Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Philadelphia vodi sa 10 razlike i dzaba. Prosli put Giantsi 0 poena u drugom poluvremenu, sada Eagelsi 3. Potpuno neverovatno™:mad:

EDIT: A na NFL scores upisali 2 poena Phili, a lopta za Bufalo. :wacko: Sad "ispravili". I dalje 20:20.  :mad:

Edited by Nesh
Link to comment

Prekinuto zbog magle, oko 65. minuta. Sacekali su dvadesetak minuta, te definitivno otkazali nastavak. Prosao si, jedino sto ces morati da sacekas malo(zavisi koliko od same kladionice).

 

 

I dalje mi nisu nakazali pare. Neznam sta cekaju. Od tekme je proslo več 2 sata

Link to comment

Pobedise ipak nekako Eaglesi i prodje jedan NFL tiket:

 

V49eSSp.png

 

:)

 

Sad da vidimo sta ce biti sa utakmicama od 22:15 i Patriotsima. 

Edited by Nesh
Link to comment

U Meridianu je dovoljno da se zavrsi prvo poluvremen da bi proglasili to i konacnim i prihvatili sve opklade. Desilo mi se da imam 4+,5+.. I Na ht bilo 2:1 i prekid zbog snega ili tako neceg i sve popadam. A vidjeno bilo da ce ulazi...

Link to comment

Meni su u Meridianu racunali kvotu 1, za mec prekinut sredinom drugog poluvremena. Igrao sam golove naravno.

Kako bre i kad? Bar u dva navrata sam imao slucajve prekida. I uvek se desavalo da je prekid bude izmedju 45 i 90 min i uvek su racunali taj trenutni rezultat kao konacan. Moguce da si nesto pomesao :)

Link to comment

Cileanci su u pitanju. Bio je prekid zbog nekog divljanja publike, oko 60. minuta, pri rezultatu 0-2. Za fiks su uzeli to kao konacan rezultat, no za golove sam imao kvotu 1, na oba tiketa(i ja sam bio iznenadjen, mozda su pogresili ovi u centrali). Ne secam se tacnog datuma, osim da je bilo ove godine.

Edited by Miljenko
Link to comment

Meridian:

 

U slučaju prekida meča u toku prvog poluvremena i neodigravanja do isteka sledećeg kalendarskog dana za sve igre koje nisu zaključene u momentu prekida računa se kvota 1. Pod zaključenom igrom (dobitnom ili nedobitnom) smatra se ona igra čiji se rezultat ne bi promenio ukoliko bi utakmica bila odigrana do kraja.

U slučaju prekida nakon završetka prvog poluvremena i neodigravanja do isteka sledećeg kalendarskog dana za igre Konačan Ishod i Dupla Šansa kao zvaničan rezultat uzima se trenutni rezultat u momentu prekida, za igre koje nisu zaključene računa se kvota 1 a za sve zaključene igre važi postignuti rezultat u njima.

Link to comment

Onda to kod njih vazi standardno. Mozda su kod tebe pogresili ili ovo primenjuju od ove godine.

Moracu kod njih da igram sve, kada krene "snezna sezona" i gomila odlaganja.

Link to comment

Promenili su pravilo. Sigurno znam da je bilo drugacije, Em sam citao u pravilima kod njih, em sam u praksi doziveo minimum dva puta (oba puta pre 2+ godina). A ovako sad je svakako postenije.

Edited by Timmy
Link to comment

Ja sam Porto odigrao u Mozzartu,sve ostalo proslo,po njihovim pravilima bi trebalo i da je to proslo

 

Sad vidim,nastavljaju u 13:30

Edited by Bogotac
Link to comment

Ala sam nekad glup kao kurac, strasno. Igram nocni tiket koji je odlicno prosao za sad ali padam Fejvorsa iz Jute 16.5 vise, ako ne izdivlja i ne zabije 5 poena u zadnjih 5 minuta. Isao logikom da nece dobiti lako Oklahoma pa kao necu ovi dvojicu ludaka vise i za sad su na po 21 ali mozda i dodju vise, nego moram nekog iz Jute i ajde kao Derika jebenog Fejvorsa. Burksa prvo hteo zbog granice od 13.5 ali promenio i on lagano dosao, ali ne kapiram sto nisam lepo igrao H2 a ne ovo kao kreten. Jezivo, zaista, nekad kao da mi mozak ne radi.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...