Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Igrao sam singl na Toronto po kvoti 4 i ne vredi, ovi su jebeno neunistivi a nisam uspeo da stignem na vreme da branim na 2.95 iako sam stisnuo, raspalo net kladjenje... Samo hiljadu ulog ali mi je zao jer mrzim jebene Voriorse, ogavni su mi skoro svi.

Link to comment

pozdrav narode. nisam igrao nekoliko godina jer je zabranjeno kod nas u kinu i cimanje da se nasteli online. ali navukose me pre par nedelja pa sam organizovao bwin preko sestre iz slobodarske crne gore (kartica, racun, telefon itd). 


 


ja igram obicno tikete po fudbalskim ligama. par ziceraskih sa manjim kvotama (npr. chelsea 1 i arsenal 1) i ostatak lige sa vecim kvotama. ovakvom igrom zabavu obicno razvucem na par meseci. na kraju se sve potrosi, naravno.


 


u ovih 3-4 nedelje koliko igram sam sa 100 dolara mic po mic dogurao do 150, ali juce sam promasio sve sto se moglo promasiti: 


12 tiketa sa po 2 do 4 para


19  parova sam promasio i samo 8 pogodio, naravno svi tiketi su pali. 


 


kratka prijava, idem da zvirnem sta ima za danas. mozda mamuran i odigram nesto pametno


Link to comment

Nabijem na onu stvar i Cikago i njihovog GSW trenera, jebo im ja pas mater.

 

Danas ne vidim kako Sinsinati moze propustiti visestruku penetraciju kroz Klivlendjane.

Link to comment

Ja cu vala negde staviti Giantse (2.20 u Mozzartu), verovatno i Vikingse (2.05 Maxbet, 2.00 Mozzart; interesantno, samo su u Socceru favoriti - 1.85). Steelersa nema u ponudi u Maxbetu, verovatno jos nisu nacisto da li igra Big Ben, pa nece da rizikuju.  :sleep:

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 2/5, NHL 0/2, NBA 1/1. Ja i fiks na fudbalu. Ponekad iznenadim samog sebe, koliko umem glup da budem. Znam da nikada nisam bio u plusu na fudbalskom fiksu, u nekom duzem periodu i opet ga igram. Da sam odigrao jedan tiket sa njim, jos bi bilo dobro... City i Chelsea potpuno razocarali. Dortmund dosao slucajno 3+. 2+ kombinacija je prosla lagano, vec na poluvremenu. Olimpia Asuncion je odigrala neocekivano kilav mec, 0-0. NHL je doneo iznenadjujuce lose rezultate. Montreal je izgubio tesan mec, dok se Blues obrukase protiv slabasnog Toronta. NBA ok. Golden State dolazi i dalje kako treba, sto u fiksu, tako i na poene. Nakon veoma loseg petka, juce je bilo tek za nijansu bolje. Bice ovo jedna od losijih nedelja, od kada igram ovaj sistem sa nedeljnim bankiranjem(jedino da se danas desi da prodje skoro sve).

 

 

Fudbal

 

Nacional Potosi-Real Potosi 3+

 

Bolivar-Ciclon 3+

 

Villarreal-Rayo Vallecano 3+

 

A. Italiano-U. Catolica 3+

 

Mattersburg-Salzburg 2+

Bologna-Napoli 2+

Fiorentina-Udinese 2+

Thun-Basel 2+

 

Kvote, 1.57, 1.40, 1.80, 1.66, 2.06.

Bolje da se drzim golova, pa kako mi bude. Nacional Potosi i Bolivar u standardnoj 3+ varijanti. Tu su i Villarreal i Catolica, te oprezniji tiket sa 2+ mecevima; Salzburg trokira, Napoli nije tako efikasan u gostima, Basel ima veliku prednost na vrhu tabele i dalje, dok je Fiorentina nepredvidljiva za golove.

Prve dve stvari odose na kombo tiket, odnosno u jacu grupu.

 

Prateci tiketi, Lugano ggIVggII, Feyenoord 3+, Werder ggIVggII, Liverpool 3+ i Liverpool w2, Napoli P/K2, Fiorentina P/K1, Salzburg P/K2, Basel X2, Villarreal w1, Colo Colo w2, Bolivar P/K1, Sparta Prague P/K2, Feyenoord P/K1, Fenerbahce w2. Kvote, 8.84, 10.38.

 

 

NBA

 

Memphis-Phoenix w1

Brooklyn-Golden State w2

 

Kvota 1.74.

Memphis nije ubedljiv kao ranijih godina, ali protiv srednjih timova igraju dobro. Phoenix tesno gubi meceve, no porazi su porazi.

Netsi mi deluju preslabo za Golden State.

 

 

NFL

 

Cleveland-Cincinnati w2

New Orleans-Carolina w2

 

St. Louis-Arizona w2

New England-Philadelphia w1

 

Kvote, 1.59, 1.72.

Bengalsi bi trebali da rutinski rese Brownse. Carolina igra odlicno i New Orleans mi ne deluje dovoljno kvalitetno da bi ih zaustavio(to narocito vazi za odbranu). Arizona je u finoj formi, gostuje ekipi koja je u padu. Patriotsi su volsebno porazeni u Denveru i sada se mogu okrenuti ocuvanju prvog mesta u AFC. Philadelphia je totalno nepredvidljiva, no ne verujem da mogu iznenaditi danas.

Drugi dabl je stavljen u slabiju grupu.

 

NHL tiket, Chicago 5+, NY Rangers w1, Pittsburgh 5+. Kvota 3.96.

 

NHL strelci, Toews, Zuccarello, Perry, Malkin, Stamkos. Sistem 3/5.

Edited by Miljenko
Link to comment

Lugano - Grashopers: GG4+, 5+, 6+, 7+, prvo GG, GG GG, prvo 3+ 

 
U odlicnoj seriji sam, posle Reala juce, prvo promasim Celsi, pa onda serija pogodata. Ajax, pa River iz Montevidea i kao slag na tortu Barsa live u 80i nekom X po kvoti 13 na celih 100 din :D Nisam ni gledao tekmu, iz zajebancije i nekog osecaja odigrao
Link to comment

Gledao ja ceo mec Barselona, posto sam pre meca singlirao 1x po 4.10 za manji ulog i hendikep +1.5 na Valensiju za malo veci. U prvom poluvremenu je moglo biti recimo 1:3 za Barselonu, pa onda period podjednake igre u drugom i opet Barsa stisla i povela, ali ovi se nisu predavali i posle nekog presinga od par minuta zabili. Kasnije imali jos jednu sansu da pobede, imao sam i keca po kvoti 15 ali bi bilo previse :D Fudbal igram samo u ovakvim ekstremnim slucajevima, i uglavnom pogadjam, ali tenis i basket su i dalje mama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...