Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja pricao sinoc sa drugom kako ce odvratni Voriorsi izgubiti pre od tako neke leve ekipe po velikoj kvoti nego od nekih jakih, i smisljao za koliko da zakuvam. Posto sam juce vratio samo oko 10 hiljada od 18+ koliko sam izginuo dva dana pre toga, stavio ih samo za hiljadu, kao da se ne zalecem opet u minus bezveze.. I naravno, kvota 4.26 usla lagano a ja tu u plusu ni 30 evra. Bravo za logiku, majmune, na rusku odbojku (Dinamo Moskva, jebem im mater za 2:0 pa 2:3) i ITF tenis uzivo igraj po 2-6 hiljada a ovo za crvenu...

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Edited by Zli Gli
Link to comment

meni vrlo dobar dan za sad zahvaljujuci dosta golova na lokomotiva-istra.

 

Sad sam odigrao aarau-luzern sve moguce kombinacije golova. Vec je 1-1 u 15. minutu.

 

Nesto manje sigurnije mi je Leverkuzen-BMG, isto na golove.

Odigrao sam i neke dublove sa ova dva meca.

 

A sad cu za neku sicu da odigram Bournemouth- MUTD na dosta golova, iako ce verovatno LVG zatvoriti utakmicu- maksimalno 1 gol.

Ipak cu da ispostujem osecaj i da odigram suprotno.

sve ovo donekle proslo. Ovaj prvi mec zavrsen 4-3 i tu sam sve moguce pogodio. Dosla i ona Neshova igra :D

 

Da je pao jos jedan gol na bilo kojoj od donje dve utakmice uzeo bih jos 80 evra ali i ovako sam zadovoljan.

 

Danas nemam predstavu sta igrati, ne svidjaju mi se parovi.

Probacu strongest gggggggg.

 

Dajte neke predloge

Link to comment

Evo mojih GG GG ludorija koje sam izdvojio za sada: Salzburg, Maribor, Legia, Ajax. Prve dve tiket, druge dve tiket, sve 4 u sistemu 2/4, 4/4...Ulog minimalan, verovatnoca krajnje ohrabrujuca... :D

Link to comment

 

Strogest poslednje vreme ne daje mnogo golova.

domacin daje a i strongest zna odigrati efikasan mec.

 

Prvi singl dana Kayseri-Akhisar X2 @1,8

 

pogledajte tabelu, trenutnu formu gostiju, njihov skor na strani i Kayserijev kod kuce

Link to comment

povede Akhisar 1-0 i ja resim da branim tiket, i taman da potvrdim zamrznu se opklade i Kayseri da gol iz penala. I pred kraj poluvremena jos jedan iz penala.

Lukac je znao zvezdi da skida penale a sad ne moze nijedan :thumbdown:

 

Uzdam se u Rodallegu u drugom poluvremenu. A tu su uvek spremni da uskoce sa klupe Bruno Mezenga i Lomana LuaLua :0.6:

Link to comment

Fudbal 4/6, NHL 0/2, dodje 5+ na Zvezdi i Leverkusenu, te prateci NBA tiket. Fudbal je sigurno mogao bolje.Wolfsburg neocekivano zakazao protiv Hamburgera, no sta reci za PSV, koji je svasta promasio u zavrsnici meca. Zvezda je opravdala poverenje, moglo je lako ponovo doci 7+. Leverkusen je prijatno iznenadio, jos jedan lep prolaz. Man City dolazi srecno. A. Vienna ide iz 1 u 2, golova taman koliko treba. NHL nije mogao mnogo gluplje doci, neefikasno vece. U Tampi se razbranise golmani; Islandersi se nisu proslavili protiv Columbusa. Ponovo nisam singlirao nista od NBA meceva, naravno da je sve proslo na sitnom tiketu. Metiljava nedelja nastavljena. Toliko izglednih meceva juce i na kraju polovican ucinak. Dobro je sto ne igram fiks, to je doslo bas lose.

 

 

Fudbal

 

Bolivar-Wilstermann 3+

 

Salzburg-Rapid Vienna 3+

 

Dortmund-Eintracht Frankfurt 3+

Villarreal-Real Madrid 2+

 

Aston Villa-Arsenal 2+

Tottenham-Newcastle 2+

Nacional Potosi-Ciclon 2+

U. Sucre-The Strongest 2+

 

Kvote, 1.47, 1.46, 1.47, 1.94.

Bolivar ce tesko do titule, nakon pobede Sport Boysa u proslom kolu, no nikada nisi potpuno siguran. Gosti su proradili u poslednje vreme, te probah ovaj par. U Austriji derbi, koji obicno prate golovi. Dortmund igra ubedljivo u prvenstvu, pratim ih i dalje. Real me je naplasio, narocito na gostovanjima, pa ih ispratih opreznije. Englezi su propast ove sezone, pa mislim da je 2+ prava mera kod njih danas. Nacional Potosi mi je baksuzan, dok The Strongest nije tako efikasan na strani, pa sam i ovde odustao od 3+ varijante.

 

Prateci tiket, Rayo Vallecano ggIVggII, Ajax 3+, Sheffield Utd 3+, Feyenoord ggIVggII, Liverpool 3+, Napoli ggIVggII. Kvota 65.00.

 

 

NHL

 

Chicago-Vancouver w1

St. Louis-Colorado w1

 

Kvota 2.25.

Danas nemam nista zanimljivo za golove, te fiks odigrah maksimalno oprezno. Blues su igrali sinoc, no vreme je da udju u seriju pobeda. Chicago je izgleda nasao formu, dobili su 3 od poslednja 4 meca.

Ovaj dabl stavih u slabiju grupu.

 

Strelci, Tavares, Tarasenko, Steen, Kane, D. Sedin. Sistem 3/5.

 

 

NFL

 

Carolina-Atlanta w1

NY Jets-Tennessee w1

 

Green Bay-Dallas >43.5

 

Kvote, 1.63, 1.85.

Carolina je i dalje bez poraza. Bili su blizu njega protiv Saintsa i danas ocekujem manje problema za njih. Jetsi imaju realne playoff sanse, pa odigrah i to. Prilicno niska granica za Green Bay. Trebala bi da se desi neka teska havarija od utakmice, da bi dosao minus.

Nemam previse poverenja u NFL(puno iznenadjenja ove sezone), te su oba tiketa otisla medju slabije dobitke.

 

Propratni tiket, Seattle w2, Cincinnati w1, Indianapolis >45.5, Detroit >40.5, Tampa >50.5, Denver w1. Kvota 16.47.

 

NBA tiket, Phoenix >204.5, Toronto H1(-9.5), Oklahoma H1(-6.5). Kvota 4.36.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Prekinuto zbog magle, oko 65. minuta. Sacekali su dvadesetak minuta, te definitivno otkazali nastavak. Prosao si, jedino sto ces morati da sacekas malo(zavisi koliko od same kladionice).

 

Glupavo vikend kolo. Proci ce nesto, no kada ne mogu sklopiti kombo, nije mi tako zanimljivo za pracenje.

Link to comment

Trebalo bi da bude to u redu,koliko znam,tekma je prekinuta u 87 minutu zbog magle,tako da bi trebalo po pravilima kladze da vazi taj rezultat

Edited by Bogotac
Link to comment

Maxbet u slucaju prekida:

 

Члан 3. У случају прекида спортског догађаја (важи за: фудбал, кошарку, хокеј, рукомет, одбојку и футсал) било када током трајања меча , све опкладе чији се исход реализовао до тренутка прекида сматрају се коначним и важећим. У супротном, опкладе чији се исход није реализовао до тренутка прекида односно у року од 48. часова од момента званичног почетка меча сматрају се неважећим и рачуна се квота 1,00 (један).

Link to comment

Kod Mozzarta je drugacije,sad pogledag,ako je prekid bio u prvom poluvremenu,onda je kvota 1,ako je prekid bio u drugom ili izmedju dva poluvremena,onda vazi trenutni rezultat kao konacni

Link to comment

A kod ovih u Soker izgleda važi kvota 1 :mad:

У случају одлагања догађаја и његовог неодигравања до истека следећег календарског дана, за све врсте игара рачунаће се квота 1.00.

У случају прекида догађаја у било ком моменту одигравања и његовог ненастављања до истека следећег календарског дана, за све игре којима би се исход могао променити одигравањем догађаја до краја, рачуна се квота 1.00. За све игре којима се исход не може променити одигравањем догађаја до краја (закључене игре) рачуна се постигнути резултат у тренутку прекида догађаја.

Пример: Фудбал

Ако је догађај прекинут при резултату 2:1, игра “UG 3+” је добитна, игра “UG 0-2” је губитна, а за игре “UG4+”, “KI1”, “1&3+”, “DS X2” рачунаће се квота 1.00

Евентуалне административне одлуке (одлуке донешене за “зеленим столом”) не утичу на резултат догађаја и обраду података.

Напомена: Закључена игра- сматра се она опклада код које се крајњи исход више не може променити до краја меча.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...