Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

 Jebao sam planetwin365 :D

+1

 

sve sto sam odigrao je doslo. Hvala Wolfsburze. I PSV. I Real.

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

Uzeo i pre a i tokom meceva, kad sam svratio posle teretane pa peglao uzivo. Gadjao na 0:0 da CSKA daje prvi gol, pa kad je PSV izjednacio roknuo da Mancester daje cetvrti, pa posle igrao obe da pada po jos jedan gol i sve doslo :D Igrao uglavnom sve po 500-1000, platio kevi za krecenje 7000 i uplatio na racun da vitlam Indijanu veceras uzivo protiv mrskih mi Voriorsa, da se zanimam preko noci :D Moram cesce igrati fudbal, nekad je sve tako lako predvidivo, majku mu..

Link to comment

Iskreno, vise volim da vijam golove tamo gde mislim da obe ekipe mogu da prangijaju, mada nije iskljuceno da na Bajernu bude slican scenario kao na Realu veceras.. Treba prespavati i sutra namirisati nove seme i kombinacije, a i NBA i NHL vece je pred nama :D

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 2/2, prodje i kombo tiket, 6+, 7+ na Realu, te prateci NHL tiket. Izgledalo je da CL nece doneti mnogo toga dobrog(osim Reala), no sve se okrenulo u zavrsnih 15 minuta. Real 8-0. Galatasaray i Astana taman koliko treba. Gomila promasaja na PSG-Shakhtar i gol Ibrahimovica za prolaz u 86. minutu. Srecom te je CSKA poveo, te je PSV morao napasti, pa je i to proslo. NHL sam dobro odabrao, oba meca nisu mogla lakse otici u over. Na pratecem su Kingsi kasno izjednacili, a zatim su i ostale stvari prosle. Tesko je naci manu ovakvom danu, proslo je bukvalno sve sto je bilo bitno.

 

 

Fudbal

 

Dynamo Kiev-Maccabi Tel Aviv 3+

 

Dinamo Zagreb-Bayern 3+

 

Olympiakos-Arsenal 2+

Leverkusen-Barcelona 2+

 

Petrolero de Yacuiba-Bolivar 3+

 

Nacional Potosi-Blooming 3+

 

Kvote, 1.52, 1.61, 1.43, 1.52, 1.61.

Dynamo Kiev pobedom ide u top 16, te ocekujem da odigraju ozbiljno, protiv dosta slabije ekipe. Bayern nece biti kompletan veceras, mada mi se svidja sto Neuer nece biti na golu, mozda i Dinamo zabije. Ocekujem opusten mec i naravno golove. Arsenal juri dva razlike, zato i 2+; dok Barsa nije tako efikasna u gostima. Bolivar uprkos neprijatnom porazu kod kuce i dalje ima sanse za titulu. U gostima su dominantni, pa i danas mislim da ce od starta krenuti jako. Nacional Potosi standardno.

 

Prateci tiket, Chelsea P/KX, Roma 2P1+, Valencia P/KX, Arsenal P/K2, Zenit P/KX, Bayern P2+, Dynamo Kiev P1+, Barcelona P1+. Kvota 46.86.

 

NHL tiket, Montreal w1, San Jose 5+, Pittsburgh 5+, NY Rangers w2. Kvota 7.17.

 

NHL strelci, Pacioretty, Pavelski, Malkin, Nash, D. Sedin. Sistem 3/5.

 

NBA tiket, Chicago H2(+6.5), Houston >210.5, LA Clippers w2. Kvota 3.64.

Link to comment

Sad gledam malo Ligu sampiona: ukoliko Dinamo K. dobije, Celsi mora da pobedi za prolaz, a Portu je dovoljno i nereseno ali za drugo mesto u grupi. Arsenal mora da pobedi sa dva gola ili sa 3+ datih golova. Roma pobedom sigurno prolazi. Gentu treba pobeda protiv Zenita koji je zavrsio posao (kvota oko 2.30, tesko je odoleti).

 

Sta igrati? :ceskasepoglavi:

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...