Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Imao 3 kontru na Meralko - Rain ali nisam nista radio jos, iako sam igrao na njih po 3.8 sto je skroz lepa kvota cak i na ulog od samo hiljadu. I naravno, posle 62:54 sad je ekspresno 62:63, Filipinci carevi :D Mada verujem da ce opet povesti i da ce biti sanse za sigurnu zaradu, mora to ici u neizvesnu zavrsnicu valjda.

 

NBA prosao lagano, plus Njujork Rendzersi uzivo protiv Edmontona. Imao jos jedan tiket za 150din sa kvotom 15 i tu me sjebao raspali Milvoki, navukao sam se na kvotu 1.63 i pao neiskusno.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 3/4, NBA 1/1. Fudbal me nije odusevio, no takvi su kup mecevi. Leverkusen, Werder i Sevilla prodjose, ali je Bayern sa prvim timom, dao samo jedan gol protiv random ekipe. NHL dosta bolje nego prethodnih dana. Rangersi dobise nekako. Florida je imala duplo manje suteva, igrala bez par igraca i dobila Islanderse 5-1; mrzim kada golman tako zakaze. Rutinski overi na Tampi i Dallasu. Bolje da se manem fiksa, nikakve koristi od njega. NBA fino, lak prolaz na overu. Na kraju nikom nista, ponadah se da mogu bar do 5/6, no nije se posrecilo. Miks tiket je krenuo kako treba, ali su Blackhawksi prodali.

 

 

Fudbal

 

Javor-Zvezda 2+

Augsburg-Dortmund 2+

 

Petrolero de Yacuiba-Nacional Potosi 3+

 

Kvote, 1.41, 1.63.

Zvezda i Dortmund malcice opreznije. Bolivijci istumbase vanredno kolo, samo 2 meca danas, od toga jedan meni zanimljiv.

 

 

NBA

 

Atlanta-Philadelphia H1(-10.5)

 

Oklahoma-Portland >203.5

 

Kvote, 1.65, 1.60.

Philadelphia gubi ubedljivo u seriji, pa bi se slicna stvar mogla desiti i danas. Ne volim kada vidim granicu za poene 220(ili par poena vise/manje), te je danasnji over izbor bila Oklahoma.

 

Miks tiket, Fiorentina w1, AZ Alkmaar 2+, Juventus w1, PSG 2+, Golden State H1(-9.5), LA Clippers w1, Boston 5+, Washington w1. Kvota 7.32.

Link to comment

Tuzlaspor - Fener, turski kup, pre pocetka meca dvojka bila oko 1.30 a evo posle 20 minuta uzivo dvojka je 2.20 i skace. Ima prenos na SK, ne znam bas prvi sastav Fenera ali sve i da igraju sa levim timom mogli bi dobiti.

Link to comment

Na stranu sto je proslo, ali ovaj Turski kup zaobilaziti u sirokom luku ili eventualno igrati na manje pare na autsajdera.

 

Ma jasno kao dan, ja nikad nisam voleo da igram takve gluposti i na ovo sam stavio samo 600din, uzeo nesto sitno. Odigrao sam cisto zbog bezobrazno velikog skoka kvote, da ispostujem taj bezobrazluk, i doslo relativno lagano. Inace, jako malo je falilo da se i zvanicno proglasim profesorom doktorom kineske kosarke ali opet me je sjebao Bayi, drugi put u par dana, i opet u zadnjim sekundama.

 

Evo sta je odigrano prvo, kao zicer:

 

http://prntscr.com/9eya38

 

I onda dva singla, i to jako pametno odigran jaci ulog na vecu kvotu umesto obrnuto, hteo sam da bude totalna bomba...

 

http://prntscr.com/9ey42r

 

http://prntscr.com/9ey318

 

Peking odvalio od pocetka do kraja, to je bio duel dve jake ekipe gde gosti nisu bas u nekoj formi sa skorom 10-7 ali su svakako imali kvalitet za pobedu, sto su i pokazali. Ova jaca kvota je bio pokusaj na domacina u mecu dve prilicno lose ekipe gde je gost malo manje los i u dva dosadasnja meca u gostima je dobio pre ovoga 105:106 i 101:104 valjda, uglavnom na jednu loptu oba puta, a kvota ogromna. Gosti vodili od samog pocetka, najvise valjda 14 razlike, domaci stizali do -2 i -1 ali nisu mogli da prelome nikako i povedu, a onda su prvi put na mecu poveli na 10ak sekundi pre kraja kad su zaboli oba bacanja za 101:100, i to je na bet365 izaslo da je ostao sekund.. a onda su govnari vratili na 16 sekundi, moji napravili faul, ovi zaboli oba i za 5 sekundi domaci nisu uspeli da daju kos. Tuga, cemer, jad, a isto tako su me sjebali pre neki dan kad su imali napad za pobedu, izgubili loptu i primili dvojku sa zvukom sirene. Debili klasicni, a mogao sam odvaliti danas bas lepo, ovako 55e plusa..

 

Imao sam i "dojavu" za ovaj odbojkaski mec Prievidza - Aleksandropulos, preneto direktno od jednog naseg igraca iz Grcke, gosti navodno otisli sa juniorima a kvota na keca bila od 3.5 pa padala na 3, pa 2.2, pa 1.9... i nisam hteo da kucam ni dinar a nisam ni javio ovde jer ne volim ta sranja. Pred mec je palo na 1.45 pa 1.25, i uopste ne znam sta se desava jer nema rezultata na lajvskor sajtovima a ni na betu nema pracenja uzivo :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...