danas ima imperativ pobede. Svabe bi trebalo da razglave Kazakhstan. Na mecu Agentine valjda mogu lagano da padnu dva gola.Turkey igra bitnu utakmicu, za ostala 3 para je jasno.Blues imaju finu tradiciju protiv Oilersa, kao i Blackhawksi protiv Flamesa. Tripl je sumnjiv, no da probam ove parove, na osnovu matchup trendova.Iako Nishikori igra dobro, ne dajem mu vece sanse protiv Ferrera, na ovoj podlozi. Isto vazi i za Makija.Djokovic minus prvi set igram protiv svakog igraca, koji nije medju prvih 5-6.Querrey srecno dosao do 16 najboljih, Berdych deluje neverovatno stabilno.Tsongi dajem prednost, ali je ipak za drugu grupu. Ne vidim zasto bi Almagro bio autsajder danas. Gledah dva njegova meca. Fino se snalazi na ovoj podlozi.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...