Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

http://prntscr.com/9bn5oq

 

Andre Dramonde, pozdravi mamu. Ti jebem. U usta. Govno jebeno raspalo, kako je glup ko kurac. A moja kladionica dozvoljava samo jednu igru sa svakog meca pa nisam mogao da odigram Derona, Dzamala... nego njih na drugi tiket od milion parova, a dosli obojica. Sranje, skoro 9 hiljada na 100 dindzi.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Fudbal 1/3, NHL 1/1. Previse sam hrabro odigrao fudbal. Lige koje retko igram, ipak je vecina stvari bila za 2+. Holandjani jedva dodjose, u nastavku meca, no bitno je da je proslo. Rutinski over u Vancouveru, sto se NHL dela tice. Dobro je sto sam smanjio uloge, ponedeljak je tezak dan za igru.

 

 

Fudbal

 

PSG-Shakhtar 2+

Real Madrid-Malmo 3+

 

PSV-CSKA Moscow 2+

Galatasaray-Astana 2+

 

Kvote, 1.40, 1.50.

PSG je prosao, zato i 2+. Realovi igraci su uvek gladni golova, te je vreme da se pokazu i u CL. PSV juri pobedu za prolaz, pa ne ocekujem taktiziranje. Galatasaray ce pokusati da osigura ulazak u EL.

 

Prateci tiketi, PSV P/K1, A. Madrid X2, Man City P1+, Galatasaray P/K1, PSG P1+, Man Utd X2, Real Madrid P2+, Juventus P/KX i Galatasaray U19 4+, Man City U19 3+, PSG U19 4+, PSV U19 3+, Real Madrid U19 4+, Man Utd U19 3+. Kvote, 20.60, 13.38.

 

 

NHL

 

Philadelphia-NY Islanders 5+

 

Dallas-Carolina 5+

 

Kvote, 1.65, 1.50.

Philadelphia-NY Islanders, sudar timova koji ne pucaju od efikasnosti, no ova serija je tradicionalno donosila overe, pa danas ocekujem lep mec. Starsi su medju top plus timovima, Carolina nepredvidljiva, jos jedan zanimljiv duel u najavi.

 

Propratni tiket, Los Angeles w2, St. Louis 5+, Chicago w1, San Jose 5+. Kvota 5.16.

 

Strelci, Tavares, Ovechkin, Tarasenko, Seguin, Kane, Pavelski. Sistem 5/6.

 

NBA tiket, Golden State >208.5, Houston >201.5, Denver >194.5. Kvota 4.10.

 

Link to comment

Ja cu da singliram ili keca ili mozda pre da Volfsburg daje 2+ komada. Junajted je kesa od ekipe a Njemci sasvim ozbiljni i nece ugroziti plasman dalje na svom terenu, mada mi se javlja da PSV nece dobiti CSKA kuci pa ce verovatno obe ekipe proci dalje. Tipujem 2:1 ili 3:2 za Volfsburg.

Link to comment

Mancester vec 5 meceva nije primio 2 gola, Volfsburg imao losu uvertiru za ovo protiv Dortmunda, sve ukazuje na kilav i defanzivan, oprezan mec.. ali obicno kad se tako nesto ocekuje, ispadne goleada :D Plus na sve to dodaj cinjenicu da mi je Junajted, uz Real, najomrazniji tim na svetu, i kud ces bolji razlog da se igra svasta nesto protiv njih.

Link to comment

Ja igrao oba singla a i vezao duplu sansu sa x2 CSKA i 1x Sevilja. Uopste ne bi bilo lose da se sve zavrsi kao sad :D Kao sto rekoh, retko se kladim na fudbal zadnjih godina ali sam i dalje maher :D

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...