Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

niije mi privlacna nba ponuda za veceras. Ako budem bio budan mozda probam na Bogdanovica iznad 6,5. U losoj je formi ali je ovo mala granica za nekog ko moze na sve nacine da postize poene.

Link to comment

Uhvatih Fener live po 3.25 kad je Real poveo 1. Sad cu da cekam da okrene Fener, pa na Real :)

 

 

Imao sam Real po 1.75, sto bi bilo dovoljno za plus na toj tekmi. Al meni bilo malo, onda Real napravi seriju i cao.

 

 

Ja svaki jebeni dan po vise puta odigram jaku kvotu i skoro na svakom singlu imam sansu za siguran dobitak, ali skoro nikad ne "zatvaram" opklade jer sam debil. Nekad cak odigram s tim ciljem, da se kasnije kao branim, i onda posle ne uradim to :D

 

Ali zato Kvinsi jebe, ne vadi :Hail:

 

 
 
Nocna zajebancija:
 
Edited by Zli Gli
Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 0/2, NBA 0/1. Fudbal sam mozda mogao odabrati bolje, mada je pad na AZ, makar i 2+, bio neminovan. Galatasaray je kasno poveo, no srecom udjose u zavrsnici u 3+. NHL je potpuno razocarao. Dve metiljave utakmice; Dallas kilav u Edmontonu. NBA kao i obicno, tezak za proceniti. Glup dan. Da Galatasaray nije dosao srecno, ne bih nista pogodio. Na papiru je sve delovalo prilicno verovatno.

 

Fudbal

 

Wolfsburg-Dortmund 3+

 

Real Madrid-Getafe 2+

Granada-A. Madrid w2

Chelsea-Bournemouth w1

Valencia-Barcelona 2+

Ajax-Heerenveen 2+

 

Stoke City-Man City w2

Arsenal-Sunderland 2+

Man Utd-West Ham w1

 

Olimpia Asuncion-San Lorenzo 3+

 

Cobresal-U. Espanola 2+

U. de Chile-Huachipato 2+

Libertad-San Lorenzo 2+

 

Kvote, 1.52, 1.63, 1.70, 1.54, 1.52.

Dortmund pratim kao i obicno. Real, Barsa, Ajax, nesto opreznije. Par meceva u fiksu na viner. Chile i Paraguay igraju zavrsno kolo, te i tu probah golove ponegde. Prva dva tiketa stavih u jacu grupu.

 

Prateci tiket, Sheffield Utd 3+, Northampton 3+, Leicester 3+, Wrexham ggIVggII, Kidderminster ggIVggII, Brechin 3+, Stirling ggIVggII. Kvota 67.74.

 

 

NHL

 

Carolina-Montreal w2

 

St. Louis-Toronto w1

 

Kvote, 1.63, 1.40.

Losa NHL nedelja, no da probam dva fiksa danas. Montreal obicno rutinski resava Carolinu. Blues su imali tezak mec protiv Islandersa, porazeni na penale i danas ocekujem laksi posao za njih.

 

Propratni tiket, Winnipeg 5+, Ottawa 5+, Philadelphia 5+, Tampa 5+. Kvota 6.13.

 

 

NBA

 

Toronto-Golden State >201.5

 

Kvota 1.60.

NBA mi ne ide od ruke, pa odigrah samo Golden State over, posto oni retko zakazu. Ova singl je zavrsio u slabijoj grupi.

 

Prateci tiket, Chicago w1, Houston P>108.5, Minnesota >198.5, San Antonio w1. Kvota 5.00.

 

NCAAF tiket, Baylor >67.5, Georgia State >58.5, Alabama w1, Clemson w1. Kvota 5.35.

Edited by Miljenko
Link to comment

Za sad odlicno, 2:0 16. min. Dobro je sto nije Ronaldo dao nijedan, a on narcis mora dati. A da sam pametni ostavio nesto na nalogu mogao sam braniti po 2.5 ili vise da nece pasti treci u prvom. To mi je sa 5+ najci tiket.. Sad mi ostaje da se nadam da nece da stanu. Od ovih mucenika iz Hetafea tesko sta da ocekujem... Pozdrav za Glija :)

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...