Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Idemo Timmy igra golovi Bayern-Olympiacos:

BAY-OLY(0:2)     1   (1.96)

Handicap 1st Half:

BAY-OLY(0:1)  1    (2.73)

Handicap 2nd half:

BAY-OLY(0:1)  1     (2.20)

 

BAY-OLY over 3.5   (1.86)

BAY-OLY over 4.5   (2.90)

BAY-OLY over 5.5   (5.06)

 

BAY-OLY  TIM 1 over 3.5 (2.48)

BAY-OLY TIM1  over 1.5 1st half  (2.29)

Na kraju 5/8 lep plus,da je Bajern dao jos 1 gol u drugom pol. bilo bi savrseno.

Link to comment

proslu utakmicu mudiay uze 21 sut a sada 0 za 9 minuta...jebote.

 

a conleya bih odigrao da me ovi nisu zajebali na twitteru gde su prvo rekli da ce randolph igrati da posle kad sam vec odigrao tikete jave da nece igarti. a ovaj ce lagano prebaciti 15.5

Link to comment

Fudbal 3/4, NHL 2/2, prodje i Barsa 5+, 7+, te kombo tiket. Osim Leverkusena, koji odigrah slabije, fudbal je dosao skoro idealno. Barsa, Bayern, Arsenal, opravdase poverenje. Messi se vratio gladan golova, pa je Roma dobro i prosla; 7+ dolazi 15 sekundi pre kraja nadoknade vremena. Rutinski over u Dallasu i lep povratak Ducksa, sto se NHL dela tice. Drugi put od kada igram ovaj sistem, povezah 3 dana kombo tiket. Sada se ne treba izleteti do kraja nedelje, pre "bankiranja".

 

 

Fudbal

 

Malmo-PSG P/K2

A. Madrid-Galatasaray P/K1

 

Man Utd-PSV P/K1

 

Union Espanola-Colo Colo 3+

 

Kvote, 1.52, 1.40, 1.50.

Danas nema zgodnih meceva za golove u CL, te iskombinovah par fikseva. PSG i A. Madrid bi trebali biti ziceri, a ovi moji valjda nece cekati zavrsno kolo, da bi obezbedili prolaz. Union Espanola-Colo Colo, revans polufinala kupa. Prvi mec, 2-1 za Colo Colo.

 

Prateci tiket, Benfica w2, CSKA P1+, Sevilla 3+, Real Madrid w2, PSG P2+, A. Madrid 1-1, Man Utd 2P1+, Juventus 2+. Kvota 31.98.

 

 

NHL

 

Washington-Winnipeg 5+

 

Minnesota-Vancouver 5+

 

Kvote, 1.50, 1.60.

Dosta meceva veceras, ali mi se nista u fiksu nije previse dopalo. Washington je odigrao losu utakmicu protiv Edmontona i ipak dosao do pobede. Veceras ocekujem bolje izdanje njihovog napada. Vancouver i dalje dolazi 5+, pa ih probah i danas.

 

Propratni tiket, Nashville w2, Carolina 5+, Pittsburgh 5+, NY Islanders w1, San Jose 5+, Colorado 5+. Kvota 11.28.

 

Strelci, Nash, Pacioretty, Neal, Pavelski, Kane i Malkin, Tarasenko, Ovechkin, Tavares, Stamkos. Dva sistema 3/5 i spojen tiket.

 

NBA tiket, Toronto >193.5, Houston >197.5, San Antonio w1, LA Clippers w1. Kvota 4.40.

 

 

Link to comment

mudiay over 13.5

bradley over 15.5

griffin over 25.5

jokic under 9.5

 

2/5

 

u mudiaya sam bio najsigurniji a on nista.

 

dobra stvar sto je griffin podbacio juce, sada je granica 23.5 na njega sto je sprdnja za njega

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...