Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Finale Copa Sudamericana Santa Fe - Huracan. Prva zavrsena 0:0, kvota na Santa Fe 1.57, a na Huracan 7.00 (Meridian). Santa Fe nema poraz kod kuce 9 utakmica, Huracan u prvenstvu Argentine bez pobede na strani ( 0 6 9) ali je dobio Tigre i River Platu u C.Sudamericani, nadmorska visina 2640 m, procitah kod nekog tipsera (neprovereno) da Huracan dolazi nekompletan...

Dakle, ne znam sta bi moglo poci po zlu za Huracan.  -_-

 

Probacu, cisto da mi ne bude krivo sto nisam, Huracan dobija bar jedno poluvreme (igra iz Meridiana, kvota 3.45). Dodajem Wilstermann - Sucre II GG (2.99) i Zamoru 4+ (3.30). Ukupno 34.04. Sitan ulog za nocno pracenje.

Edited by Nesh
Link to comment

Na kraju  odigrah Real potosi GG3+,GG4+, 5+, gost2+, gost u oba, gost3+.. bas velike kvote na gosta: 3.7, 6 i 12 na ove igre... I Zamoru sitnije GG3+ i GG4.

Edited by Timmy
Link to comment

Ladno Potosi vodi 3:0, a ja sam upravo skontao da nisam odigrao 5+ tiket. Ne znam kako :unsure:. A tacno ce biti 5:0 i plakacu. Kakav los odabir igara.. Ostaje nada da ce jebeni Petrolero dati bar 1 u narednih 50 minuta. Ipak igraju sa Realom koji je primio gol na 15 od poslednjih 17 tekmi. A na poslednje 3 cak 10... A ja trazim samo 1 :)

 
edit: evo i 4:0 u prvom poluvremenu. Sve ovo je zato sto sam mnogo mozgao sta cu i kako cu i to delio sa vama :D
Edited by Timmy
Link to comment

 

Ladno Potosi vodi 3:0, a ja sam upravo skontao da nisam odigrao 5+ tiket. Ne znam kako :unsure:. A tacno ce biti 5:0 i plakacu. Kakav los odabir igara.. Ostaje nada da ce jebeni Petrolero dati bar 1 u narednih 50 minuta. Ipak igraju sa Realom koji je primio gol na 15 od poslednjih 17 tekmi. A na poslednje 3 cak 10... A ja trazim samo 1 :)

 
edit: evo i 4:0 u prvom poluvremenu. Sve ovo je zato sto sam mnogo mozgao sta cu i kako cu i to delio sa vama :D

 

 

Evo ga...4:1...Ajd jos dva komada da da Petrolero pa posle sta bude... :)

Link to comment

Kraj 6:1. Ipak odoh u plus, ali ostaje zal sto ne iskoristih ovu sedmicu na pravi nacin... I drugi Bolivijci udjose prvo4+....Buduci da su vec obradili Reala, pojavio se budzet i za Nacional :)

 
Domacin golovi: u oba, 3+, 4+, prvo2+. Kvote: 2.05, 2.52, 5.1 i 3.57. I malo da se ne kajem: prvo3+, prvo4+, 5+, 6+ i 7+.. 
 
Live, Santa Fe 1 na 2.2 i dom2+ po 4.8
Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 1/5, prosao je i prateci NBA tiket. Ocajni rezultati CL. Bayern razocarao; samo 2-0, uz promasen penal. Steta sto Kiev nije ispao. Cuvas 1-0 protiv mnogo slabijeg tima. Barsa i Arsenal dodjose 2+ i to je jedino doslo ok. Bolivar je imao neocekivano tezak mec, jedini gol pada u zavrsnim minutima. Za Nacional Potosi sam bio siguran da prolazi, medjutim ni 60 minuta im nije bilo dovoljno za treci gol. Propratni NBA tiket je prosao slucajno, bolje sto to odigrah ovako. Bas los dan. Bilo je par 7+ meceva, no ja tu razmatrah samo Real Potosi, ali ga na kraju nisam odigrao.

 

 

Fudbal

 

Ajax-Molde 2+

Fenerbahce-Celtic 2+

A. Bilbao-AZ Alkmaar 2+

 

Partizan-Augsburg 3+

 

A. Italiano-U. Catolica 3+

 

The Strongest-Sport Boys 3+

 

Kvote, 1.57, 1.65, 1.61, 1.59.

Svedoh EL na dva tiketa. Kombinacija 2+, gde su golovi prilicno verovatni; te Partizan, jer gosti moraju od starta krenuti ofanzivno. Catolica igra baraz, no da ih probam ipak. The Strongest i Sport Boys igraju mozda i mec za titulu; poraz nije opcija.

Prve dve stvari stavih u jacu grupu.

 

Prateci tiket, Liberec 0-3, Bordeaux 0-3, Napoli 2+, Liverpool 0-3, Mydtjylland 2+, Anderlecht w1, Lokomotiv Moscow P/K2, Fiorentina P/K1, Schalke X2, Tottenham 1X. Kvota 6.26.

 

 

NHL

 

Tampa-Ottawa 5+

 

Calgary-Buffalo 5+

 

Kvote, 1.50, 1.55.

Nikada ne menjaju kvote na hokeju i danas to uradise na Tampi, cim uplatih malo kasnije(sa 1.60 na 1.50). Dva najizglednija meca za golove probah 5+. Vreme je i da napad Tampe zaigra bolje, dok su Senatorsi u odlicnoj formi. Flamesi se popravljaju, pre svega u ofanzivnom delu, a i Sabresi vise nisu dzak za potkusurivanje.

 

Propratni tiket, Washington w2, St. Louis w1, Winnipeg 5+. Kvota 3.57.

 

Strelci, Ovechkin, Stamkos, Pacioretty, Kane, Tarasenko i Hoffman, Neal, Gaudreau, Wheeler, Larkin. Dva sistema 3/5 i spojen tiket.

 

NBA tiket, Brooklyn H1(-4.5), Oklahoma H1(-5.5), Sacramento >202.5. Kvota 4.36.

Link to comment

Spremam se da zategnem dvojku na Brose protiv Makabija, za neki malo jaci ulog. Jel pametno vezati i Efesa keca tu ili da ih zaobidjem? Znam da ne valja vezivati 2.8 i 1.45 ali valjda se Turci nece zajebavati, imaju 4-4 i kao sigurni su za prolazak ali jebem li ga, jaci su...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...