Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Rangersi oborise kombo. Odose na crnu listu. Ne mozes da dobijes kilavu Floridu sa ovoliko suteva(45). :isuse:Tenis korektno.Danas:Grupa ABulgaria 1Germany 2Holland 1Spain 1Argentina 3+Pittsburgh 6+Sharapova 9- 1.setGrupa BPortugal w2BIH 1XBelgium w2England h2(-3)Haas fixDel Potro fixBenneteau fixVinci fixPetrova fixIvanovic fixFerrer <19.5Djokovic 9- 1.setAzarenka 9- 1.setFudbal na najbolje reprezentacije. Prvo sam hteo BIH na jacem tiketu, no ne volim da igram ni na, ni protiv usranih Grka. Ocekujem efikasnu igru Argentine veceras.NY Islanders-Pittsburgh veceras. Gosti 5 vezanih undera. Ako neko moze da prekine seriju PIngvina to su Islandersi. Tradicija kaze over, pa to i igram. Cesto je dolazila i dvojka, no malo opreza nakon 10 uzastopnih pobeda nije na odmet.Sharapova deluje kao najsigurniji minus prvi set. Azarenka i Djokovic takodje odigrani, ali uniformisano.Petrova ima 9-1 protiv danasnje protivnice. Haas 2-0 duel bilans i ok formu. Izgleda da je podloga dosta spora, te igram i under na Ferrera. Benneteau i ova nasa su sumnjivi, no da probam i to.NBA bolje da ne diram, jer lose dolazi. Sinoc preskocih, isto cu uraditi i veceras. Mozda sacekam playoff.Jos malo pa mi krece MLB.

Link to comment

Cek polako. :lolol:Nisam zavrsio obradu podataka nocas. Morao sam sacekati da se odigra sav tenis.Razmatranje kvota jutros. Proces je to. :lolol:

Link to comment

Moldavija - CG t2 2+Svedska - R. Irska t1 3+Ceska - Danska ppXNorveska - Albanija kmb 1,t1 2+Argentina - Venecuela kmb 1,4+Kolumbija - Bolivija kmb 1,3+Spanija - Finska kmb 1-1,2+IHolandija - Estonija kmb 1-1,2+I

Link to comment

Beh. Uzeh nesto, Spanija zajebala kombo. Da igraju jos 20 utakmica, ovi ne bi uzeli bod ponovo. :isuse:Pittsburgh otisao u over uz dosta srece, nakon pregledanog snimka.Danas:Grupa ABoston w2A. Radwanska 9- 1.setSerena 9- 1.setLi Na fixPetkovic fixGrupa BNew Jersey w1Nashville w1Dallas w1Kohlschreiber fixKubot >21.5Murray <20.5Tsonga fixAlmagro fixKvitova fixRaonic fixCibulkova fixGasquet fixSeppi fixLecce 2+Barsa B 2+Obala 1Boston ima 8 vezanih trijumfa protiv Toronta, te ocekujem nastavak te serije veceras.Devilsi bi mogli da ubeleze jos 2 boda, nakon pobede protiv Caroline. Predatorsi dobri kod kuce. Dallas mora da veze par pobeda, ako zeli playoff.Tenis standardno. Serene i Radwanska manje prvi set. Razmisljao sam sta da forsiram od fiksa. Ovoj Tomljanovic je dosta sto je i dovde dosla, pa odigrah na Andreu, plus Li Na. Kubot over, kao i obicno, moze da igra egal skoro sa svakim protivnikom. Ocekujem da Maki pocisti Tomica. Kvitova bi isla za vecu uplatu, da je podloga malo brza.Fudbal, jedan rekreativni.

Link to comment

Los Angeles 24 utakmice bez neresene. Ove godine sa Vancouverom koji se popravlja jedan poraz i jednu neresenu. Okamova ostrica kaze da Vancouver dobija u produzecima ili na penale. Dakle, X! :DEDIT: Ah, da...Columbus 12 utakmica bez poraza...Rodjaci u ozbiljnoj seriji od jedne pobede...Dakle, Nashville 1!

Edited by Nesh
Link to comment

Losa sreca juce. Bolje pogodih drugu grupu. Petkovic gubi od neke anonimke nakon 6-0 prvog seta. Bruinsi gube mec gde je protivnik imao 13 suteva.Sto se tice dobrog dela, vezah uspesno 3 hokej vinera, Murray under lagano, kao i Kubot over.Danas:Grupa AEthiopia w1Ghana 1Pittsburgh 6+Djokovic 9- 1.setFerrer 9- 1.setGrupa BSharapova 9- 1.setNishikori fixErrani fixIvanovic fixNY Rangers 0-5Tampa 6+Vancouver w2Fudbal na dva favorita, valjda moze bar to da dodje.Pittsburgh-Philadelphia mi nije za fiks. Duel velikih rivala gotovo uvek ide u over, pa to igram i veceras. Rangersi imaju tendenciju igranja undera protiv Capitalsa. Tampa igra malo otvorenije, ponovo, pa da stavim i njih. Canucksi dominantni protiv Colorada.Djokovic bi trebao da oduva danasnjeg protivnika. Ferrer takodje prilicno verovatan under prvi set, mada Fognini ume da odigra, ali ne verujem da moze da pruzi ozbiljniji otpor. Zenski deo me naplasio, pa je Sharapova otisla u drugu grupu, kao i fiks dabl. Ana je krajnje sumnjiva, te to ide za manji ulog.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...