Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

prodje X na Udine, no više me interesuje koji je krajnji rok za isplatu tiketa jer do petka-subote neću biti u mogućnostikonkretno u pitanju je mozzart

Link to comment

Iz pravilia igre sa sajta Mozzarta:

Član 33.Isplata novčanih dobitaka u klađenju zastareva u roku od 60 dana, od dana objavljivanja zvaničnog izveštaja rezultata sportskog događaja za određeno kolo.
Ali bolje pozuri! ;)
Link to comment
Cekam keca na Almeriu i oni posle 0:2 celo drugo poluvreme igraju sa igracem vise, izjednacuju 10tak minuta pre kraja i onda, umesto da ga uvaljaju nekako ne bih li se i ja jednom podicio preokretom, oni uredno primaju gol "u crveno" za 2:3. A kakve lepe utakmice pogodih. :mad:
jesi igro juce na Colorado :D
Link to comment

Pristojno vece. Na A.Italiano-Huachipato je kasno pao gol, pa nije bilo sanse za kombo.Pingvini jos jedan lagani over. Kakva serija glupih rezultata u Indian Wellsu.Danas:Grupa AHannover 2+Man Utd 2+Juventus 2+U. Catolica 2+Pittsburgh 6+Djokovic 9- 1.setGrupa BInter 2+Benfika 2+Colo Colo 2+Detroit w1USA 2(bejzbol)New Jersey w1Vancouver w2San Jose w2Anaheim w1Murray 9- 1.setSharapova 9- 1.setOklahoma dop>196.5LA Lakers w1Miami w1Nastavljamo sa Pingvinima. Nemam neki dobar predosecaj za fix na tom mecu...Red Wingsi sinoc nisu dali gol na gostovanju Columbusu. Veceras se ocekuje masovni utovar na toj tekmi, zato je taj par na kraju i otisao u drugu grupu.Dablovi fixeva sumnjivi, odigrani na osnovu tekucih trendova izmedju ekipa.NBA takodje nisam smeo jace. Lakersi mi ne ulivaju poverenje za jaci ulog, Miami igra protiv defanzivno odlicne Indiane.Ne secam se da je skoro neki turnir dolazio sa ovoliko iznenadjenja, mada je tenis fix i inace tesko pogodljiv. Gemovi su mi omiljena igra. Ovo mu dodje neka vrsta zagrevanja pred sljaku.

Edited by Miljenko
Link to comment

Samo da se zahvalim Djakeriniju sto mi je doneo pare u 91. min. iako sam mu minut ranije jebao sve po spisku zato sto je zabarska simulantska picketina. Djakerini izvini :Hail:

Link to comment

Evo, nosim se mislju da bi i New Jersey mogao nekoga da pobedi posle 8 utakmica bez pobede. Juce su gadno pukli od Caroline 6:3 (ali dobili su poslednju trecinu sa 2:1...mozda je to najava dobitmnicke serije... :D ), a igraju protiv Winnipega koji ih je dva puta dobio ove sezone .Ne vidim sta bi tu moglo da krene po zlu. :DNaravno, necu igrati to u singlu, vec na nekom kombine tiketu.

Link to comment

Fudbal nedeljom lose, kao i obicno. 0-1 mecevi , gde im nije mesto, mada ni sa fiksom ne bih prosao bolje.Nadam se da ce ostali sportovi doci bolje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...