Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Majstor! Inace, minut pre pobedonosnog, Jardel (strelac prvog gola za Benficu), dao autogol. Skroz cudna utakmica.No, samo su ti osladili dobitak. Svaka cast! ;)

Link to comment

Svaka cast. Ja danas igrao prolaz na Njukasl, Celzi, Lacio i Bordo. ukupna kvota oko 15 pa kad vec nisu prosli drago mi je da se par neko sa ppp-a ovajdio od tog meca. No ne mogu da se pozalim na ovaj vikend posto sam bio dobar na dva singla iz Lige Sampiona. Samo mi zao sto nisam odigrao singl sa Njukaslom na 2.25

Link to comment

zaniljive duple sanse za vikend, ja odigrao sve trisampdoria - inter 1x 1.4st. etienne - psg 1x 1.49torino - lazio x2 1.47izvor: mozzartedit . . . kakvi su pederi ovi iz meridiana - sklonise kvote za trening u f1 iako je u subotu ujutru. u socceru je moglo da se igra do pocetka treninga, mada sada uopste i nemaju f1 u ponudi. bah.

Edited by extragluv
Link to comment

Neefikasan mec u Torontu bas sinoc, kada mi je trebao za kombo. Minimalan plus.Fudbal dosao korektno. Jedino mi nije jasno kako je Anzhi uspeo da ispadne.Danas:Grupa ADjokovic fixMurray fixMonaco w1O` Higgins 2+Miami w2Dallas w1Denver dop>190.5Grupa BHouston doh1(-11.5)Oklahoma doh1(-13.5)Philadelphia w1Calgary 0-5Detroit w2Djokovic veliki favorit, kao i uvek. Murray sumnjiv, ali sa finom tradicijom.Miami u neverovatnoj seriji. Dallas mi nije bas omiljen za igru, ali im je sada svaka pobeda bitna, mada su im sanse za playoff minimalne.Memphis igra odlicnu odbranu, ali ne verujem da ce spustiti Denver ispod 100 poena, na gostovanju. Ovo jednostavno moram probati, kada je granica ovako mala.Houston i Oklahoma za oprezan ulog, jer su hendikepi poveci.Teski NHL parovi. U Fili duel dva tima koji igraju promenljivo. Mislim da bi domaci mogli da prekinu losu seriju protiv Devilsa.Calgary je ocekivan under. Kako po tradiciji, tako i po stilu igre timova.Detroit ako zeli u doigravanje, morace dobiti i poneki mec u gostima. Probao sam ih ovde oprezno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Meni se namece Denver kao dobar tip za igrati keca. Odlicna domacinska ekipa, treba im pobeda da bi imali prednost doigravanja u prvoj rundi i to mozda bas protiv Memfisa.

Link to comment

Ja ne volim da igram protiv Memfisa, jer mogu da se suprotstave bilo kom timu. Dobro igraju u gostima. Stoji da Denver ima 29-3 kod kuce i finu tradiciju protiv njih, ali...

Link to comment

Mrzim sebe sto se ne pridrzavam pravila o singlovima i jednom tiketu za zajebanciju. Lepo hteo Delpa i Lejkerse u singlu zbog prevelikih kvota ali ne, morao sam da ispadnem glupan.Delpo 2.80Lejkersi H2 +9.5 (lepo sam pricao svima po kladionici da oni igraju bolje bez Brajanta)Dalas 1Majami 2Atlanta 1i dodao konj Kalgari 0-1 prvu trecinu, iako na NHL najvise volim duple sanse jer kvote budu oko 1.4 ili cak jace, i naravno 2:0 :0.6:Na pisljivih 200din bilo 3500. Koje sam raspalo govedo, igram nesto sto uopste nisam hteo.

Link to comment

Bezveze vece(dan). Nisam ocekivao da ce se Delpo vratiti nakon ubedljive igre u prvom setu i gubitka istog. Sto bi rekao moj drugar Vlada, koji igra samo overe, ja bih ovima iz Memfisa zabranio da igraju. :lolol:Egzibicioni pao na Stakhovskog. Na oba NHL vinera kvota 1. Bar su Dalas i Majami opravdali poverenje.Danas:Grupa ARangers 2+Dortmund 2+East Stirling 2+Barsa B 2+Salzburg 2+Man Utd 2+Real 2+Boston w1Nadal fixDjokovic fixGrupa BEverton 2+Mainz 2+Liverpool 2+Peterborough 2+Buffalo 0-5Colorado 0-5Vancouver 6+Los Angeles 6+Kombinacije sa 2+ standardno. Sinoc sam trebao Sharapovu uz Djokovica. Veceras Nadal i Djokovic, pa sta bude. Bruinsi protiv Capitalsa. Washington igra promenljivo, za razliku od domacih. Dabl undera za manji ulog, kao i krajnje sumnjiv miks overa. Golovi dolaze kontra ove sezone. Sinoc lose odbrane golmana na mecu Calgary-Nashville. Sta reci, kada su Kingsi i Blues top over timovi.

Link to comment

Fudbal klasicna propast, ne moze ni 2+ da dodje. Delpo odlucio da me osiromasi. :isuse:Malo me izvukao NHL. Dabl overa, pokrio drugu grupu, jer je kvota bila cak 4.6.

Link to comment

Danas cu malo suziti izbor, posto nemam previse ideja za NHL i NBA.Sharapova fixMiami w2Pittsburgh w1Chelsea 2+Barsa 3+Roma 2+Colo Colo 2+Ne verujem da Toronto moze da prekine seriju. Vidim da ih i inace retko dobijaju. Sharapova je dosla do finala bez neke dominantne igre, ali ne dajem vece sanse Carolini. Derbi u Pitsburgu. Pre par dana je Boston vodio 2-0 do 53. minuta, a onda potpuni preokret. Tim igra fino i bez Malkina, pa da ih probam i veceras.Sto se tice fudbala, valjda mogu pasti po 2 gola(3 na Barsi) na ovim mecevima. Nadam se da niko nece igrati onako kukavicki, kao Man Utd sinoc.Uz sve ovo jedan egzibicioni sa 2+ i vinerima i fiksom na Nadala, ako ovaj opet dobije da se ne nerviram kao sinoc.

Edited by Miljenko
Link to comment

Idemo dalje sa "dojavama" - danasnji hit je Santa Klara 2-1, u Mocartu je kvota valjda 6, u Balkan Betu blokirano ili tako nesto, pa svi dolaze kod nas i kucaju po kvoti 20. Uplate za sad od 100 do 1500din a do 18h ocekujem da se skupi bas lepa cifra.Dakle, ocekujte opet rutinskih 0:0 :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...