Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pokupio dobitak od Galate i mali deo odmah stavio na prolazak Malage. Luda kvota od 4.0 za domaci tim koji juri 1:0 iz prvog meca.

Link to comment

Ja prosao Malagu keca, a uzivo uhvatio i Congu po 4.70 kad je izgubio prvi set jer nisam skontao bas toliku kvotu. Na celovecernjem tiketu me sjebala ona raspala drolja Kvitova, iako je imala skoro pa dobijen mec u drugom setu. Pogodio 4 NBA basketa, 2 hokeja i pao na nju.

Link to comment

Prosao tri nocna fudbala 3+ i New Jersey keca, ali me je Detroit (ili, preciznije, Calgary) sredio. Ukupna kvota bila 37.Nikako da se akteri sportskih dogadjaja urazume i pocnu da se ponasaju u skladu sa genijalnim zamislima sa mojih tiketa. :mad:

Edited by Nesh
Link to comment

Posle onog debakla preksinoć, noćas skoro perfektno veče. Montreal malo umanjio dobitak kvotom 1, no da ne budem nezahvalan. Federer i Nadal teško do pobede, Indiana tek pri kraju probila hendikep.Danas:Grupa AChelsea 1Boston w1Pittsburgh 6+Berdych fixNadal hendikep(da uzme jedan set)Azarenka <20.5Grupa BChicago w2Tampa 6+Minnesota w1San Jose w1Rubin w1Zenit 1Inter 2+Lazio 2+Anzhi w2Bruinsi bi nakon šokantnog poraza u Pitsburgu, trebali da započnu novu seriju pobeda. Pingvini klasika. Jeste Malkin opet povredjen, ali su tu Crosby, Kunitz i društvo.Chicago vezao 2 poraza u regularnom toku. Vreme je da uzmu neki bod, protiv stare mušterije. Tampa je protiv Floride imala samo 13 šuteva i pobedila. Nadam se da će igrati otvorenije, ali ipak oprez. Wild legitiman fiks, dok Sharksi treba da se pokažu i u nekom derbi meču.Benitezovi valjda mogu da dobiju kod kuće. Ruski dabl je već sumnjiv. Zenit mora da juri rezultat, pa njih igram u glavu. Najverovatnija 2+ kombinacija. Ne vidim zašto bi Anzhi bio autsajder protiv tima sa St. James Parka.Anderson igra solidno, ali se namerio na igrača koji ima sličan stil igre i protiv koga nema pobedu(0-4), pa mu ne dajem veće šanse. Nadal bi realno trebao do seta protiv Federera.Azarenka ima loš bilans sa Carolinom, mada je većina poraza od pre par godina. Nisam mogao da ne probam minus na ovu granicu.

Link to comment

Rubin - Levante X-1Bordeaux - Benfica X-XChelsea - Steaua 1-1,3+edit: Mozda sam lud, ali imam osecaj da ce ih Chelsea odvaliti. :)

Edited by Segundo
Link to comment

Ima li kakvih konstruktivnih ideja povodom meca Federer - Nadal? Kvota kako gde 1.65-1.70 na Federera, 2.00-2.10 na Nadala. Granica za gemove 23.5.Lepa kvota na Nadala, ali da li posle tolike pauze moze da dobije Federera na tvrdoj podlozi?

Edited by Nesh
Link to comment
Ima li kraja ovom neizlazenju?!? Cekao Benfiku! I ne daju!
:thumbsup:Nadam se da si gledao? Bordo 2 puta poravnava rezultat i u oba slucaja Cardozo daje gol u napadu po polasku sa centra! :)
Link to comment
:thumbsup:Nadam se da si gledao? Bordo 2 puta poravnava rezultat i u oba slucaja Cardozo daje gol u napadu po polasku sa centra! :)
Nisam gledao! Pratio preko livescorea. Sta reci. .. a za Cardoza :Hail: :Hail: :Hail: ! :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...