Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Odigram over na Detroit i majmuncina u Mocartu mi otkuca minus, a nije bilo vremena da ispravim, pa se nisam ni vracao unutra. Nosim se mislju da mu jebem mater ako odem posle da se vadim, jer me uopste ne bi cudilo da je otkucao namerno. Jbt kako sam ispizdeo, em me ovaj kreten ujebe, em padne 31 poen za 14 minuta, em onaj jedan komentatorski debil izbabavangise tacdaun u zadnjem napadu, vise ne moram ni da gledam

Link to comment

Nista, glupi rezultati danas. Srecom te bar Partizan prodje; ne moze uvek sve doci idealno. Nije mi samo jasno kako je Besiktas dobio ove indijance samo 2-0.  

Link to comment

Nista, glupi rezultati danas. Srecom te bar Partizan prodje; ne moze uvek sve doci idealno. Nije mi samo jasno kako je Besiktas dobio ove indijance samo 2-0.

 

Namestili su

Link to comment

Ja sam imao 2+ ceo mec. :lolol:  :isuse:  Retardi.

 

Moracu da ih vratim, na crnu listu, gde im je i mesto. Retko precenjen tim.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/5, NFL 1/2, prodje i 5+, 7+ na Bolivaru. Fudbal je sigurno mogao doci bolje. AZ-Partizan dolazi 3+, u zavrsnici meca. Besiktas je odigrao neozbiljnu utakmicu, samo 2-0. Molde i Bilbao prolaze, ali je Schalke zakazao. Tu sam sam kriv, posto ih igram dosta retko. The Strongest mi je bio prilicno verovatan, ali su golovi kasno pali. Bolivar je zato prijatno iznenadio. Otvorena igra do kraja, pri cemu je Real Potosi promasio 3-4 zicera, a ipak je doslo 7+. NFL bolje od veceg dela sezone. Rutinski over u Detroitu; kilav prolaz u Dallasu, te pad drugog tiketa na Packersima(ne znam sta se sa njima desava). Dovoljno za pokrice NFL dela. Na kraju je ono sto je licilo na fin minus, svedeno na minimum; korektan dan.

 

 

NHL

 

Washington-Tampa 5+

 

Columbus-Pittsburgh 5+

 

Detroit-Edmonton w1

 

Dallas-Vancouver 5+

 

Kvote, 1.65, 1.60, 1.50, 1.47.

Sudar odlicnih napada u Washingtonu. Columbus i daje i prima, dok su Pingvini nesto bolji u ofanzivi, par meceva unazad. Serija tradicionalno ide u over, kada su Blue Jacketsi domacini. Red Wingsi dominiraju protiv Oilersa, narocito kao domacini. Nakon desetkovanog sastava, na startu sezone, sada su maltene kompletni. Vancouver ima neverovatnu 5+ seriju, koja je dostigla 15 meceva. Starsi su izuzetno efikasni, te mec u Dallasu lici na lagani plus.

 

Prateci tiket, Minnesota 5+, Montreal w2, NY Islanders w2, Arizona 5+. Kvota 7.11.

 

Strelci, Ovechkin, Stamkos, Malkin, Pacioretty, Seguin i Perry, Kane, Nyquist, Tavares, Nash. Dva sistema 3/5 i spojen tiket.

 

 

NBA

 

Denver-San Antonio w2

LA Clippers-New Orleans w1

 

Kvota 1.70.

San Antonio obicno nema previse problema protiv Denvera, ma gde se igralo. Clippersi su za sada neocekivano losi, mada se tim kompletirao. New Orleans nije ne znam kakva sila, pa se nadam da ce doci 1.

 

Propratni tiketi, Houston w1, Oklahoma w1, Golden State >211.5, Sacramento >205.5 i Love >20.5, Rondo >12.5. Kvote, 3.57, 3.42.

 

Fudbalski tiket, LASK 3+, Liefering 3+, Cambuur 3+, Volendam 3+, FC Oss 3+. Kvota 6.98.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...