Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Idemo dalje sa "dojavama" - danasnji hit je Santa Klara 2-1, u Mocartu je kvota valjda 6, u Balkan Betu blokirano ili tako nesto, pa svi dolaze kod nas i kucaju po kvoti 20. Uplate za sad od 100 do 1500din a do 18h ocekujem da se skupi bas lepa cifra.Dakle, ocekujte opet rutinskih 0:0 :D
:thumbsup:
Link to comment

Ali neverovatno mi je da su ljudi toliko glupi kao kurac, i posle svih ovih godina ispaljivanja. Ajde ovi klinci, oni su svakako sve gluplji i gluplji pa me ne cudi sto procitaju nesto na fejsbuku i dodju da uplate, nego sto ima matorih konja koji bacaju pare na to...

Link to comment

A i ovi iz Mozzarta, zasto uopste smanjuju kvotu, kad vec ima ovaca za sisanje.Ja se secam samo jednog meca, da je dosao prelaz, o kome se pricalo par dana unapred.

Link to comment

Pa ja kontam da to kladionice i plasiraju, ne vidim drugo logicno objasnjenje.Inace, posto me brat Delpo iskarao momacki jer sam ga imao sa Dalasom H1 +5.5 protiv Oklahome, sad mi je ostao samo singl na Dalas po 2.80. Lepo su krenuli, videcemo kako ce biti na kraju.

Link to comment

Padoh opet na jednu :(Pogodio Fiorentinu gg3+, Estoril 1, Pitsburg w1 i Minesotu 1 a pao na Tuluz-Bordo gg serem im se u derbi.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment

Za promenu dodje sve. Preskočih par efikasnih mečeva za 2+. Ovo je bio jedan od onih dana, gde nisam mogao da padnem i da sam hteo.Danas:Kapfenberg-Horn 2+Dominican Republic fixNY Rangers w1Los Angeles w1Miami w2Dallas w1Tampa 6+Chicago 6+Golden State dop>193.5Kombinacija bejzbol-fudbal za početak.Rangersi od kandidata za titulu, dolaze u situaciju da se bore za ulazak u playoff. Loše igraju u gostima, te se ovde nameće imperativ pobede.Kingsi u dobroj formi, protiv Coyotesa kojima je napad zamro.Ja očekujem da Miami zabeleži 23. uzastopnu pobedu. Nije sigurno da li će igrati Garnett. Bez njega nemaju nikakve šanse. Od poslednja 3 duela u Bostonu, domaći nisu dobili nijedan u regularnom delu.Starsi bi trebalo da prekinu lošu seriju, ali to ide na tiket.Tampa nepouzdana za overe u poslednje vreme. Chicago se vraća na mesto prekida serije i pokušaće da uzvrati. Tradicija takodje kaže plus.New Orleans nije preterano efikasan. Ipak, protiv večerašnjeg protivnika ne očekujem defanzivan meč. Nije mi za singl, ali jeste za igru.Tu je i jedan tiket tenisa sa Miami kvalifikacijama(8 parova), za praćenje.

Link to comment

Dve kvote 1 malo smanjile dobitak, no nisam djavo da mi bude malo(mada :lolol: ).Propratni tiket pade na Golden State, koji je zaredjao sa underima.Danas:Oklahoma w1LA Clippers w2Pittsburgh w1Boston w2Petkovic fixNY Rangers 0-5Carolina w1Columbus 0-5Los Angeles w1Tsurenko fixPervak 9- 1.setErakovic 9- 1.setVekic fixBertens 9- 1.setO. Rochus fixDenver ne tako dobar u gostima, te ocekujem pobedu Oklahome, Clippersi protiv nejakog Sacramenta.Pingvini protiv Capitalsa, za desetu vezanu pobedu(ne sve u regularnom toku naravno). Boston porazen u Pitsburgu u nedelju. Nadam se pocetku nove serije pobeda Bruinsa.Mora i Petkovic da proigra negde. Jovanovski sasvim solidna, u dosadasnjem delu sezone, no...New Jersey-NY Rangers i Columbus-Nashville su dva tvrda meca u najavi, uz dugi under duel trend. Carolina u dobroj formi. Jedini razlog zasto Kingsi nisu medju singlovima je sto su nocas igrali protiv istog protivnika i lagano dobili.Tenis, miks kvalifikacija i prve runde zenskog dela turnira u Majamiju.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bruinsi opet pali u 3. trecini. Ne bih se bunio da je ostalo 1-1, no ubrzo primise i drugi. NBA tragikomicno.Danas:Detroit w1Dallas w1(NBA)Oklahoma dop>187.5Hantuchova fixTampa 6+San Jose w2Houston dop>205.5Phoenix dop>188.5Voegele fixLisicki 9- 1.setKuznetsova 9- 1.setU. Radwanska fixHewitt fixMelzer >22.5Matosevic >21.5Vekic fixRed Wingsi su obicno ubedljivi protiv Minnesote, na svom ledu. Dallas jos ima neke sanse za playoff, pa da probam njih. Nadam se da ce Oklahoma poremetiti Memphis, a i granica nije prevelika.Tampa otisla u over protiv File, mada sve cesce igraju defanzivno. Sharksi imaju odlicnu tradiciju protiv Oilersa i losu formu. Nisu ni domaci impresivni, narocito ne kod kuce. Tiket NBA overi na osnovu duel trendova.Hantuchova mi deluje kao dobar izbor. Igra fino, dok Pironkova nije skoro dobila neku bolju igracicu.Tiket kao tiket, ima svacega. Voegele ima 4-0 skor protiv Martic. Urszula sada moze da izadje na kraj i protiv top igracica. Ne protiv Azarenke i Serene, ali ima pobede protiv Vinci, Hampton, Stephens... Moram provuci i neki minus prvi set, bar kod zena to cesto dolazi. Matosevic i Sela su sva 4 puta isli u over do sada. Melzer-Berankis mi deluje kao egal mec.

Link to comment

Fudbal ostavljam vama. :lolol:Ovo ostalo i pogadjam kako-tako, fudbal propast ziva. Ja obicno igram golove, a posto slede reprezentativni mecevi, bolje da ne diram.

Link to comment

Jesam li ja jedini koji je danas osetio poklon kvotu na Albu protiv Brosea u gostima? Stavio bednih 500 dinara ali jebenih 4.25, ne kontam. Dva podjednaka tima a kvote bile 1.21 - 4.25 :huh: Na drugom vezao Albu H2 +8.5 i Lorencija dvojku protiv brata Davidenka, ali tesko ce se izvuci iz ovih 0:2 u trecem setu kad se nastavi mec. Vecernji tiket za zajebanciju izgleda ovako:Dalas - Bruklin 1 Atlanta - Milvoki 1Nju Orleans - Boston 2Klivlend - Majami manje od 200, podigao granicuAnahajm - Cikago 1XDetroit - Minesota 1X10.5 kvota, ulog samo 200.

Link to comment

Izvukao me tenis. Singlovi loše, no prodje ovaj tiket, te čak nešto i uzeh.Danas:Grupa ANY Rangers w1Boston w2A. Radwanska 9- 1.setTomić fixKvitova fixGrupa BBuffalo w1Nashville w1Vancouver w2O. Rochus fixLi Na fixBerlocq fixSerena 9- 1.setWozniacki 9- 1.setWickmayer fixKubot >22.5Istomin >21.5Rangersi vezali 2 pobede. Trijumf protiv nisko rangirane Floride je imperativ, jer ne igraju sjajno protiv jakih timova.Boston dva uzastopna poraza u gostima, uz samo dva postignuta gola. Senatorsi odlični kod kuće ove sezone. Bruinsi imaju sjajnu tradiciju protiv njih.Buffalo dominantan protiv večerašnjeg protivnika. Predatorsi bi trebalo da prekinu lošu seriju. Canucksi imaju fin bilans protiv Coyotesa, mada im forma nije za pohvalu.Kada je reč o tenisu. Agnieszku moram da probam manje prvi set na 1.5 kvotu(Arena). Tomić i Kvitova deluju izgledno, kao i Rochus i Li Na. Wickmayer ima 2-0 protiv Morite. Na Berlocqa u duelu šljakaša, Serena mi je sumnjiva, pa ide ovde.Istomin i Gimeno-Traver su oba puta išli u plus. Kubot mi je jedan od omiljenih igrača za over. Carolinu nisam smeo fix, ali gemovi mogu doći, makar i u kontru.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...