Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/4, NHL 1/1, NBA 0/1, NFL 1/2, proslo je i 6+, 7+ na Realu, Prateci NFL tiket, a uzeh nesto i na NHL strelcima(minimalna 4 pogotka).Rayo nije imao srece protiv Reala. Lepo su krenuli, a onda ih je sudija "sasekao". Cak 12 golova na kraju. Ajax taman koliko treba, kao i Bolivar. The Strongest kasno prima gol za 1-1, nije bilo vremena za 3. gol. Tiket sa par 2+ meceva je prosao relativno lako. U NHL delu, lagani over u Tampi. Kilav mec u Torontu i neocekivano malo koseva. NFL nesto bolje. Fiks dabl bez problema, kao i prateci fiks tiket. Plus naravno nije dosao. Ok dan na kraju. Zavrsih u plusu, zahvaljujuci pre svega ovim pratecim stvarima. Kombo je pao na The Strongest-Real Potosi.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Man City 3+

 

Kvota 1.70.

Jedna od retkih zanimljivih stvari na fudbalu do petka. Meni je najvaznije da se Aguero vraca, te su i golovi izgledni.

 

 

NHL

 

Minnesota-Dallas 5+

 

Edmonton-Winnipeg 5+

 

Kvote, 1.50, 1.50.

Prevarih se prosli put za Dallas, te ih odigrah danas, nisam trebao prekidati uopste. Edmonton i Winnipeg su medju boljim over timovima.

 

Prateci tiket, Washington w2, St. Louis w2, Pittsburgh 5+. kvota 4.09.

 

Strelci, Tavares, Ovechkin, Tarasenko, Seguin, Malkin. Sistem 3/5.

 

 

NBA

 

LA Clippers-Oklahoma >203.5

 

Kvota 1.60.

Najverovatniji over danas, granica nije visoka.

 

Miks tiket, Ajax II 3+, New Orleans >50.5(NFL), New York >192.5, Chicago w1. Kvota 4.84.

Link to comment

Svakako sam padao u zivotu, najopasnija vremena za moje tikete su od 90+2 do 90+7 ali ipak je subotnji pad na mecu Exeter vs Luton u 90+10 najbolniji ikad. Nije ni zbog para, ni sto je peti dan uzastopno posle 90og ali zar je moralo bas u 100 minutu jebem mater?

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/2, NBA 0/1. Vec sam pomislio da na Arsenal-Man City nece pasti treci gol, no Yaya Toure se pobrinuo za prolaz. NHL je mogao bolje. Jos jedan rutinski prolaz na Dallasu, vec posle dva perioda. U Edmontonu 3-1, pred 3. trecinu i tako ostaje do kraja; to se bar kod NHL meceva retko desava. Prateci tiket je pao na St. Louis, koji je izgubio nakon 3-0 vodjstva protiv "mrtve" Philadelphie. Razocaravajuci mec LA Clippers-Oklahoma, nisu uspeli da prebace ovako nisku granicu, neverovatno. Bitno da je bilo poena na pojedinim mecevima, koje niko ne bi igrao. Bio bih zadovoljan sa 3/4, ovako, meh.

 

 

NHL

 

Tampa-Vancouver 5+

 

Dallas-Chicago 5+

 

Calgary-Winnipeg 5+

 

Kvote, 1.60, 1.50, 1.47.

Dosta meceva veceras, pred trodnevnu pauzu. Tampa, Dallas, Calgary, timovi koje redovno pratim plusevima.

 

Strelci, Nash, Tarasenko, Stamkos, J. Benn, P.Kane. Sistem 3/5.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Memphis H2(-6.5)

 

Kvota 1.65.

Memphis ne igra sigurno, no Philadelphia gubi ubedljivo u serijama, pa probah 2 sa smanjenim hendikepom.

 

Miks tiket, Toronto >195.5, Denver >201.5, NY Rangers w1, Arizona 5+. Kvota 5.83.

Link to comment

Izginuo 100e na Zvezdi uzivo, 50 na dvojci i 50 na h2+11.5. Kakvi majstori :D Posle prosao NBA tiket, drugi pao na glupom Hauardu vise od 13.5 a on sutnuo 5 puta i dao 9 poena, a trebao mi za 10 300. I naravno na trecem Klipersi, primili trojku na kraju, ali su makar ispostovali +1.5 hendikep na prvom. Sve u svemu, Zvezda me urnisala i danas mora neko cupanje :D

Link to comment

Degeni, raspali se najstrasnije. Jel zna neko da li se u Maxbetu racunaju produzeci ili ima i X? Ne mogu da provalim nikako. Konkretno me zanima par Gran Kanarija - Unikaha, u regularnoj ponudi imaju 1.9 keca i nesto slicno dvojku, nema X, a u Bonus tipu je kec 2, ali ima i X sa kvotom 15 i dvojka ne znam koliko. Hocu da zategnem keca, imam neki filing.

Link to comment

Degeni, raspali se najstrasnije. Jel zna neko da li se u Maxbetu racunaju produzeci ili ima i X? Ne mogu da provalim nikako. Konkretno me zanima par Gran Kanarija - Unikaha, u regularnoj ponudi imaju 1.9 keca i nesto slicno dvojku, nema X, a u Bonus tipu je kec 2, ali ima i X sa kvotom 15 i dvojka ne znam koliko. Hocu da zategnem keca, imam neki filing.

 

U Maxbetu se racuna regularni tok:

 

ПОСЕБНА ПРАВИЛА ИГАРА ЗА „КЛАЂЕЊЕ У ТОКУ МЕЧА“

КОШАРКА

Члан 13.

Регуларан ток утакмице:

За све понуђене игре важи регуларан ток утакмице (4

0. минута међународна

кошарка, односно 48. минута „NBA“), осим ако није на

глашено другачије.

Link to comment

Ovo su gore u stvari pravila za LIVE, ali isto je i ako se kladis pre meca:

 

Званичан резултат је резултат постигнут у регуларном току утакмице или такмичења

Регуларни ток

утакмице, или трајање утакмице у фудбалу се сматра 2 х 45.минута, у кошарци 4 х 10.минута (4 х 12.минута

“NBA“ лига)......осим ако приређивач није нагласио другачије.

EDIT: Ima u ponudi X za kosarku, ides na igre, pa konacan ishod.

Edited by Nesh
Link to comment

NHL 1/3, NBA 1/1, prodje i prateci tiket(sa kvotom 1 na Rangersima). NHL je dosao razocaravajuce. Samo 3 gola u Tampi, a imali su mnostvo PP situacija. Dallas je dobio Chicago 4-0, tja. Calgary standardno prolazi. Memphis je rutinski probio hendikep, sto se NBA dela tice. Bolje da sam singlirao stvari sa prateceg tiketa, makar i u vidu slabije grupe. Naplasise me ovih dana u NBA, nedolasci overa, pa ona dva para od sinoc, odigrah samo kao deo tiketa. Ponovo nisam uspeo pogoditi bar 3 tiketa; bez fudbala je ponekad tesko napraviti plus.

 

 

NBA

 

Orlando-Houston >201.5

 

Phoenix-Denver >202.5

 

Milwaukee-Philadelphia H1(-6.5)

 

Golden State-Utah >203.5

 

LA Lakers-Oklahoma H2(-9.5)

 

Kvote, 1.60, 1.60, 1.65, 1.60, 1.60.

Tri dana pauze u NHL delu, bez zanimljivog fudbala do subote, te ostaju NBA mecevi danas i u petak. Houston, Phoenix, Golden State, pratim sa overima, kao i ranijih sezona. Philadelphia je beznadezan slucaj, a hendikep nije previse veliki. Lakersi su igrali nocas, dosli do pobede, te veceras ocekujem da ih Oklahoma pocisti.

 

Hokejaski tiket, Sparta Prague 5+, Canada U20 5+, Bern 5+, Rapperswil 5+, Winterthur 5+. Kvota 4.16.

Link to comment

Dosao u Maxbet i skontao to za X, i nisam uplatio stotku a mogao sam uzeti lepih i lakih 90 evra, mozda cak i 100 jer je taj par bio i kao bonus tip i bila je kvota 2 na keca. Kasnije kod mene odigrao keca uzivo po 1.7 i Krku uzivo na 3.27, koja je dosla ne znam kako, pa sam prosao 11 100. Naravno, i dalje sam u lepom minusu zadnja dva dana ali malo se smanjilo bar. Sad napadamo Kineze :D

Link to comment

Evo preokreta i odmah uzeh MZT po 2.2. I dalje mi mnogo vise znaci pobeda Partizana, ali sad sam u najgorem slucaju u mini minusu. edit: i jos malo po 2.5. Sad ili na nuli ako dobije MZT ili fin plus ako dobije Partizan :)

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...