Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Picka sam velika, igrao Memfis samo 2000 da ispostujem a ne da zaradim neku lovu. Zbunila me kvota, priznajem, usro sam se malo. I tiket zamalo da mi prodje, pogodio Gasola vise od 16.6, Vasington +3.5 uzivo, jedan hokej 0-5 i ne znam sto stavih mrtve Kliperse, pas mater..

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Edited by Zli Gli
Link to comment

Picka sam velika, igrao Memfis samo 2000 da ispostujem a ne da zaradim neku lovu. Zbunila me kvota, priznajem, usro sam se malo. I tiket zamalo da mi prodje, pogodio Gasola vise od 16.6, Vasington +3.5 uzivo, jedan hokej 0-5 i ne znam sto stavih mrtve Kliperse, pas mater..

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

:D

 

Bravo Gli! Krenulo te.

Link to comment

Ma jok, vrtim se ove godine gore dole, ne mogu nikako da odskocim. Recimo, juce mi je jedan forumas cije ime necemo pominjati, inace veliki strucnjak za bugarsku i rumunsku kosarku, javio da je Spartak Pleven kec ko kuca, kvota 1.80, jer su se gosti raspali finansijski. Ja prvo hteo singl iz par puta jer nasi ne bi dali 100e odjednom, ali mi je onda javio i da ima filing da je Mobitelko iz Kluza dvojka, 1.88. Dakle dve kosarke, prva sigurna a druga njegov filing. Ja vezivao sve zivo sa tom prvom i masio, i na kraju vezao obe njegove. Pleven dosao rutinski a Mobitelko vodio ubedljivo pa gubio par razlike pa imao dobijen mec na kraju ali uspeli da useru i izgube 66:65, i sjebu me za lepu lovu. Pre toga Darusafaka +2.5 za isto lepu lovu, tako sto je onaj majstor iz Makabija dao kos bez potrebe nakon skandalozne zavrsnice, i nakon sto je vreme vec isteklo. Dobar sam juce oko 100e ali cesto i gubim u serijama, nista posebno nisam uradio ove godine.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Fudbal 3/4, NHL 0/2, NBA 0/1, Leicester i PSV dodjose i 5+, a uzeh nesto i na sistemu sa NHL strelcima(4 pogotka u jednom sistemu). Fudbal je dosao veoma dobro. Dinamo daje gol u 86. minutu, te nije bilo sanse za 3+. Everton-Leicester, ocekivano dobra utakmica, uz 5 golova. Dortmund prolazi pred kraj, dok PSV nije doneo nervozu. Chelsea je odigrao dosta bolje, pa su dva gola koja je dao Tottenham donela prolaz. NHL nisam lepo odabrao. Moji Pingvini opet razocarase, pre svega u napadu. Sta tek reci za Islanderse, koji nisu dali gol. Na sporednom su prosli overi na St. Louis i Dallas(uvek ih igram i sinoc odustah od singla), no nije vredelo, jer su zakazali u Columbusu. NHL strelci su dosli fino, 6/10 ukupno, uz lep prolaz u okviru jednog sistema. Houston-LA Clippers, razocaravajuci mec, sa malo poena. Kao retard ne odigrah hendikep na Oklahomu. Dnevni deo je bio skoro idealan, a onda uvece dosta losih rezultata. Moglo je i bolje.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Rayo Vallecano 3+

Ajax-De Graafschap 3+

 

Nacional Potosi-Bolivar 3+

 

The Strongest-Real Potosi 3+

 

Hertha-Mainz 2+

Monchengladbach-Darmstadt 2+

U. Catolica-Palestino 2+

 

Kvote, 1.54, 1.45, 1.45, 1.87.

Real tradicionalno puni danasnjeg protivnika. Ajax takodje igra protiv dosta slabije ekipe. Bolivijci imaju zavrsno kolo danas, te probah dva meca. Nemci i ne ulivaju poverenje sa ovim parovima, pa ih odigrah opreznije; Catolica kao bonus.

Potonji tiket stavih u slabiju grupu.

 

Fiks tiket, Monchengladbach P/K1, Real Madrid H1(-1.5), Juventus P/K2, Fiorentina P/K1, U. Catolica w1, Ajax H1(-1.5), Benfica P/K1. Kvota 5.45.

 

 

NHL

 

Tampa-Ottawa 5+

 

Kvota 1.60.

Naizgled lagani over na ovom paru. Napad Tampe sigurno moze bolje, dok Senatorsi igraju ok.

 

Strelci, Marchand, Stamkos, Hoffman, Ovechkin, P. Kane i Nash, Tatar, Gaudreau, Toews, Marleau. Dva sistema 3/5 i spojen tiket.

 

 

NBA

 

Toronto-Sacramento >201.5

 

Kvota 1.60.

Ne bas simpaticni parovi danas, te probah plus u Torontu, ali ovo stavih u slabiju grupu.

 

 

NFL

 

New England-Tennessee P1

Seattle-Cleveland P1

 

Jacksonville-Atlanta >48.5

 

Kvote, 1.44, 1.85.

New England i Seattle su veliki favoriti, te probah poluvremena bez hendikepa. Jacksonville se raspucao, odigrah over.

Oba tiketa su otisla u grupu manjih dobitaka.

 

Propratni tiket, Minnesota w1, Carolina w2, Green Bay w2, Arizona w2. kvota 5.06.

 

Miks tiket, Minnesota >199.5, Cleveland H1(-13.5), Boston w1(NHL), Detroit 5+. Kvota 6.27.

 

Kasno sam ustao za Barsu i dodjose 3+ naravno.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Timmy danas sopamo Real golove :)

i ja sam planirao a onda sam video kvotu 2 na 5+. Mars u kurac.

Svako ko ovde odigra manje od 4,5 gola ce imati moje postovanje, pa makar i pao. :fantom:

 

lepo mi je poceo dan: Barsa 2-2 i 2+  singl za 2400.

Link to comment

Vala jesu smesne kvote na Realu. Prvo sam hteo 4+ u singlu, no kada videh kvotu oko 1.40, spojih njih i Ajax 3+. Sire sam probao 6+, 7+, a i tu su preterali sa smanjivanjem.

Link to comment

Udarih na Holandiju protiv Norveske u rukometu, mnogo su dobro igrale do sad i morao sam. Jesu ove iskusnije i verovatno kvalitetnije ali 3.18 je bas mnogo, zalio bih da sam preskocio. 

Link to comment

I ja sam lepo prosao na Itihad Dzedi. Zategao sam sve zivo pre pocetka. I krene ocajno, HT 0:0. Ja ne pokleknem pa live 2+, 3+, 4+... Na kraju je uslo i 5+ :D. Uslo sve ukupno 7 od 12 tiketa za solidno cepanje :)

Posle odigram Genta domacin golovi i tu udje 2 od 4, al dva najvaznija :D Tako da sam prezalio Reala i pokrio ceo jucerasnji minus koji nije bio mali i otisao cak u plus za vikend.

Link to comment

Na tom itihadu sam i ja zaradio. Jos juce sam ga odvojio da cu ga igrati. Prva stvar koju sam uradio kad sam ustao- pronasao gde su najvece kvote na golove na toj tekmi, spojio sa Barsom i opalio.

Link to comment

Izginuh 6 tisuca na Holandjankama ali sam spretno i sretno i sretno iscupao te pare nazad na hendikepu +8.5, i to tako sto su prisle na 5 cim sam odigrao a onda Norvezanke otisle na 10, da bi ove moje nekako zabile dva gola i odbranile se sa igracicom vise na kraju. 

 

http://prntscr.com/9glbq0

 

Posle toga mi je jedan forumas cije ime necu spominjati, inace veliki strucnjak za bugarsku, rumunsku i srpsku kosarku, na moje pitanje da li je Jagodina H1 protiv Sloge, rekao da ce domaci proci kao bosi po trnju, sto sam ja primio k znanju. Posto je kec bio 5.4 na te njegove a hendikep +13.5, nisam igrao nista nego cekao uzivo, i nakon njegovog chat javljanja sa lica mesta i potvrde da sigurno gube odigrao uzivo dvojku po 1.9, a kasnije i po 2.9 za nesto manji ulog iako je taj strucnjak rekao da nije vise siguran da ce njegovi izgubiti.. :D Posle jos jedan mali dubl i singl da ne pada gol do kraja cim je Bordo izjednacio protiv Marseja na 1:1, za 2000 po 2.55 na nekih pola sata do kraja, uz pogodjenu precku domacih u nadoknadi.. dakle, sasvim lepo vece :D Samo sam usro motku za Benfikom, videlo se na 1:1 pred kraj da gol visi u vazduhu, cekao kvotu 3 da spicim 50 evra ali zabili drugi u 83. valjda, posle i treci, i popusio sam jer mi je 2.70 bilo malo..

 

http://prntscr.com/9glb4k

 

http://prntscr.com/9glaw0

 

http://prntscr.com/9glbz9

 

Da vece ne bude bas savrseno, potrudili su se idioti iz Bruklina, tu sam iz nekog nepoznatog razloga bacio 3000 na keca po kvoti 3.3, brzo okrenuli na +1 i imao sam 1.9 na dvojku ali su se onda ekspresno raspali i lagano izgubili. Evo i nocni, cisto iz zezanja:

 

http://prntscr.com/9glz52

Link to comment

u pizdu materinu sa ovim denverom. vodili su koliko 24-7 ili tako nesto i sada ce na kraju izgubiti i dzabe mi i 6.5 hendikep.

 

o toronto koji kod kuce gubio od sacramenta da i ne govorim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...