Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Cini mi se da ova ggIVggII igra, nije losa za pravljenje vecih kvota. Englezi i Skoti mi deluju idealni za to. U subotu sam bio blizu. Juce je bila dosta manja kvota(oko 43), ali su na Hertha-Hoffenheim zakazali. Moracu da odigram i poneki 4+, na ovim tiketima, kako bi se sve uklopilo, posto veliki favoriti cesto ne prime gol.

 

Link to comment

Cini mi se da ova ggIVggII igra, nije losa za pravljenje vecih kvota. Englezi i Skoti mi deluju idealni za to. U subotu sam bio blizu. Juce je bila dosta manja kvota(oko 43), ali su na Hertha-Hoffenheim zakazali. Moracu da odigram i poneki 4+, na ovim tiketima, kako bi se sve uklopilo, posto veliki favoriti cesto ne prime gol.

Gde igraš to i kolike su kvote otprilike?
Link to comment

Za sada ovu igru nadjoh u Mozzartu i Meridianu. Kvote idu od 1.90, za bas verovatne stvari(Brechin u subotu npr.), do 2.30, za meceve gde su kvote za golove nesto vece(Port Vale-2.30, Peterborough-2.25, takodje od pre 2 dana).

Ocekivao sam da ce u Meridianu biti vece kvote, kao sto je obicno slucaj za 3+ i vecinu standardnih igara na golove, no prevarih se. 

 

Uporedicu i sutra, kada kod Engleza ima nesto vise nizeligaskih meceva, ali vec videh u Meridianu 1.60-1.70 kvote za pojedine parove, sto je preterano nisko. Mozda ovo ima u jos nekoj kladionici, no za sada ne nadjoh.

 

Kod onih liga, gde goleade nisu tako ceste(poput Brazila), je i prosek kvota veci, 2.60-2.80.

Edited by Miljenko
Link to comment

 GGI V GGII ima i u Socceru ( evo, na primer, za Getafe - Rayo je kvota 2.30, a za U. Concepcion 2.20; dakle, u ovom slucaju manje nego u Mozzartu (2.40, 2.35)).

Edited by Nesh
Link to comment

To stoji, no na 6. paru je to vec previse kombinacija za moj ukus. U subotu sam sa 9 parova napravio 830 kvotu(plus bonus). Meni su dovoljne i ove kvote oko 2, posto je ovo igra na srecu, u svakom slucaju.

Link to comment

Na jednom tiketu imam X na Alborg, na drugom 3-4 i Alborg daje gol za 3:2 u 98. minutu.  :mad:

Branio sam, doduse, nesto sitno uzivo na kvotu 3 ali ipak  :mad:

Edited by Nesh
Link to comment

To stoji, no na 6. paru je to vec previse kombinacija za moj ukus. U subotu sam sa 9 parova napravio 830 kvotu(plus bonus). Meni su dovoljne i ove kvote oko 2, posto je ovo igra na srecu, u svakom slucaju.

to svakako, ovo moje vazi kad se igraju 2-3 para.

Link to comment

parker over 13.5. daje bar 17 poena kada fali 1 ili 2 od glavnih igraca iz ekipe ove sezone.

 

probacu jos minnesota over 52.5 prvo poluvremen vs sixersa.

 

i u socceru drummond over 17.5.

Edited by 189-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...