Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Iz pravilia igre sa sajta Mozzarta:Ali bolje pozuri! ;)
Rok za isplatu je 8 dana od odigravanja poslednjeg meča na tiketu.
Link to comment

e jebemliga... opet sam u seriji da odigram po 2-3 tiketa subotom i nedjeljom, i da ispogadjam lijepe kvote na svima, ali nikako da izostavim bar po jednu bombu na svakom...no dobro, to je redovna stvar za sve nas ovdje, pretpostavljam. ipak, posljednji mohikanac za danas me je bas izbedacio - na njemu sam prezivio keca na njukasl - dosao u 93. minutu, pa dvojku na salcburg - stigla u 96., pa Liverpul u onoj ludackoj utakmici...... ali dzabe kad sam pomislio da lacio moze jako i do samog kraja... :isuse:

Link to comment

Detroit! :mad:clip59.jpgTaman reko dodjose na nulu, a oni 45 sekundi kasnije opet vratise tiket u korpu. Tako mi i treba kad igram kvote manje od 2. :mad:

Edited by Nesh
Link to comment

Danas:Grupa ABoston w2Los Angeles w1Berdych fixNadal 9- 1.setAzarenka 9- 1.setGrupa BFederer <19.5Oklahoma h2(+2.5)Denver dop>205.5Bruinsi ne bi trebali da imaju problema protiv Senatorsa. Kingsi prekjuce porazili Calgary sa 6-2 i prekinuli losu seriju protiv njih kod kuce. Flamesi ce biti pod pritiskom da prekinu trenutnu losu seriju van domaceg leda, pa ocekujem jos jedan njihov poraz.Nadal i Azarenka standardno. Prvopomenuti igra protiv sljakasa i nadam se da nece imati problema.Federera opreznije, jer on igra koliko je potrebno.Oklahoma protiv Spursa bez Parkera mi deluje ok. Denver moram probati na ovako malu granicu, ali i to odmereno.

Link to comment

Poslusacu za ova dva vinera u NHL, ionako sam to i hteo da igram, a Oklahomu cu igrati cistu dvojku iako ce ovi hteti da se iskupe za onaj ubedljiv poraz od Portlanda. Od tenisa su mi sigurice Kevin Anderson i Vavrinka a mislim i da ce Gulbis - Sepi i Gaske - Janovic lagano ici u over (22.5 granica na oba meca, ocekujem po 3 seta tu a moze doci i u 2). Kod zena, glupa hemicarka Stosur bi trebala da se osveti Kineskinji Peng za poraz na Australian Openu (imala 5:2 u trecem setu i pukla 7:5 jer sam ja to cekao za lepe pare), a Bartel ce da zvekne nasu Anu rutinski u 2 seta po kvoti 1.70, moze i to negde da se ubaci.

Link to comment

Meni je Boston sigurniji od Los Angelesa, ali su mi i potonji za igru.Stosur na AO izgubila od Zheng, protiv Peng ima 4-0.Slažem se za tenis. Slično odigrah i ja na nekom egzibicionom tiketu sa 7-8 parova.

Link to comment

juta h1oklahoma 2 moze oklahomica i vise pojenabruklin 2denver 2zvezda 2golden D vise poenai nhl od @Miljenka :Hail: .isti mi donese dobitak sinoc tj pitsburg a i gnusni majami.kakva dominacija!!ne bi se postideo ni MJ iste.kako su u par minuta ladno dobili nikerbokerse pre neki dan

Edited by bradilko
Link to comment

Kod mene mix sportova i igara :DBoston w2Carter (LAK) daje gol (vezao je 4 meča sa bar 1 golom)Janovic više gemovaedit: opet mi Meridian nije prihvatio mix igrača i drugog hokeja, morao sam da izbacim Boston... : :mad:

Edited by zoki82
Link to comment
Poslusacu za ova dva vinera u NHL, ionako sam to i hteo da igram, a Oklahomu cu igrati cistu dvojku iako ce ovi hteti da se iskupe za onaj ubedljiv poraz od Portlanda. Od tenisa su mi sigurice Kevin Anderson i Vavrinka a mislim i da ce Gulbis - Sepi i Gaske - Janovic lagano ici u over (22.5 granica na oba meca, ocekujem po 3 seta tu a moze doci i u 2). Kod zena, glupa hemicarka Stosur bi trebala da se osveti Kineskinji Peng za poraz na Australian Openu (imala 5:2 u trecem setu i pukla 7:5 jer sam ja to cekao za lepe pare), a Bartel ce da zvekne nasu Anu rutinski u 2 seta po kvoti 1.70, moze i to negde da se ubaci.
Ana ce rutinski da zvekne ovu švabicu :smoris:
Link to comment

Zato sto je postala suvi prosek a Svabica ima dobar servis i ume ponekad da odigra jako dobro, kad ne gresi kao sumanuta.Elem, zaboravih da okacim tiket sto je jedan gospodin majstor odigrao kod mene juce, uzivo na poluvremenu pri rezultatima 2:0 i 0:0. Kvote i dobitak vidite na tiketu.:Hail:

Link to comment

Branio je ukupno 7 hiljada, 2 hiljade X na Nemce kad je kvota bila 7.5 pred kraj i 5 hiljada da pada jos jedan gol tu, mislim da je bilo 4. Bio bi dobar svakako ali ovako je izasao 33 u plusu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...