Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ma meni je juce bio sranje dan, da su Kinezi ispostovali bilo bi ok a ovako sam bio u kao lepom plusu ali sam dan-dva pre toga izginuo jace pa nisam zadovoljan :D

 

Inace, kome je dosadno a ima onlajn racun i nesto para na njemu, moze da proba keca na Townsville - Perth, australijska kosarka. Poluvreme 25:30, jako malo koseva za njihovu ligu i ocekuje se mnogo brza igra u drugom, samim tim i poneki preokret. Domaci medju losijima ali uvek igraju uzbudljive meceve na svom terenu, pogotovo protiv jacih ekipa a gosti su prvi ili drugi na tabeli. H2H je takav da je sve moguce, Krokodili su peglali kuciove Divlje macke mnogo puta, ne vidim sto ne bi i sad po kvoti 3.5 a mogu i da povedu par razlike pa da zatvorimo i dvojku, nije frka.

 

Evo vec je 2.2 na goste, igrao sam 3000 po 3.15 (pozurio, kreten, kasnije islo i do skoro 6) i moracu da udarim kontru ako bude jos malo veca kvota, ovo mi nije zanimljivo :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ajoj, +10 za Krokodile, kvota 5 na dvojku :D

 

Ma idemo kec bez branjenja, cemu taj strah :D Taunsvilski krokodili, kraljevi univerzuma :Hail: Sebastian Ofner isto, ako zadrzi ovaj brejk prednosti i rutinski uzme do kraja :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 2/2, prodje i kombo tiket. Dosta srece na fudbalu, dva prolaza u zavrsnici. Rutinski over u Washingtonu, kada je o NHL delu rec. Nastavljen dobar NBA trend. New York i Indiana dobise, Golden State nikad laksi over. Prodje kombo tiket, kada sam najmanje to ocekivao.

 

 

Fudbal

 

Dinamo Zagreb-Zapresic 3+

 

Koln-Dortmund 2+

PSV-Zwolle 3+

 

Everton-Leicester 3+

 

Chelsea-Sunderland 2+

Southampton-Tottenham 2+

 

Kvote, 1.55, 1.58, 1.63, 1.65.

Dinamo igra kod kuce, Rijeka je dobila, te ocekujem ubedljiv trijumf domace ekipe. Dortmund odigrah samo 2+, dok bi PSV nakon kiksa protiv Rode, danas trebao da razvali. Leicester i dalje igra dobro; ovo je jedno od neugodnijih gostovanja, sa tradicijom efikasnih meceva. Chelsea bi sada trebao da zaigra bolje; Tottenham mi bas i nije najpouzdaniji tim za igru ove sezone, no i protivnik ima fin tim.

 

Prateci tiket, Werder 3+, Leverkusen 3+, Peterborough ggIVggII, Coventry 3+, Crewe ggIVggII, Shrewsbury ggIVggII, Cheltenham 3+, Forest Green ggIVggII, Hibernian 3+, Brechin ggIVggII, Dunfermline 3+, East Stirling ggIVggII. Kvota 2972.99.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Carolina 5+

 

Arizona-NY Islanders 5+

 

Kvote, 1.65, 1.49.

Fleury ce po prvim najavama, pauzirati petnaestak dana, pa ce odbrana Pingvina biti ranjiva. To se pokazalo vec sinoc protiv Bostona; Zatkoff ipak nije taj kvalitet. Napad ce morati da bude produktivniji, kako bi borba za playoff mesto bila realnost. Arizona ima fin over trend, medjusobni dueli su uvek prepuni golova.

 

Strelci, P.Kane, Tarasenko, Seguin, Malkin, Tavares i Monahan, Hartnell, Pacioretty, Neal, Duchene. Dva sistema 3/5 i spojen tiket.

 

 

NBA

 

Houston-LA Clippers >208.5

 

Kvota 1.60.

Jedin od omiljenih duela za over, ocekivao sam visu granicu.

 

Miks tiket, Oklahoma H1(-12.5), St. Louis 5+, Dallas 5+, Columbus 5+. Kvota 6.34.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

ispraticu ove saudijce na sitno, prvi put igram ovu ligu :D  Vezacu ih sa konyasporom- domacin golovi.

 

Sad sam pogledao statistiku u ovoj ligi i jedan mec mi je zapao za oko. Moram da napisem ovde da bih se setio sutra da ga odigram:

 

Al-Ittihad FC - Al-Taawon

 

mnogo golova u medjusobnim susretima

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

Saudijcmii su  jedna od boljih liga sto se tice odnosa padanja golova i visine kvota. Dve Dzede su mi tu omiljeneSvi npr vole Holandske lige, ali tu su kvote premale iako ima golova. Velsani su jos gori primer.. Mada su oni sad stali sa golovima... Takodje Izraelci tim golovi, Peruanci golovi... kvote velike, a znaju da se raspucaju..  Samo je tu mali broj meceva koji mi zapadne za oko. Al mislim da tu imam najbolje procente pogodaka.

Edited by Timmy
Link to comment

Everton-Lester GG3+, GG4+, 5+, 6+.

 

Nesh, daj one tvoje GGGG :D

 

zVOjilp.png

 

Tek sad stigoh, odigrao brzinski cisto da se ne ispustim, Grimsby i Benfica jedan tiket, ovo drugo drugi, 2/4, 4/4, ulozi minimalni, verovatnoca nezadrzivo narastajuca... :D

Link to comment

chicago veceras igra protiv knicksa u ny. posle cetiri produzetaka i leta na istok ocekujem da nyk pobedi. jos gasol ne igra. kvota 2.15 na knickse. mozda ne bi bilo lose probati i under na 194.5 ili 197.5.

Link to comment

Hvala ovim "mojima" iz Mege sto su ispostovali, mada sam i ja njih 4 puta, jednom pre meca po 2.57 kad je vec pala kvota a kasnije i do 8.20, kad su gubili 11 razlike. Veliki carevi :Hail:

 

Nego, zasto je 1.96 na Memfis, sta sam propustio? Ok je Indiana, ne kazem, ali da je favorit u gostima kod sasvim korektnih Grizlija, to mi nikako ne ide u glavu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...