Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

kaze  mi drug koji radi u kladionici da od jutros na 90% tiketa koje je kucao je bila dvojka na Chelsea :huh:

cemu to? Ok, dobra kvota ali ocajno igraju a Spursi su u najboljoj formi u PL

 

koliko danas ima potencijalnih mina: Real, LFC, Arsenal, Roma, Basel...

Link to comment

Kakve cudne kvote su bile na Peruancima, mada sumnjam da je neko mogao uzeti sigurnu lovu jer nase kladionice sve blokiraju, koriguju, drndaju...

 

Alianza - Garcilaso bilo 8.5 kec kod nekih, 1x bio oko 3, dok je dvojka recimo u Balkan betu bila 1.95.

Link to comment

Jedan lik snimio da je sve promenjeno u odnosu na petak kad je izasla lista, i mi zakuvali po hiljadu na tog keca od 8.5, evo vode 1:0 od pocetka. Oni medju zadnjima, ovi protivnici prvi valjda.

Link to comment

blooming-bolivar  sam odigrao sve moguce kombinacije golova :D

 

mada tesko da mogu da uvaljaju 7 komada :fantom:

2-2  nije lose , u finom sam plusu

 

strongest vodi vec 2-0. Isuvise su jaki, nema sanse da im Potosi da gol do kraja :fantom:

Link to comment

Jako retko igram fudbal ali evo, drug snimio neka cudna desavanja sa kvotama, probali i uslo...

 

http://prntscr.com/98j33r   :Hail:

 

 

Za tenis ne treba pomoc, samo treba pratiti i verovati:

 

http://prntscr.com/98j45j  Odigrano na 0:2 u trecem setu, majstor na 4:5 spasao dva puta po mec loptu, uzeo brejk i onda rutinski u tajbrejku od 3:4 do 7:4  :ziga:

 

 

Zato su me jebeni Reptorsi posrali sad na nocnom tiketu na neverovatan nacin, imao ih uzivo +4.5 vezane sa nekim drugim parovima i sve proslo a oni 10+ sekundi do kraja imali -3 i napad, Lowry davio loptu a onda pred sam kraj uvalio kosku Skoli, ovaj majmun uspeo da primi bananu pri kao nekom sutu za tri, posle napravili faul 0.2 sekunde pre kraja i lik iz Finiksa rutinski ubacio oba bacanja za 102:107  :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...