Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

vqy549K.jpg

 

 

Sad videh, jebo mi pas mater. Cupali su se vise puta u 4. setu ali eto, na kraju jos kao i lagano doslo a ja nista, ni dinar. Jako sam nepoverljiv za bilo kakve informacije ali zato lupam hiljade i hiljade na razne ITF momcine i zenske i filipinsku i kinesku kosarku, nidje veze :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Na stranu sto je proslo, ali ovaj Turski kup zaobilaziti u sirokom luku ili eventualno igrati na manje pare na autsajdera.

Turke sve treba zaobilaziti u sirokom luku, od prvenstva,kupa,reprezentacije i sve sto ima veze sa Turskim sportom treba preskočiti.

Link to comment

Malo starog, dobrog malera. Petrolero de Yacuiba-Nacional Potosi, 1-1 u 9. minutu i tako ostaje do kraja.

Bar je prosao drugi tiket, no i nije neka uteha, kada sam ocekivao oba prolaza.

Link to comment

Fudbal 1/2, NBA 1/2. Zvezda i Dortmund prodjose nekako. Nacional Potosi je izjednacio u 9. minutu i tako ostaje do kraja. NBA deo polovicno. Atlanta rutinski preko hendikepa. Na Oklahomi nije falilo previse poena, no u zavrsnoj cetvrtini je palo premalo koseva. Bio bih zadovoljan i sa 3/4, ovako jos jedan muljav dan.

 

 

Fudbal

 

Bolivar-San Jose 3+

 

Real Potosi-Club Universitario Sucre 3+

 

Barcelona-Guangzhou 3+

A. Madrid-Reus 2+

 

Jorge Wilstermann-The Strongest 3+

 

Palestino-U. Catolica 3+

 

Kvote, 1.54, 1.54, 1.49, 1.66, 1.70, 

Bolivijsci su pri kraju i nakon baksuzluka sinoc, nadam se boljoj sreci danas. Cileanci igraju finale baraza, gde su obicno prvi mecevi efikasniji. Kod Barse sam se razmisljao sta dodati, pa na kraju izabrah A. Madrid.

 

 

NHL

 

Dallas-Calgary 5+

 

Arizona-Columbus 5+

 

Kvote, 1.40, 1.50.

Danas se igra prilican broj meceva, no ja odabrah dva za golove najverovatnija.

 

Prateci tiket, San Jose w2, St. Louis w1, Chicago 5+, NY Islanders 5+. Kvota 7.29.

 

Strelci, J. Benn, Seguin, P. Kane, Tavares, Tarasenko i Perry, Pavelski, Neal, Steen, Domi. Dva sistema 3/5 i spojen tiket.

 

Miks tiket, Feyenoord 3+, Bamberg >157.5, Laboral Kutxa w1, Oklahoma H2(+6.5), Houston >208.5. Kvota 6.98.

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Samo da se najebem sto majki svima iz Darusafake i Makabija za ovo preseravanje na kraju meca, a pogotovo Turcima sto su prokockali +10 na par minuta pre kraja i uopste dozvolili onaj cirkus zbog kojeg sam ispusio. Koja govna odvratna, i jedni i drugi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...