Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 6/10, NBA 1/1, NFL 0/1, Dortmund i The Strongest dodjose po 5+. Ocekivao sam malcice bolje rezultate na fudbalu. Dortmund, PSV, Dinamo Zagreb, Basel, te 2+ tiket su uobicajeni prolazi. Melgar sam trebao odigrati 3+ i sire, umesto 2+. Cileanci razocarase sa 1-0 utakmicama. Bolivija je zato odigrala dobro; Bolivar 2-2, te 6 golova na The Strongest-Nacional Potosi. NBA je prosao uz manje probleme na Memphisu. NFL je baksuzan, kao i cele sezone; New England nije uspeo da sacuva 2 TD prednosti, u zavrsnoj cetvrtini. Moglo je i bolje, ali i gore, pa se ne bunim previse. Jedino mi je neobicno da je na velikom broju meceva palo dosta golova u prvom poluvremenu, a nijedan nije otisao u 7+. Od one tamo nedelje do srede, "nakrckah" oko 150 evrica, sa ovim mojim sitnim singlovima i kombo tiketima. Period cetvrtak-nedelja je bio stagnirajuci, te im vratih oko 30%, no sedmica je u celini odlicna.

 

 

Fudbal

 

Sparta Prague-Brno 2+

Sporting-Belenenses P/K1

Napoli-Inter w1

 

Kvota 1.55.

Vidim da na Spartu padaju kvote za golove, no da se ne zalecem previse. Sporting je cini mi se najbolji tim u Portugalu ove sezone, pa probah njih u fiksu. Inter se i dalje drzi na vrhu, sa njihovom metiljavom igrom, no Napoli deluje kao ozbiljniji tim i nadam se da ce to pokazati i na terenu.

 

Prateci tiket, Esbjerg ggIVggII, Biel ggIVggII, PSV II 3+, Dordrecht 3+, Ajax II ggIVggII, MVV 3+. Kvota 25.21.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Carolina w1

 

NY Islanders-Colorado 5+

 

Kvote, 1.40, 1.50.

Rangersi su zakazali protiv Philadelphie i danas ocekujem da odigraju bolje. Colorado igra meceve sa puno golova, te ih ispratih i veceras.

 

 

NBA

 

Utah-Golden State >195.5

 

Kvota 1.60.

Jazz obicno igra utakmice sa malo poena, te je granica niska, ali je protivnik najbolji napad lige, pa mislim da je over ok resenje.

 

Propratni tiket, Houston >193.5, Oklahoma H2(+ 0.5), Sacramento >208.5, LA Clippers w1. Kvota 5.20.

 

Miks tiket, Fiorentina X2, Huachipato 3+, Magnitogorsk w1, Toronto 5+, Maccabi Tel Aviv w2, Zvezda >148.5. Kvota 7.13.

Edited by Miljenko
Link to comment

zato je under bolja igra. Hiljadu faktora moze da utice da ne dodje over.

 

daj predloge za under

 

juce kako sam puko tiket jebote.

 

cekam under na mecu toronot-lakers i sve dobro ide do poluvremena kad su odjednom lakersi postali warriorsi i odigrali najbolje poluvreme u sezoni i dali 68 poena u drugom poluvremneu. 

Link to comment

Posle nekoliko dana pauze vezem sinoc i danas 4 pogotka, na Bolivijce i mlade Cehe, al sve na sitnije  bilo. I veceras na sitnije Pargvajce Sportivo - Sportivo: GG3+ @1,73, GG4+ @2.5, 5+ @4.1, 6+ @8.5 7+ @19, GG GG @ 9.9, prvo3+ @5.1 i prvo4+ @14. Prva dva su bitna, eventualno i trece, ostalo sitnina.

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 2/2, NBA 1/1, prosao je i kombo. Na fudbalu puno srece, zato ja i nisam ljubitelj fiksa. Sparta Prague je dosla ne samo 2+, vec i 3+, no nisam imao hrabrosti da to odigram. Sporting je pobedonosni gol dao u 94. minutu, iz penala. Portugalce izbegavam, cini mi se sa razlogom. Napoli me nije strecao previse, mada je Inter bio neocekivano dobar, u drugom poluvremenu. NHL sam dobro odabrao. Lagani over na Islandersima, te manje-vise rutinska pobeda Rangersa. Golden State jos jednom ide u over. Prijatno iznenadjenje je doneo prolazak kombo tiketa; drugi uzastopni ponedeljak, da se to desava.

 

 

NHL

 

Chicago-Minnesota w1

 

Nashville-Arizona w1

 

St. Louis-Florida w1

 

Calgary-Dallas 5+

 

Kvote, 1.62, 1.56, 1.47, 1.43.

Blackhawksi su dominantni, u seriji protiv Wilda, a i losa forma gostiju im ide u prilog(jedna pobeda, na poslednjih 7 meceva, uz dva odlaska u OT). Predatorsi se ne mogu pohvaliti ubedljivom igrom, dobili su samo 1 od poslednjih 6 meceva. Arizona je iznenadjujuce dobra, ukupno 13-9-1-0, u gostima 7-5-1-0; tri vezana trijumfa, 7 pobeda, 10 meceva unazad. Coyotes imaju par rovitih igraca, Rinne bi se trebao vratiti na gol domacina, pa bi mogao uslediti prekid dobre serije Arizone, odnosno 1. St. Louis redovno preslisava Floridu, kompaktnija su ekipa, pa se njihov trijumf ocekuje i veceras. Calgary i Dallas su pri vrhu kada je 5+ prolaznost u pitanju, 

 

Prateci tiket, Detroit w1, Montreal w1, Ottawa 5+, Los Angeles w1, San Jose 5+. kvota 8.03.

 

Strelci, Pacioretty, Kane, Tarasenko, J. Benn, Pavelski i Nyquist, Neal, Seguin, Carter, Malkin. Dva sistema 3/5 i spojen tiket.

 

NBA tiket, Minnesota H1(+1.5), Memphis H2(+4.5), Phoenix >201.5. Kvota 4.36.

 

Fudbalski tiket, Man City 3+, Burton ggIVggII, Shrewsbury ggIVggII, Stirling 3+. Kvota 12.68.

Link to comment

NHL 2/4, prodje i prateci NHL tiket. Mogao sam bolje odabrati meceve. Izgleda da najbolje prolazim, kada igram ocigledne stvari. St. Louis i Chicago zakazali. Blues su neprijatno iznenadjenje, dok su Blackhawksi imali teskog protivnika. Dallas jos jednom do lakog overa, te lep preokret Predatorsa. Na pratecem tiketu sam imao dve kvote 1. Ne moze se reci da je fiks dosao bajno, no izgleda da su Montreal i Detroit ipak bili bolji izbor. Nadao sam se da ce 3/4 doci bez problema, no ne moze svaki dan biti dobar.

 

 

Fudbal

 

Vozdovac-Partizan w2

Zvezda-Borac Cacak 2+

Barcelona-Villanovense 3+

 

U. de Chile-Colo Colo 3+

 

Kvote, 1.56, 1.62.

Partizan je nepredvidljiv za golove, te probah fiks. Zvezda mi je postala baksuzna za 3+, pa je 2+ prava mera. Barsa je odigrala neverovatnih 0-0, na prvom mecu, te danas ocekujem malo ozbiljniji pristup. Cileanci igraju finale kupa, veliki derbi je u pitanju. U. de Chile za spas sezone, Colo Colo je blizu duple krune.

 

 

NBA

 

Charlotte-Golden State w2

New York-Philadelphia w1

 

Washington-LA Lakers w1

Chicago-Denver w1

San Antonio-Milwaukee w1

 

Kvote, 1.54, 1.56.

Par prilicno verovatnih meceva u fiksu, te ih povezah na dva tiketa. Poeni dolaze promenljivo, dok je igrace gotovo nemoguce proceniti, te to i izbegavam.

 

NHL tiket, Winnipeg 5+, NY Rangers X2, Boston w2, Tampa 5+. Kvota 6.55.

 

NHL strelci, Wheeler, Tavares, Nash, Perry, Stamkos. Sistem 3/5.

 

Link to comment

tgggg, mcb, sta koji kurac znace sve te oznake? samo izmisljaju nove opcije da bi ljudima izgledalo da ce bolje da izaberu.

Edited by Timmi
Link to comment

Prva je oba tima daju gol i ukupno 3+, druga je 1 i 0-2 golova, treca ti je jasna a cetvrta je X2 i 0-2 golova.

Slazem se da sa sto vise igara samo jebu ljude, prave privid da ces lakse dobiti. Ja sam ove kombo igre odigrao da bi nabio kvotu u slaboj ponudi.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Fudbal 1/2, NBA 1/2, prodje i prateci fudbalski tiket(uz jednu kvotu 1). Partizan je nekako dobio, nakon one uzasne povrede. Zvezda neprijatno iznenadila, no 2+ je doslo rutinski. Barsa lako prolazi i sa kombinovanim timom. Na U. de Chile-Colo Colo nije bilo srece. Herrera i Villar su imali vece; par vrhunskih odbrana, pocetkom drugog poluvremena. Na kraju su La U dobili penalima,posto je Colo Colo izjednacio u 92. minutu. NBA je mogao bolje. Golden State i New York nisu pravili previse problema. Lakersi volsebno dobise. Kada su izgubili veliku prednost i imali zaostatak na pola cetvrte ctvrtine, nisam vise ni pratio, siguran da gube; nisu vredele pobede Bullsa i Spursa. Uz malo srece je bilans mogao biti dosta bolji, no mozda sam istu ispucao prosle nedelje.

 

 

Fudbal

 

Shakhtar-Karpaty 3+

Sparta Prague-Pardubice 3+

 

Kvota 1.82.

Ne bas zanimljiva ponuda fudbala danas, te odabrah dva meca gde se ocekuju golovi.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Colorado w1

 

Montreal-Washington 5+

 

Vancouver-Dallas 5+

 

Kvote, 1.47, 1.60, 1.47.

Od par danasnjih favorita odabrah Rangerse, posto je vreme da podignu formu, nakon par neubedljivih meceva. Colorado igra promenljivo. Capitalsi su vezali nekoliko efikasnih utakmica, dok Canadiensii nisu imali mnogo uspeha u napadu, u poslednje vreme. Price je i dalje povredjen i mada Condon brani dosta dobro, ovo lici na mec gde moze biti golova. Vancouver je vezao 3 meca, na kojima nije palo bar 5 golova(nakon one serije od 15 5+ utakmica), dok Dallas ne posustaje.

 

Prateci tiket, Detroit w1, Minnesota w1, Nashville w1. Kvota 3.39.

 

Strelci, Nash, Pacioretty, Ovechkin, Parise, Seguin. Sistem 3/5.

 

 

NFL

 

Detroit-Green Bay >46.5

 

Kvota 1.85.

Kako dolazi NFL fiks, najbolje je da ga ne igram. Zato i odabrah poene danas, ali za manji ulog.

 

NBA tiket, Oklahoma >196.5, Toronto >190.5, Sacramento H1(+5.5). Kvota 4.22.

 

 

Link to comment

Ayon vise od 9,5. Ovo je vrlo bitan mec za Real i ocekujem da ce igrati vise nego obicno. Rudy nece igrati pa ce biti vise suteva i za ostale. Trey Thompkins vuce neku povredu i ne znam koliko ce on igrati veceras, pa mozda Reyes bude uzeo minute i na cetvorci sto ostavlja vise minuta Ayonu na petici.

Za Fener nece igrati Udoh i Hersek pa ostaju na Anticu i Veselom od visokih.

 

Zbog ovih povreda u Feneru mislim da je dobar bet i Kalina vise od 5,5. On i Datome ce morati da pokriju minute i na cetvorci zbog povrede ovih visokih

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...