Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nemoj da bude da nisam na vreme javio :D

 
Mini klasik, dve poslednjeplasiran ekipe u Cile1 nocas u 12. Inace uvek igram na golove kad se susretnu dva poslednja tima na tabeli. Nekako i jednima i drugima valjda proradi nada da tu mogu da dobiju pa se otvore i napadnu. I najcesce stvarno tu bude golova. A danas su bas fine kvote buduci da je gost inace neefikasan. Ali poslednjih par kola su i oni poceli da se pune. 
 
Tako da ko sta voli, ja sam izigrao sve, ali nisam previse preterivao sa ciframa. 4+, 5+, 6+, 7+,Prvo2+, prvo3+, prvo4+,GG, GG3+, prvo GG. drugo GG, GG GG... Skoro sve u Mozartu, samo ovo sto nemaju u Meridianu kao i prvo i drugo GG to su ovi bolji.. Inace Meridian nekad ume bas da da sramotnu kvotu za igru GG kao veceras na ovome. Kod njih 1.55, a u Mozartu 1.67. To je ogromna razlika na tim kvotama.
Edited by Timmy
Link to comment

Ne, nisi na vreme javio!!! Ja sam svih 500 din sa racuna vec spickao na el. Ozbiljan igrac :)

obicno mi basket fino ide, imam preko 70% pogodaka na ovim klackalicama, al vcrs mrka kapa

Za razliku u kvotama si upravu, to je razlika od 22% sto je bas mnogo, ali ljudski mozak to obicno previdi (bar ovaj moj :) )

Link to comment

Te gg stvari, poput onog ggI ili ggII koje skoro otkrih, su medju redjim igrama kod kojih Mozzart ima vece kvote od vecine kladionica. Na hokeju imaju bolje kvote za 5+, ali manje za vinere(0.05-0.15). Kod kosarke imaju najbolje granice/kvote, za poluvreme/kraj, bar kada je o NBA delu rec(mislim na odnos granice i kvote). Normalna granica-1.85, 4-5 poena manja-1.60, to se ne nalazi cesto.

Link to comment

Te gg stvari, poput onog ggI ili ggII koje skoro otkrih, su medju redjim igrama kod kojih Mozzart ima vece kvote od vecine kladionica. Na hokeju imaju bolje kvote za 5+, ali manje za vinere(0.05-0.15). Kod kosarke imaju najbolje granice/kvote, za poluvreme/kraj, bar kada je o NBA delu rec(mislim na odnos granice i kvote). Normalna granica-1.85, 4-5 poena manja-1.60, to se ne nalazi cesto.

Razmisljao sam ranije o toj igri prvo ili drugo GG i ipak resio da ostanem pri ovom mom: GG. prvoGG, drugo GG i GG GG. 

Link to comment

 

Nemoj da bude da nisam na vreme javio :D

 
Mini klasik, dve poslednjeplasiran ekipe u Cile1 nocas u 12. Inace uvek igram na golove kad se susretnu dva poslednja tima na tabeli. Nekako i jednima i drugima valjda proradi nada da tu mogu da dobiju pa se otvore i napadnu. I najcesce stvarno tu bude golova. A danas su bas fine kvote buduci da je gost inace neefikasan. Ali poslednjih par kola su i oni poceli da se pune. 
 
Tako da ko sta voli, ja sam izigrao sve, ali nisam previse preterivao sa ciframa. 4+, 5+, 6+, 7+,Prvo2+, prvo3+, prvo4+,GG, GG3+, prvo GG. drugo GG, GG GG... Skoro sve u Mozartu, samo ovo sto nemaju u Meridianu kao i prvo i drugo GG to su ovi bolji.. Inace Meridian nekad ume bas da da sramotnu kvotu za igru GG kao veceras na ovome. Kod njih 1.55, a u Mozartu 1.67. To je ogromna razlika na tim kvotama.

 

 
 1:2 kraj, uslo samo GG, drugoGG i GG3+. Dovoljno za dostojanstvenu nulu. A da nisam zaspao na pocetku tekme, na HT posto je bilo 0:0, bih sigurno igralo live GG i drugo+2 i 3+. Al jbga.. Vazno je da nije minus :)
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 2/3, NFL 1/1. Fudbal je prosao uz malo srece, posto je Shakhtar dao 2 gola, u poslednjih 10 minuta meca; Sparta Prague rutinski. NHL fiks ne uspevam da nadjem. Imao sam 4 verovatna meca za tu igru i odabrah pogresan(sansa za prolaz je bila 50%, kada se pogledaju rezultati). Golovi su zato dosli kako treba. Potrebnih 5 u Montrealu, te nesto efikasniji mec Starsa. NFL je prosao slucajno, nakon sto je Green Bay dao TD, kada je vec isteklo vreme. Fin dan, mada je i kombo mogao proci.

 

 

Fudbal

 

Galatasaray-Bursa 3+

 

AZ Alkmaar-Den Haag 3+

 

Kvote, 1.60, 1.52.

Razmisljao sam i o nekim fiksevima, no tu retko uzmem pare, pa sam odustao. Galatasaray i Bursa, cesto igraju efikasne meceve, plus domacinu odbrana nije jaca strana ove sezone. AZ je jedan od boljih timova za golove u ligi, te probah i to.

 

 

NHL

 

NY Islanders-St. Louis 5+

 

Edmonton-Dallas 5+

 

Kvote, 1.60, 1.43.

Ovo nije dobra nedelja za fiks, pa je bolje da se drzim golova. St. Louis i nije medju dobrim over timovima, ali je protivnik ozbiljan i ne verujem da ce Blues samo odbranom moci do pobede. Dallas standardno.

 

Strelci, Tavares, Tarasenko, Marchand, Perry, Pavelski. Sistem 3/5.

 

 

NBA

 

Dallas-Houston >203.5

 

Kvota 1.60.

Ovaj par je redovno donosio gomilu poena, narocito kada je Dallas domacin, pa ni veceras ne ocekujem drugaciji ishod.

Ovo stavih u slabiju grupu.

 

Prateci tiketi, Boston X2, Anaheim 5+, New York(NBA) w1 i Benfica 2+, PSG w2, Volendam 3+, Telstar 3+, Salzburg w1(hokej), Munich 5+, Bern 5+, Davos w1, Kloten w1. Kvote, 3.72, 11.13.

Edited by Miljenko
Link to comment

juce lagano prosao singl na Ayona.

Danas mi je tip dana Zirbes vise poena. Uzeo sam ga na 12,5 po kvoti 1,8. Vraca se Williams sto njemu donosi nekoliko lakih poena, a i bez toga verujem da bi lagano presao ovo. Njima ne igra Davis i oni nemaju igraca koji moze da ga cuva pod kosem. Ovde jedino moze da ujebe Radonja ako odluci da sebi puca u nogu pa da se iz solidarnosti i on odrekne svog centra- ne bi mu bilo prvi put.

 

Monia vise od 6,5. Uzece dovoljno suteva za ovu granicu.

Tomic vise od 12,5. Ako bude igrao bar 20 minuta sigurno prelazi ovu granicu. Radulja i Kuzmic nema sanse njega da cuvaju.

Shved manje od 14,5.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...