Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne fali mi nista ni sa PSG :D 2 brza komada dadose. Branio sam po 5.5 da nece dati trece. Svakako mi bolje da daju, a dace. I cetvrti.. A pred sam pocetak odigram na sitno Iquiqe - U De Chile GG po 1.6 i GG GG po 12.6. I udje sve lagano. Danas ih kidam :)

Link to comment

Da, ostadoh duzan dobitni tiket od 675.000 (ne 475 kako sam prvo napisao) Odigraju njih petorica sinoc iz zajebancije tiket od 500din, svaki lupi po par i skoro sve im igre bile 1 i 2+prvo sa kvotama oko 4. Samo jedna 1 i 3+. Lanus, Ceara, Catolika i jos dve neke nocne... Kad im je peta bila na 2:1 branili i stavili 100.000 na kvotu 5. Ispostavilo se bespotrebno, al ne laze. Svaki dobar po 115.000.

Link to comment

I dade PSG treci. A sasvim dovoljno vremena i za cetvrti :) Braca Cileanci dugurase do 8+. Tu je moglo da se bira koje golve igrati. Sve je uslo 

Nije bilo sanse da odigram ove moje, nakon par kilavih utakmica. Plus sto nam i dalje fale 2 bitna igraca. Valjda ce Zvezda biti efikasnija u nastavku.

Link to comment

Fudbal 2/4, NHL 2/2, NBA 0/1, prodje i prateci NBA tiket. Fudbal nije dosao sjajno. Padose oba jaca tiketa, dva slabija pak prodjose. Austrijanci razocarali. Zvezda je odigrala prilicno los mec, samo 2-0. Colo Colo-O`Higgins, 3 gola u prvom poluvremenu, nista preko toga. Kombinacija je prosla bez problema, Leverkusen, Bayern, PSG, dolaze u prvih 45 minuta. NHL fino. Kingsi okrenuse, dok je Washington otisao u OT(kvota 1). Calgary-Pittsburgh, pomalo neocekivana goleada, utoliko bolje. NBA je dosao razocaravajuce. San Antonio rutinski, ali je Chicago porazen od Minnesote. Tja, nikada od njih ekipa za vrh. Na propratnom tiketu, poluvreme over dolazi bez problema, dok Paul nije igrao(kvota 1). Ne bas simpatican dan na kraju; jaca grupa 1/4, slabija 3/3, to nikada nije dobra stvar.

 

 

Fudbal

 

Dinamo Zagreb-Istra 3+

 

Dortmund-Schalke 2+

Barcelona-Villarreal 2+

Napoli-Udinese 2+

 

Basel-Grasshoppers 3+

 

Sevilla-Real Madrid 3+

 

Arsenal-Tottenham 3+

 

PSV-Utrecht 3+

Vitesse-AZ 3+

 

Kvote, 1.45, 1.44, 1.46, 1.46, 1.59, 2.00

Dinamo i Basel uobicajeno. Real je prodao dosta puta ove sezone, no da ih probam i danas, protiv dobre ekipe. Schalke ne volim, te se tu odlucih za 2+. Barcelona igra protiv cvrstog protivnika, i ovo odigrah opreznije. Napoli je igrao mec EL, te ni njih nisam forsirao. Arsenal-Tottenham, sudar odlicnih napada, nadam se da ce to i rezultat pokazati. Holandjane ne volim da igram, te sam ih odigrao krajnje oprezno.

 

Prve 4 stvari odose u jacu grupu.

 

Prateci fiks tiket,Partizan P/K2, Man City P/K2, Arsenal w1, Roma 1X, Juventus w2, Napoli P/K1, Marseille w1, Lyon w1, Dinamo Zagreb P/K1, PSV P/K1, Celtic P/K2, Fenerbahce w1, Basel w1. Kvota 18.38.

 

 

NHL

 

Detroit-Dallas 5+

Chicago-Edmonton w1

 

Kvota 2.03.

Starsi i daju i primaju. Chicago je vezao dva poraza, te mi vecerasnji mec deluje dobro za prekid te lose serije. Oilersi su malo utihnuli, nakon povrede McDavida. Ovaj dabl stavih u slabiju grupu.

 

 

NBA

 

Oklahoma-Phoenix P>105.5

Lillard >25.5

 

Kvota 3.42.

Bolje da se drzim poena,fiks ne dolazi dobro, od starta sezone. Uvek se ocekuje dosta poena, kada Oklahoma igra, posebno ako su domacini. Lillard je ostao kao predvodnik ekipe, a cini se da matchup nije los.

NBA tiket je otisao medju manje dobitke.

 

 

NFL

 

New England-Washington w1

New Orleans-Tennessee w1

NY Jets-Jacksonville w1

 

Carolina-Green Bay w2

Minnesota-St. Louis w1

Pittsburgh-Oakland w1

 

Kvote, 1.70, 4.65.

Patriotsi su zicer. Titansi ne deluju ubedljivo, pa ocekujem pobedu New Orleansa. Fitzpatrick bi trebao da nastupi danas i mada se ne nalazi medju meni omiljenim QB, trebao bi da dovede Jetse do pobede. Green Bay, Minnesota i Pittsburgh su vec sumnjivije stvari. Ne verujem da Packersi mogu ponoviti los mec iz Denvera. Minnesota nije sjajna, ali bi kod kuce trebali da izadju na kraj sa Ramsima. Konkurentni Oakland, haha, morao sam da probam ove moje.

Prvi tiket je deo kombo tiketa, dok je drugi odigran slabije.

 

 

 

 

Link to comment

Novak delje Mareja, hendikep gemovi -4.5 po 2.35, -5.5 po 3.2 i -6.5 po 5.5, I ugupno gemova manje od 21.5 @ 2.2. Prva i poslednja Mozart sa pomerenim granicama srednja dva Meridian slobodne igre, napokon dali solidne kvote.

 
Viteze puni Az. Domacin golovi: u oba @2, 3+ @2.32 i 4+ @4.5 i prvo2+ @3.37
 
Hteo Arsenal domacin golovi, al odustao. Lomio se oko Barce dal prvo 3+ ili mozda da okrenem na 0-2 i 0-1, pa odistao i od toga.
 
 Al sve ovo je sitnije u odnosu na Real. To sam jos juce izigrao 10 tiketa: ukupno golovi sve od 4 do 7+, prvo sve od 2 do 4+ i GG varijante prvo, drugo i u oba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...