Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/5, NHL 1/2, prodje i 5+, 7+ na Bolivaru i Real Potosi 5+. Barsa je prosla nekako, ali je A. Madrid odigrao neozbiljno. Catolica taman koliko treba. Bolivar se izgleda oprostio od titule, no ovih 7 komada mi je leglo ko "budali samar". Real Potosi je dozvolio preokret, lepih 5 golova. The Strongest 1-1, to i jeste bio blago sumnjiv par. NHL je sigurno mogao bolje. Lagani plus na Arizona-Columbus, te neprijatno iznenadjenje u Dallasu. Calgary je vodio 3-1, posle druge trecine,idealan rezultat za cekanje 5. gola i nista. Izvukose me ovi 5+ i 7+ prolazi, te na kraju zavrsih u plusu.

 

 

Fudbal

 

Vitesse-Twente 2+

Eindhoven-PSV II 2+

Go Ahead Eagles-Fortuna Sittard 2+

Sparta Rotterdam-MVV 2+

 

Kvota 1.53.

Jedan oprezan tiket danas, petak mi nije dan za zaletanje.

 

Propratni tiket, Wrexham ggIVggII, Bury ggIVggII, Schalke 3+, TNS 3+. Kvota 17.36.

 

 

NHL

 

Washington-Tampa 5+

 

Kvota 1.77.

Duel koji je ranije donosio sigurne 6+ overe, sada nije ziher ni u 5+ varijanti, no zbog velikog ofanzivnog potencijala obe ekipe, mislim da vredi probati po ovoj(prilicno velikoj) kvoti.

 

Strelci, Malkin, Ovechkin, Stamkos, Nyquist, Nash. Sistem 3/5.

 

 

NBA

 

Indiana-Brooklyn w1

Philadelphia-New York w2

 

Golden State-Milwaukee >205.5

 

Kvote, 1.58, 1.60.

Dva naizgled lagana meca u fiksu, te jos jedno trpanje u najavi na Golden State-Milwaukee.

 

Miks tiket, Pittsburgh 5+, Ottawa 5+, Portland >195.5, Minnesota >207.5. Kvota 6.14.

Link to comment

jbt, granica na Lazica 5,5. To su dve trojke iz coska. :D

 

posto Simon verovatno nece igrati Lazicu ne gine bar 25 minuta.

 

Jos da skupim muda i odigram Zirbesa vise na 14,5

Link to comment

U Mozzartu mozes igrace sa istog meca, plus poene sa te utakmice. Desi se da ispadne fin kombo, kada se ocekuje trpanje; kvota preko 5, za 3 stvari sa istog dogadjaja.

Link to comment

Da jebote. Pogotovu mogu da se igraju 2 igraca s ajedne pozicije, pa jednog vise jednog manje. Najcesce to bude tako.. Ili vezivati najboljeg punjaca sa pobedom svog tima, ili vbise poena svog tima... Svakako da su povezani dogadjaji. Razmislicu preko vikenda ozbiljno o ovome :)

Link to comment

Potosi ušlo samo gol u oba za mali plus. Bilo je vremena za još 1...

 

Jel moze negde da se spajaju igrači poeni iz jedne tekme?

mislim da moze svuda osim u meridianu.

u planetu i u maxbetu sigurno moze

 

Da jebote. Pogotovu mogu da se igraju 2 igraca s ajedne pozicije, pa jednog vise jednog manje. Najcesce to bude tako.. Ili vezivati najboljeg punjaca sa pobedom svog tima, ili vbise poena svog tima... Svakako da su povezani dogadjaji. Razmislicu preko vikenda ozbiljno o ovome :)

ja sam jedno vreme igrao Jenningsa i Montu Ellisa dok su igrali zajedno u Bucksima. Odigram na jednog + a na jednog -, na obojicu granica oko 20.

Mozda sad to nije lose igrati sa Knightom i Bledsom.

 

 

lm, malo sam proucio statistiku i nije mi se svidelo sta sam video kod Lazica pa sam ga odigrao na nekom sitnom tiketu

Singl mi je Zirbes daje vise od 4,5 dvojki po 1,75. To mi deluje sigurnije nego 14,5 poena.

Link to comment

mislim da moze svuda osim u meridianu.

u planetu i u maxbetu sigurno moze

 

 

 

Moze i u sokeru. Kod njih takodje nema iksa na basket, tako da se racunaju i produzeci za sve igre. 

Edited by ZokiAsov
Link to comment

Godina za zaborav, konstantno upadanje u dubioze i onda cupanje, istina uspesno uvek ali nisam nista posebno napravo, pogotovo posle prosle gde sam pokidao. Danas jebeni Kinezi basketasi opet:

 

http://prntscr.com/9fp0pm

 

http://prntscr.com/9fp17v

 

http://prntscr.com/9fp1nh

 

Odigrano pre pocetka, islo sve korektno osim Guangdonga gde je bilo jasno da ne moze doci h1 -12.5, ostalo sve bilo u igri.. i onda na 54:62 odigram singla na Guangdong keca po 2.45, za 6000din jer nisu nikad izgubili kuci od ovog Dongguana..

 

http://prntscr.com/9fp1zp

 

Ekspresno okrenuli na +2, ja mislio sad laganica, nisam nista branio.. Epilog - ova dva manja singla sa vecim kvotama prosla, usao 12 hiljada, izasao jebenih raspalih 15 500, umesto da je proslo i ovih 15 i da bude lep dan. Posle taj plus bacio na neki tenis, klasika. Gde si bio - nigde, sta si radio - nista. Kao da mi je neko bacio vradzbine ove godine, ne da mi da odskocim i uzmem neku kintu, sve pravim neke sitne pluseve a ekspresno duvam velike cifre pa se cupam neko vreme..

 

Tacno cu da sacekam Zvezdu da malo gubi i da zakuvam jako keca ako bude bar 1.8, valjda ne mozemo izgubiti kuci.

Link to comment

Bajern pred mec po 2.65, nisam verovao kolika kvota :O Pa uzivo dodavao po 3.3 i 4.1 kad je Zvezda napravila prednost. Sad cu u trecoj da cekam da Bajern okrene jednom, pa kontru, iako mislim da Bajern dobija

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...