Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hvala.  :)

Prva poluvremena dosla ko od sale, drugo kod Holandjana uredno, a za ovaj poslednji gol kod Paragvajaca bese napeto. Al kad hoce, onda hoce.

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 2/2, NBA 1/1, NFL 1/1, prodje prateci NBA tiket, kao i kombo. Fudbal odigrah opreznije i osim ocekivane neizvesnosti na Vallecanu, nije bilo previse problema.  NHL je doneo tvrde meceve, koji prevagnuse gde treba. St. Louis okrece u trecoj trecini; Washington dobija mec 1-0, golom u zavrsnih 10 minuta; Colorado daje tri gola u 3. trecini za prolaz, skoro idealno tempirana. U NBA delu me je Minnesota nervirala do kraja, no bitno je da su dosli do pobede. New England je odigrao neocekivano cipav mec. Izgledalo je da je pad neminovan, no Buffalo masi FG 50 sekundi pre poluvremena, a to je vise nego doboljno vreme da Brady donese poene. Na pratecem NBA tiketu, Rondo dodje na samom kraju produzetka. Nakon susne kombo serije, vezah dva komada, neka dobra serija potraje.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Dinamo Zagreb 3+

 

Barcelona-Roma 3+

Maccabi Tel Aviv-Chelsea P/K2

 

Bayern-Olympiakos 3+

 

BATE Borisov-Leverkusen 3+

 

Kvote, 1.43, 1.75, 1.40, 1.79.

Arsenal, Bayern, Barcelona, kao i obicno. Ma kako Chelsea igrao, mislim da je protivnik preslab. Leverkusen probah, ali ih stavih u slabiju grupu.

 

Prateci tiketi, Crewe 3+, Peterborough ggIVggII, Port Vale ggIVggII, Sheffield Utd 3+, Hartlepool 3+, Northampton ggIVggII i Leverkusen P1+, Zenit w1, Porto P/K1, Arsenal 2P2+, Lyon w1, Barcelona 2P2+, Bayern P2+, Chelsea 2-2. Kvote, 44.16, 28.50.

 

 

NHL

 

Dallas-Ottawa 5+

 

Anaheim-Calgary w1

 

Kvote, 1.47, 1.59.

Starsi su malo utihnuli sa overima, posto na prethodna 4 meca, cak 3 puta nisu dosli 5+, no mislim da je ovo prava prilika za golove jer Senatorsi imaju fin napad. Oba tima su medju boljima u PP. Ducksi igraju promenljivo, te ih stavih u grupu manjih dobitaka.

 

 

NBA tiket, Atlanta w1, Memphis w1, LA Clippers >202.5, Golden State >207.5. Kvota 6.31.

Edited by Miljenko
Link to comment

parker over 13.5. daje bar 17 poena kada fali 1 ili 2 od glavnih igraca iz ekipe ove sezone.

 

probacu jos minnesota over 52.5 prvo poluvremen vs sixersa.

 

i u socceru drummond over 17.5.

 

drummond 15p na poluvremenu i do kraja nije dao ni 1 poen...

 

 

edit: bledsoe ne igra protiv spursa, tako da stavljam knighta umesto minnesote pp over

 

knight 18 poena na granicu 19.5.

 

parker ispostovao.

Link to comment

Idemo Timmy igra golovi Bayern-Olympiacos:

BAY-OLY(0:2)     1   (1.96)

Handicap 1st Half:

BAY-OLY(0:1)  1    (2.73)

Handicap 2nd half:

BAY-OLY(0:1)  1     (2.20)

 

BAY-OLY over 3.5   (1.86)

BAY-OLY over 4.5   (2.90)

BAY-OLY over 5.5   (5.06)

 

BAY-OLY  TIM 1 over 3.5 (2.48)

BAY-OLY TIM1  over 1.5 1st half  (2.29)

Link to comment

Sta se smejes pa nije Lever Barca, pa da ce tek tako lako da pobedi.

A i zajebali ste me par puta ove sezone,tako da i ne pomisljam da se kladim na vas. :)

Edited by Cash
Link to comment

Ako stignem da se pozabavim mozda odigram Arsenala. Bajern mi nesto ne mirise, ne znam... A samo sto ne zaplakah jutros kad videh rezultate meni zanimljive od sinoc. To pljustalo na sve strane :(

Link to comment

Ocigledno tako svi rezunuju, cim su ovakve kvote. U Planetwinu 0-2 cak po 3.07 i 3.23... Moracu to na sitno, nisu mi ove kvote uopste realne... Mozda iz inata na golove Celsija ili Portoa  :D

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...