Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Miljenko poslusao sam te za Anaheim gledaj da prodje :thumbup:Igro sam i drugi tiket na kome so Lakersi, Clipersi i Dallas-Houston manje od 222,5 koseva. Vreme je da ovaj Houston malo oladi od stotke <_<
uletelo sve Lakersi gubili 19 na poluvremenu i dobili na kraju. A i ovaj Houston igro manje od 222.5 koseva i bi ih tacni 220. :thumbup:
Link to comment

Gledam ponudu u Meridianu i iznenadih se igrom strelci u NHLu. Kvote milina. Da Oveckin da gol ili vise 2.35, Malkin 2.40 itd...Navodno moze da se vezuje sa drugim igrama. Provericu popdne kad budem isao da uplatim.

Link to comment

Poslednja dva puta kad sam hteo da igram NBA igrace sa regularnim igrama nije mogloПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Imam singl na Kliperse, previse mi je bilo i 2.40 a pogotovo kad su posle digli na 2.65. Jeste Denver kuci brutalan ali nebitno. Na tiketu vec prosao Kevin Anderson, proslo i 6+ na Fila - Pitsburg lagano, Boston vodi 3:1 ali jebe 1x na Tampu, gube 0:1 krajem druge trecine od uvek augodnog Vinipega :isuse: Ako i to prodje, jos ostaju Klipersi H2 +4.5 i Bojana Jovanovski 2.

Link to comment

Odigram brzi tiket u Mocartu Fener W2, Totenhem 1, Barsa 2, Lacio gg, Pitsburg 6+ i Detroit W1. Dodjem tamo da uplatim i ispadne da nisam lepo napisao kod aj cas cu da prepisem sa liste. Dam ja da mi iskuca tiket i krecem kuci i vidim fali jedna tekma i to Lacio. Rekoh nema veze. Dodjem kuci ove tri prodju. Malopre se budim vidim oba hokeja dosla. Vadim tiket i vidim da sam greskom Totenhem stavio GG :isuse: :cry:Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment

Proverio ono za strelce u hokeju u Meridijanu. Mogu da se kombinuju sa drugim dogadjajima (ja odigrao Oveckina i Malkina i dodao dva fudbala - pogodio samo Oveckina :( ), samo sto naravno ne moze dva dogadjaja sa jedne utakmice (recimo konacan ishod i strelac).

Link to comment

Onda oni nisu nesto uskladjeni :D Prosli put, tacno se secam, hteo sam da odigram Lebrona u kombinaciji sa mecevima Indijana - Boston i Nju Orleans - Lejkersi, i nije mi prihvaceno ( online uplacujem) :unsure:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Fino. Glavni deo 44, uz kvotu 1 na Zenit. Ako bih tražio dlaku u jajetu, mogla je i Tampa da ode u OT, no da ne sitničarim.DanasGrupa AAnaheim w1Oklahoma doh2(-11.5)Kvitova 9- 1.setErrani fix Sharapova fixUSA 1(bejzbol)Grupa BMilan 2+Nublense 2+Zakopalova fixBartoli fixHouston dop>220.5LA Lakers dop>202.5NY Rangers 0-5Chicago 6+Ducksi imaju fenomenalan bilans. Nisu prvi u konferenciji samo zbog Blackhawksa, koji igraju još ludje. Calgary tradicionalno loše igra protiv njih.Očekujem pobedu Oklahome sa dvadesetak poena razlike, no bolje biti oprezan.Tenis standardno. Kvitova u formi, imala vremena za odmor, te očekujem laganu pobedu. Sharapova ima 2 od 3 overa prvi set protiv Schiavone, zato i fix. Errani igra ubedljivo.Zakopalova i Bartoli ipak u sumnjiv deo.Italia dobila Mexico 6-5. Sada je njima ovo bitan meč, ali im ne dajem veće šanse protiv USA. Sjajni Dickey za domaće, nedovoljno oporavljeni Gallardo za goste.Oprezan ulog na NBA dabl overa, odnosno NHL golove, koje odigrah na osnovu duel trendova.

Link to comment
Odigram brzi tiket u Mocartu Fener W2, Totenhem 1, Barsa 2, Lacio gg, Pitsburg 6+ i Detroit W1. Dodjem tamo da uplatim i ispadne da nisam lepo napisao kod aj cas cu da prepisem sa liste. Dam ja da mi iskuca tiket i krecem kuci i vidim fali jedna tekma i to Lacio. Rekoh nema veze. Dodjem kuci ove tri prodju. Malopre se budim vidim oba hokeja dosla. Vadim tiket i vidim da sam greskom Totenhem stavio GG :isuse: :cry:Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
o jebote :isuse::cry:
Link to comment

Mogao sam i bolje da ukombinujem prvu grupu, ostali parovi(grupa b) su dosli fino. Ameri ne mogu nista da urade u reprezentativnoj varijanti. Razumeo bih da je neki bas jak protivnik, ali... Mada, Italia dobila oba meca, sa ovom smesnom postavom. To je to, cekam regularni MLB deo.Danas:Grupa AEverton 2+Dortmund 2+Man City 1Partizan w2Roma 2+U. de Chile 2+A. Italiano 2+Pittsburgh 6+Grupa BAzarenka 9- 1.setNadal fixMainz 2+Peterborough 2+Stirling 2+Boston w1Detroit w2Washington 6+Tampa 6+Nashville 0-5Phoenix 0-5Houston dop>205.5Izbegavam fix na fudbalu, no City deluje kao sigurna stvar, a ne vidim kako Partizan moze da izgubi.Pingvini klasika. Gostuju u Torontu i ocekujem jos jedan lagani over. Dabl vinera ne tako siguran. Boston igra dobro, kao i Red Wingsi, mada ovi potonji ne tako dobro u gostima. Kombinacija overa, Capitals i Lightning, verovatnija od undera, sa kojima nemam previse srece.Over na Houston, nakon neocekuvano neefikasnog meca nocas.Od tenisa samo ovaj ziheraski dabl, cekam da Djokovic i Murray zapocnu svoje ucesce na turniru.

Edited by Miljenko
Link to comment

Cekam keca na Almeriu i oni posle 0:2 celo drugo poluvreme igraju sa igracem vise, izjednacuju 10tak minuta pre kraja i onda, umesto da ga uvaljaju nekako ne bih li se i ja jednom podicio preokretom, oni uredno primaju gol "u crveno" za 2:3. A kakve lepe utakmice pogodih. :mad:

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...