Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hvala.

Da, NFL. Ovog puta sam svuda igrao Pittsgurgh i Philu (i na mesanim tiketima, al zeznu mi jedan lep tiketic Liverpul - imao sam 1&3+) i dodjose (Phila jedva). Proslo i "iznenadjence" na Washington, Packersi i Patriote ocekivano, tako da se ukopila dva tiketa, sto je redak slucaj. 

Obicno kod manjih kvota igram kombinaciju fiks & poeni ali to mi slabo ide ove sezone.

Juce nijedna od GG GG utakmica nije dosla. Nista, idemo dalje.

Link to comment

Fudbal 1/4, NHL 0/1, NFL 1/2, prodje i 5+ na Dortmundu, Bunio sam se za subotu, no juce je fudbal dosao veoma lose. Ja retko igram fiks, no ni to mi nije pomoglo. Oba 3+ meca, koja odigrah u singlu, su pala na isti nacin; gol za 2-0, izmeju 50. i 60. minuta i nista do kraja. Dortmund prolazi, a onda Real rano prima gol, da bi se moja ubedjenost u prolaz postepeno smanjivala, te na kraju ostaje 1-0, neverovatno. Jedini prolaz je bio na tiketu sa 4 2+ para, gde The Strongest prosao u 80. minutu. NHL sam naravno pogresno spojio; Chicago je lako dobio, St. Louis ponovo razocarao. Nije dosao nijedan 5+ over, te i nije bilo boljeg resenja. NFL fiks dabl nije mogao lakse doci, retka dobra stvar juce. Green Bay-Dallas, iznenadjujuce malo poena. Subota je bila kilava, ali je nedelja povecala los ucinak. Izgledni mecevi na fudbalu i veoma losi rezultati. U odnosu na proslu nedelju, uzeh nesto na kraju, posto sam imao dva pogodjena kombo tiketa ove nedelje, no zbog "sve ili nista" ucinka, nisam uzeo mnogo.

 

 

Fudbal

 

Leicester-Chelsea 3+

 

Sport Boys-Real Potosi 3+

 

Kvote, 1.91, 1.65.

Malo meceva danas, te probah 2 potencijalno zanimljive utakmice. Leicester igra dobro; dosta ce biti na odbrani gostiju. Sport Boys je blizu osvajanja prvog mesta, sada zavise samo od svog ucinka. Real Potosi i daje i prima, pa odigrah i ovaj par.

 

 

NHL

 

Columbus-Tampa 5+

 

Pittsburgh-Washington 5+

 

Boston-Edmonton w1

 

Detroit-Buffalo w1

 

Kvote, 1.65, 1.68, 1.44, 1.46.

Mozda sam odigrao previse parova danas, no pocetak je nove nedelje, pa i ja ocekujem bolje rezultate. Boston i Detroit imaju finu tradiciju, protiv vecerasnjih protivnika, mada Buffalo i Edmonton deluju unapredjeno u odnosu na par ranijih sezona. Columbus-Tampa lici na lagani plus. Pittsburgh-Washington duel je ranije bio sinonim za over, ali su obe ekipe teske za predvideti ove sezone. Ovoliko dobroh ofanzivaca me ipak tera da odigram plus.

 

Strelci, Marchand, Stamkos, Malkin, Ovechkin, Larkin. Sistem 3/5.

 

 

NBA

 

Chicago-Philadelphia H1(-10.5)

 

Denver-Houston >203.5

 

Kvote, 1.65, 1.60.

Ovih dana sam dobro pogadjao NBA, no uzeh sicu, posto nisam nista singlirao. Philadelphia gubi ubedljivo iz meca u mec, pa ne vidim zasto ih Chicago ne bi razbio. Houston pratim sa poenima i dalje.

 

Skresao sam dobitke(samim tim i uloge), za 50%, ne volim da se zaletim na startu nedelje(mada sam odigrao gomilu stvari).

 

Miks tiket, Blackburn ggIVggII, Galatasaray 2+, Zvezda w2, Dallas >203.5, Davos 5+. Kvota 9.44.

 

Miks tiket.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/3(uz jednu kvotu 1), NBA 2/2. Na fudbalu verovatnija stvar nije dosla. Sport Boys mi bas i nisu medju omiljenim timovima za igru, ali sam ocekivao da ce dati dosta golova, na ovom za njih bitnom mecu. Leicester-Chelsea odigrase dobru utakmicu. Dosta sansi u drugom poluvremenu i prolaz na 3+. NHL nije mogao mnogo gore od ovoga doci. Boston je jedva otisao u OT. Detroit dozvoljava preokret, u zavrsnih 10 minuta meca. Tampa je odigrala utakmicu sa samo 3 gola. Najsumnjivija stvar je donela prolaz, a i to tek na kraju. NBA idealno. Chicago se odlepio u drugom poluvremenu, Houston rutinski over. NHL deo je zakazao, jos jedan pogodak i bio bih zadovoljan.

 

 

Fudbal

 

Unterhaching-Leverkusen 2+

Monchengladbach-Werder 2+

Bayern-Darmstadt 2+

Sevilla-Logrones 2+

 

Kvota 1.57.

Kupove ne preferiram, te odigrah samo 1 oprezan tiket.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Florida w1

 

NY Rangers-Edmonton w1

 

Dallas-Columbus 5+

 

Toronto-Tampa 5+

 

Kvote, 1.53, 1.41, 1.50, 1.77.

Hokejasi dolaze deprimirajuce lose. Cim probam fiks, dolaze kontre. Da igram neke egal meceve, ok, no ovo su izrazite favorit-autsajder tekme. Islandersi igraju solidno, dok su Rangersi u krizi i mogu samo bolje. Dallas i Columbus bi trebali doneti dosta golova. Napad Tampe moze bolje i veceras bi mogli da prorade, posto Toronto nije pozadi previse pouzdan.

 

Strelci, Tavares, Nash, Pacioretty, Pavelski, Stamkos i Neal, B. Little, Tarasenko, Seguin, Panarin. Dva sistema 3/5 i spojen tiket.

 

 

NBA

 

Minnesota-Denver >200.5

 

Kvota 1.60.

Tanka NBA ponuda danas, pa probah samo over na Minnesota-Denver.

 

Miks tiket, Inter w1, NEC 2+, Salzburg 5+(hokej), Philadelphia 5+, Nashville w1, Winnipeg 5+, Chicago w1. Kvota 8.16.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja cesto hvatam kod Kineza ogromne kvote, mada cesto odigram pa krene super i ne branim pa posle favorit okrene, tamo se opusteno stize 15-20 razlike jer su teski indijanci svi. Sad sam probao Fujian keca po kvoti 4 ali samo za hiljadu, nisam nesto ubedjen kao inace, iako su podjednako losi i oni i gosti.

Link to comment

Fujian rutinski po kvoti 4, kasnije se izvrteo gore-dole ali danas ukupno +40ak evra. Ujutru u 9:15 Filipinci, Meralko - Rain or shine, kvota 3.8 na keca i to se mora probati. Kao i uvek kod njih, ocekujem 387 preokreta, neko ce voditi 19 razlike pa ce ovi drugi stici, bice kuvanje na kraju... carevi se moraju ispostovati.

 

Iz NBA Klivlend 2 i Minesota vise od 204.5, dok za ova druga dva para nemam pojma. Mozda Kazins vise od 25.5, tu se ocekuje raspucavanje a on se lozi pa bi trebao da probije granicu, kao i Harden kod Roketsa ali na njega je 28.5 a to ne mogu da igram.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...