Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2 minuta pre pocetka sam video neverovatne kvote na golove lfc-sion. Odigrao sam razne kombinacije. GG3+ je bila preko 3 a GG 2,15.

 

5 golova mi treba, ali znam da toliko ne moze da padne  :fantom: 

Link to comment

lfc-sion je najgora utakmica koju sam ikada odgledao. Odgovarao je X Sionu i bez ikakve zelje i jedni i drugi su igrali.

 

sad cu da probam golove na partizan-augzburg. Gosti ce morati da krenu na sve ili nista

Link to comment

Danas igram isti singl kao i prosle nedelje- Ayon vise poena. Prosli put je prebacio granicu jos na pocetku trece cetvrtine a danas igra protiv Bayerna koji dosta poena prima preko centara(Stimac im je dao 18). A verovatno ce biti utakmica sa dosta poena

 

@Nash

Ostavi za ovaj vikend nekoliko meceva Igg i IIgg :kralj:  Da probamo da iskombiinujemo nesto

Link to comment

Fudbal 4/4, NHL 2/2, prodje i kombo tiket, te minimalna verzija jednog sistema sa NHL strelcima(tri najvece kvote su dosle). Partizan ocekivano lako dolazi 3+. Ajax, Fener i Bilbao kombinacija, je prosla uz manje probleme. Catolica je usla u 3+, uprkos 0-0 na poluvremenu. Bolivijci opravdase poverenje i u derbi utakmici. NHL je izasao uz nesto srece. Samo gol u Tampi, u prve dve trecine; te prolaz 14 sekundi pre kraja. Na Calgary-Buffalo se raspucase u zavrsnom periodu. Kombo nisam mogao promasiti. Turbulentna, "sve ili nista", nedelja. Dva dana kada je sve doslo i jedan gde je skoro sve palo.

 

 

Fudbal

 

Mainz-Stuttgart 3+

 

Kvota 1.69.

Stuttgart je katastrofalan u gostima, pa ne vidim zasto i ovde ne bi bili zatrpani.

 

Prateci tiket, PSV II 3+, Volendam 3+, Venlo 3+, Heerenveen 3+, Nott Forest 2+, Blackburn 2+, TNS 3+. Kvota 11.54.

 

 

NHL

 

Dallas-Philadelphia 5+

 

Edmonton-NY Rangers w2

 

Kvote, 1.50, 1.58.

Dallas je standardno dobar za golove. Philadelphia je vezala 5 meceva, gde je isla u 5+ over. Edmonton se probudio, te nanizao 4 pobede(samo jedna u regularnom toku meca); Nilsson je odlican na golu. Rangersi imaju samo 2 pobede, na poslednjih 8 utakmica. Mislim da je ovo dobra prilika za goste, da poprave ucinak u ofanzivnom delu, posto Oilersi nisu poznati po disciplinovanoj igri. Vreme je da dodje do prekida ove poen serije Edmontona, odnosno da se Rangersi vrate u formu.

 

Strelci, Malkin, Seguin, Toews, Nash, Perry. Sistem 3/5.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Detroit w2

Memphis-Charlotte w1

 

Kvota 2.06.

Philadelphia je beznadezan slucaj i dalje. Memphis mozda ne igra ubedljivo, ali je glupo potcenjivati ih kada igraju kod kuce, pa probah i njih.

 

Propratni tiket, Toronto w1, Golden State >204.5, Denver >198.5, Oklahoma H2(+0.5), San Antonio H1(-11.5). Kvota 8.57.

 

Sve glavne tikete odigrah malo opreznije(smanjih potencijalne dobitke za 50%). Ne volim da se ispucam petkom, kada je ponuda slabija.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

@Nash

Ostavi za ovaj vikend nekoliko meceva Igg i IIgg :kralj:  Da probamo da iskombiinujemo nesto

 

Evo danas sam u Meridianu opalio 16:30 Al Ahli Dubai-Al Nasr (9.98) i 20:00 Den Bosch-Jong Ajax (11.55). Ukupna kvota 115.27. Nesto vece kvote su u Maxbetu. Kliko vidim, nema nocnih utakmica, pa cu mozda odigrati jos jedan vecernji ako Al Alovi podju po zlu.

Edited by Nesh
Link to comment

probacu i ja sutra nesto takvo... samo u sistemu. 2/7 i 3/7 recimo

 

inace, dobro otvoren vikend. prosli su 3 kinezi jutros. ;)

Edited by mandingo
Link to comment

Evo danas sam u Meridianu opalio 16:30 Al Ahli Dubai-Al Nasr (9.98) i 20:00 Den Bosch-Jong Ajax (11.55). Ukupna kvota 115.27. Nesto vece kvote su u Maxbetu. Kliko vidim, nema nocnih utakmica, pa cu mozda odigrati jos jedan vecernji ako Al Alovi podju po zlu.

nemam vise love na racunu, sve sam grunuo na Ayona. pa ako me ne bude mrzelo da odem do kladionice ispraticu ove holandeze.

 

Sutra ostavi nesto, nebitno da li je subota ili nedelja, planiram da odigram neki lep sistem.

Link to comment

Odoh do kladionice, pa udarih jos jedan GG GG: Jong PSV - Almere (9.25) i Stuttgart II - Dinamo Dr (15.00). Kvota 138.75 (Maxbet). Nemce gotovo nikada ne igram (bice verovatno 0-1), ali ovog puta ih stavih na brzinu.

Edited by Nesh
Link to comment

Odigrah neki dan da Novak uzima GS sledece sezone. Na 200 din kvota 20,6. A planiram da ubacim celu crvenu. Vredi ovo probati :) A dodacu i sisteme 2/4 i 3/4. Sad to treba dok ne padnu kvote :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...