Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bas lepo prodjoh na live basketu. Udjem u kladionicu Bajern vodi 6 razlike, odigram na Real po 1.8. Posle par minuta Zvezda povede 4 razilke, odigram na Fener-7.5 po kvoti 2. Ode odmah Zvezda na 8 razlike, ja Fener-3.5 opet po 2 (to su oni pomereni Meridianovi hendikepi). I sve lagano da laganije ne moze :)

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 0/2, NBA 0/1, prodje prateci NBA tiket, te minimalna verzija sa NHL strelcima(3 pogotka). Fudbal nisam mogao provuci, na Nemcima bih pao i u 2+ varijanti. NHL je dosao kilavo. Strelci zatajise u Dallasu, dok su Rangersi zatrpani u Edmontonu. Tim iz New Yorka je poravnao na 5-5, na manje od dva minuta pre kraja, a zatim brzo primio novi gol. Fiks mi ne ide od ruke. NBA onako, ne znam sta bih rekao. Detroit je lagano dobio, dok se Memphis ponovo obrukao. Zato je prosao prateci tiket, sa 5 parova, tja. Nastavljena toplo-hladno serija. Srecom te je proslo nesto od ovih pratecih stvari, za pokrice dela uloga.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Ingolstatd 2+

Barcelona-La Coruna 2+

PSV-Roda 3+

 

Zvezda-Radnik Surdulica 3+

 

Wolfsburg-Hamburger 3+

 

Leverkusen-Monchengladbach 3+

 

A. Vienna-Altach 3+

 

Man City-Swansea 3+

 

Kvote, 1.46, 1.45, 1.67, 1.62, 1.70, 1.53.

Bayern i Barcelona opreznije; Barsi slede mecevi WC klubova. PSV bi trebao da zatrpa protivnika, a slicno se ocekuje i od Zvezde. Nemci donose jos dve zanimljive utakmice, gde se ocekuju golovi, Wolfsburg-Hamburger i Leverkusen-Monchengladbach. A. Vienna tradicionalno ide u 3+, protiv danasnjeg protivnika. City ima problema sa povredama i dalje, pa ih nisam forsirao ipak.

Prve 4 stvari cine kombo tiket, odnosno stavljene su u jacu grupu.

 

Prateci tiketi, Peterborough ggIVggII, Port Vale 3+, Crewe 3+, Burton ggIVggII, Brechin ggIVggII, Forfar ggIVggII, Annan 3+ i Man City P/K1, Wolfsburg P/K1, Barcelona H1(-1.5), Bayern H1(-1.5), A. Vienna w1, PSV H1(-1.5), Benfica w2. Kvote, 80.45, 4.70.

 

 

NHL

 

Tampa-Washington 5+

 

Columbus-NY Islanders 5+

 

Kvote, 1.65, 1.50.

Posto sam za fiks tradicionalno glup, stavih samo dva meca na golove u singlu. Sudar ekipa sa odlicnim ofanzivnim karakteristikama.

Obe stvari su otisle medju slabije dobitke.

 

Propratni tiket, Boston w1, Los Angeles w2, Montreal w1, Dallas 5+, Arizona 5+. Kvota 8.54.

 

Strelci, Stamkos, Ovechkin, Tarasenko, Seguin, Pavelski i Carter, Tavares, Pacioretty, Forsberg, Nash. Dva sistema 3/5 i spojen tiket.

 

NBA tiket, LA Clippers w2, Chicago w1, Houston >204.5, Portland >193.5. Kvota 4.83.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Kvazi fudbaler Long u 93. minutu izlazi 1 na 1 sa Henesijem i naravno sutira pravo u njega, izbija mi 8k iz dzepa jebem li mu sve po spisku   :cry:  :fur:  Usli X-evi u Noricu i WHU plus City na guzove.

Link to comment

meni vrlo dobar dan za sad zahvaljujuci dosta golova na lokomotiva-istra.

 

Sad sam odigrao aarau-luzern sve moguce kombinacije golova. Vec je 1-1 u 15. minutu.

 

Nesto manje sigurnije mi je Leverkuzen-BMG, isto na golove.

Odigrao sam i neke dublove sa ova dva meca.

 

A sad cu za neku sicu da odigram Bournemouth- MUTD na dosta golova, iako ce verovatno LVG zatvoriti utakmicu- maksimalno 1 gol.

Ipak cu da ispostujem osecaj i da odigram suprotno.

Link to comment

Jbga Johne, da je usla jos jedna kvota 3 :)  Ja odigrah starog dobrog Ruselara, nisam ih odavno, a vezu nas lepa iskustva :) Dom golovi: u oba, 3+, 4+, prvo2+. Male su kvote, 1.7, 1,9, 3.35 i 2.81, al mislim da ce danapune ove mucenike iz Hajsta.

Link to comment

Zato ja mrzim Holandjane. Nema gluplje lige za igru; PSV ne moze da dodje 3+, protiv ove kilave Rode. Ocekivao sam bar 3,4 gola, vec u prvom poluvremenu. Na kraju 4/6, uz dva 5+ prolaza; dovoljno za mali plus, tja.

Link to comment

VfL i PSV identicnim rezultatima danas zavrsili svoje temke (1:1). Valjda se istrosili u LS.

Prvu sam igrao, pojacano 3+, a drugu obisao u sirokom luku. Fejnord je najzahvalniji za golove i da vezete sa fiksom i fiks i GG. Nesto poput Sitija, oni su u stanju da prime gol od svake ekipe na svetu.

 

Mene svrbe iksevi zadnjih nedelja. Malo sam ganjao one ekip koje nemaju X uopste (ili bar ne kuci ako su domacini, tj. u gostima ako su gosti). Takodje vidim da u FRA i dalje masovno dolaze nereseni rezutati uz malo golova, jedino Nica odskace od proseka. 

Link to comment

Ja ne volim Feyenoord, mnogo puta su zakazali kada odigram na njih. Ajax i PSV obicno ne trokiraju sa golovima kod kuce. 

Veceras su ovi masili svasta iz peterca, u zavrsnih 5 minuta(mislim da bih jednu od onih sansi glavom i ja dao).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...