Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Prodje prva grupa, uz dve kvote jedan. NBA razočaravajuće. Nadao sam se malo većem dobitku, no bolje išta nego ništa.Danas:Grupa ATampa 6+LA Lakers w2San Antonio w2Djoković 9- 1.setSharapova 9- 1.setGrupa BPeterborough 2+Barsa 2+Berwick 2+Boston w2Brooklyn w1Vancouver w2Washington w1A.Radwanska fixDominican Republic 2(bejzbol)USA 2(bejzbol)Vraćamo se Tampi i overima. Igraju lokalni derbi, koji skoro uvek dolazi sa puno golova. Dabl fikseva opreznije. Washington je uvek sumnjiv, a red bi bio i da Columbus izgubi, odnosno da Canucksi prekinu lošu seriju.Lakersima je svaka pobeda bitna, a Minnesota ima toliko povredjenih igrača, te ne vidim kako mogu da se suprotstave Spursima. Boston i Brooklyn mi ne ulivaju preveliko poverenje, zato oprezno.Očekujem da Djoković opet izdominira. Sharapova loše odigrala prošli meč, te bi danas mogla da se pokaže u boljem svetlu.Moram da čačnem i bejzbol malo. Šta da se radi kad volim. Italija napravila veliko iznenadjenje prolazom. Ne dajem im veće šanse danas.Ameri bi mogli jednom da odu do kraja. Previše se iznenadjenja dešava u duelima reprezentacija, pa i to nije za ozbiljniji ulog.Fudbal dekorativno.

Link to comment

Barca 2-1 tačan rezultat04 X-1kako sam u finoj seriji, a svaki put kad ovde postujem ne pogodim ništa, ko želi novce nek odigra kontra

Link to comment

Promasih celu A grupu. :isuse:Zato je prosao ovaj tiket:http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1312-8177416-1065

Link to comment

Mora da uleti i jedan baš loš dan tokom meseca, mada i nije bio neophodan.Danas:Grupa AMontreal w1Federer fixNadal fixIndiana doh1(-10.5)Denver dop>203.5Grupa BJagodina w2Bayern 2+Malaga 2+Oklahoma doh1(-8.5)Miami w2Boston w1Del Potro fixSharapova fixMurray 9- 1.setDjoković 9- 1.setDetroit w2Montreal protiv Senatorsa, koji i dalje imaju problema sa povredama. U sezonskoj seriji su sva tri meča dobili domaćini. Detroit mora da proradi i u gostima. Imaju odličnu tradiciju protiv Flamesa, pa da probam za manji ulog.Fudbal oprezno. Mislim da ovi moji mogu protiv Javora. Dabl 2+ više za praćenje.Ja i NBA ne idemo pod ruku. Kakvi glupi rezultati sinoć. Indiana mi nije neki omiljeni tim za igru, ali bi morali da razglave ovaj sastav Minnesote, na domaćem terenu.Denver-New York idu tradicionalno u over. Melo nije fit, no bitno je da igra.Oklahoma je kod kuće uvek solidan izbor.Miami ima neverovatnu seriju, Boston igra promenljivo, zato idu za manji ulog.Federeru je Wawrinka stara mušterija. Gulbis je odigrao gomilu mečeva u poslednje vreme, a Nadal će verujem znati da napravi pritisak.Del Potro i Sharapova opreznije, pre svega zbog Sharapove koja mi ne deluje ubedljivo.Gemove loše cenim na ovom turniru, te i ovo ide u drugu grupu.

Link to comment

Namerio se New Jersey na Philu. Djavoli bez pobede u regularnom delu 9 utakmica, Phila bez neresenog 15 utakmica. New Jersey dobio prve dve ove sezone.Dodje coveku ponekad da odigra troznak! :sleep:

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...