Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

 

Lugano - Grashopers: GG4+, 5+, 6+, 7+, prvo GG, GG GG, prvo 3+ 

 
U odlicnoj seriji sam, posle Reala juce, prvo promasim Celsi, pa onda serija pogodata. Ajax, pa River iz Montevidea i kao slag na tortu Barsa live u 80i nekom X po kvoti 13 na celih 100 din :D Nisam ni gledao tekmu, iz zajebancije i nekog osecaja odigrao

 

Lepo :) Nastavljam naravno za derbijem zacelja u Bolivija Nacional Potosi - Real Potosi. Sta da covek bolej pozeli :D

Link to comment

Dakle, kad odigram over i konacan shod NFL obicno je posle prvog poluvremena 3:3 ili 3:0. Sada Giantsi vode 20:10 na poluvremenu i opet dzabe.  :mad:

Edited by Nesh
Link to comment

Cudna tekma. Poluvreme 0:0. Ja hteo da se vadim i igram live drugo3+ i 4+, ali Meridian nije imao samo tu utakmicu u ponudi :isuse: I onda u 52. min 2:1, cime mi uslo drugoGG i GG3+. Pomislim isto sto i Miljenko, al ne lezi vraze. Ostade do kraja. Izvukao sam samo nekih 2/3 uplate. Da je pao cetvrti bio bi fin plus. Ili da sam bar mogao da branim... Um tako da neka bolivijska tekma ne bude uopste u live ponudi... Za kraj dana na sitnije Oriente Petrolero dom u oba i dom3+. Odlicne kvote, a Strongest u losoj formi.

Edited by Timmy
Link to comment

Jel pratio neko kvote uzivo, kakve su bile kad su Netsi vodili 5 razlike pred kraj trece? Ja zaspao na samom pocetku meca, kad su gubili 0:9, a zanima me do koliko je najvise isla dvojka na GSW.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Pitam jer sam hteo da pratim ceo mec i da se branim ako se ukaze sansa jer sam keca igrao po 5.51 a to je bas bezobrazno velika kvota. Mislim da sam svakako mogao uzeti nesto na tih +5, da nisam zaspao :D Pretpostavljam da je bilo bar 1.7 na GS tad..

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Fudbal 2/5, NBA 1/1, NFL 1/2. Fudbal bas i nije dosao kako treba, ako se uzme u obzir, kako su izgledni bili parovi. Kombinacija 2+ meceva je na kraju bila blizu, ali je Salzburg odigrao neverovatnih 0-0. Villarreal dolazi 3+, nakon preokreta. Nacional Potosi i Real Potosi odigrase mec, na kome su sva 3 gola pala na pocetku drugog poluvremena. Ponadah se da ce uslediti goleada, no nista od toga. Na Bolivaru se desila najgluplja stvar, jaci tim je rano dobio crveni karton. Na kraju 0-1, prekasno su i gosti ostali sa 10 igraca. Catolica je rano primila gol, ispromasivala se(i penal izmedju ostalog), te olaksala konkurenciji dolazak do titule(Colo Colo nije odigrao svoj mec sinoc). NBA tiket je ponovo prosao. Memphis je teskom mukom dosao do trijumfa, Golden State rutinski. NFL promenljivo, kao i obicno. Jaci tiket je prosao, nakon sto se Carolina vratila(vise puta). Patriotsi ispustise 14-0, te pobeda Arizone nije vredela. 5/8 bi bio neki prihvatljiv minimum, ali nije bilo dovoljno pogodaka na kraju dana. Kombo ja pao na verovatno najsigurnijoj stvari juce, Bolivaru.

Ovo je prva nedelja, od kada primenjujem ovaj sistem sa nedeljnim bankiranjem(poceo sam u julu), da sam zavrsio u minusu, odnosno prekoracio nedeljni budzet, samim tim ce ovonedeljni fond biti manji.

 

 

Fudbal

 

PSV II-NAC Breda 3+

 

Aalborg-Viborg 3+

 

Everton-Crystal Palace 3+

 

Kvote, 1.48, 1.87, 1.77.

Ponedeljkom je uobicajeno slabija ponuda, no uvek ima nesto da se probere. PSV II ima niz efikasnih meceva, te ih probah i danas. Aalborg igra kod kuce utakmice sa puno golova. Everton pomalo neocekivano raspucan.

 

 

NHL

 

Vancouver-Buffalo 5+

 

Kvota 1.65.

Prosle nedelje me fiks nije slusao, te ovu pocinjem golovima. Vancouver je nakon 5+ serije od 15 meceva, otisao samo jednom u over, 5 duela unazad. Buffalo je nakon kriznog perioda ponovo zaigrao bolje. Imaju niz od 5 pluseva, pri cemu su vezali 3 meca sa 6 ili vise golova. I daju i primaju, u ovom periodu, sto je jos bolje za over.

 

 

NBA tiket, San Antonio H2(-9.5), Dallas >192.5, Chicago w1, Minnesota >201.5. Kvota 5.83.

Link to comment

Colorado ima 21 utakmicu za redom bez iksa. Doduse, igra sa Minesotom koja ima 3 pobede u nizu i dobila ih je juce 3:0 (a ove sezone i u oktobru 5:4 u Denveru). Sve u svemu, mora jednom da dodje i iks!  :D

Edited by Nesh
Link to comment

kemba doubtful. bez njega i jeffersona zaista ne vidim razloga da se ne odigra na detroit (2.50). alternative su lin over 9.5 (soccer) ili detroit +3.5.

 

kasnije cu jos dodati neke predloge od kojih cu odigrati nesto.

Link to comment

kemba mozda ipak zaigra, tako da uzeti ovo sa rezervom.

 

parker over 12.5 - obicno odlicno igra i preuzima odgovornost u napadu kada nema nekih glavnih igraca iz prve petorke. sada su leonard i duncan out. 

 

ako wall ne bude igrao, neal over 10.5 bi bio dobar izbor. neretko prelazi granicu i kada wall igra, tako da sam opstimistian u vezi ovoga.

 

bjelica under 6.5. jedva uzima suteve. u poslednje dve utakmice dao je 2 i 3 poena u proseku 18 minuta. svi znaju kako igra minnesota tako da ce bjelica biti u drugom planu.

 

 

jos neki predlozi koje nisu toliko sigurno

 

lou williams over 13.5, felton over 8.5, crawford over 17.5, turner over 8.5

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...