Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Na kraju sam odigrao:

 

Srbija X               3.15

S. Irska 1             2.35

Rumunija D2+     2.10

Poljska  X2&2+   2.15

 

Soccer ( manja je kvota na S.Irsku, ali tamo ima X2&2+), ukupno 33.42.

Link to comment

Fudbal 1/3, MLB 0/1, NHL 0/3, prosao je i miks tiket. Fudbal nije mogao gluplje od ovoga. Georgia je jedva prosla 4+. Germany se obrukala. Ne bih ni sa vinerom provukao ovaj tiket. Kako je Ethiopia izgubila protiv "Tome", nije mi jasno; kasnije je sve proslo. Price se nije proslavio. Tu treba dodati i ne bas sjajno izdanje napada Toronta, te je prolaz bio nemoguc. NHL nije krenuo kako treba. U Tampi ne pada gol u trecoj trecini. St. Louis je mogao odigrati bolje, mada sam to mogao odigrati u fiksu. Moj Pittsburgh ne daje gol protiv Starsa, neverovatno. Jedino je dobro sto je Boston izbegnut u singlu, ali je zato na njemu pao prateci tiket. Jedan od onih dana, kada skoro nista ne dodje kako treba. Eventualno sam mogao provuci jedan NHL tiket; ostalo su bili neizbezni padovi.

 

 

Fudbal

 

Moldova-Russia P/K2

Slovakia-Belarus w1

 

England-Estonia 2+

Liechtenstein-Sweden 2+

Spain-Luxembourg 3+

Switzerland-San Marino 4+

 

Kvote, 1.46, 1.70.

Mrzim reprezentativne meceve. Fiks retko kada i dolazi dobro, no kod njih ni golovi nisu za igru obicno. Russia i Slovakia imaju bitne meceve, protiv dosta slabijih rivala, pri cemu potonje odigrah opreznije. Par duela jakih ekipa, sa totalnim autsajderima odigrah na golove; uz jedan siri sistem, ako se raspucaju(bez Sweden).

 

 

MLB

 

LA Dodgers-NY Mets 1 (Kershaw-Jacob deGrom)

 

Kvota 1.50.

Kershaw, 6-0, 1.34 ERA, protiv Metsa. U sezoni, 16-7, 2.13 ERA. Jacob, 0-2, 3.66 ERA, protiv Dodgersa. Ukupno, 14-8, 2.54 ERA. Kershaw kod kuce, 11-3, 1.67 ERA; nocu, 13-5, 1.97 ERA. Jacob deGrom na strani, 8-4, 3.09 ERA; vecernji termin, 8-6, 3.44 ERA. Forma, Kershaw, 2-0, 1.53 ERA; Jacob deGrom, 1-1, 4.20 ERA. Kershaw je je nasao svoju prepoznatljivu formu, u drugom delu sezone. Na poslednjih 10 startova je samo 2 puta dopustio vise od rednog poena. Starter Metsa je imao samo 2 "ispada" u istom intervalu(po 6 runova), inace je i on u finoj formi. Meni napad Dodgersa ne deluje previse ubedljivo, no mozda se pokazu u doigravanju. Kershaw i Greinke su kljucni za playoff nade Dodgersa i od njih i ja ocekujem puno.

 

Tiket za pracenje, Toronto 1, Kansas H1(+1.5), Chicago Cubs H2(+1.5). Kvota 3.31.

 

 

NHL

 

Detroit-Toronto w1

 

NI Islanders-Chicago 4+

Los Angeles-Arizona w1

 

Kvote, 1.48, 1.59.

Red Wingsi su trenutno bez Datsyuka(fale i Helm i DeKeyser, ali ce se oni vratiti do kraja meseca u tim), koji se oporavlja od povrede, no Toronto deluje preslabo i za ovaj sastav domacina. Opreznih 4+ na Islanders-Blackhawks, te probah pobedu Kingsa, nakon debakla na otvaranju sezone.

 

Prateci tiket, Magnitogorsk w1, Salavat w1, Kosice w2, Sparta Prague 5+, Salzburg 5+, Eisbaren 5+, Munich 5+, Zurich Lions 5+. Kvota 11.01.

Edited by Miljenko
Link to comment

CSU Sibiu(+6.5) - Steaua Bukurešt H2

SIbiu je prošle nedelje pobedio Temišvar koji se raspao i jedva skrpio tim za tu utakmicu. Do raspada Temišvara Sibiu je bio najslabija ekipa u ligi a sada su drugi najslabiji. Steaua je glavni favorit za osvajanje prvenstva i najviše su para uložili. Neočekivano su kiksnuli u prvom kolu kod kuće od Oradee tako da sada moraju da vade fleke i pobeda se ne dovodi u pitanje.

Link to comment

:thumbup:

 

Kaci predloge dok si on fire.

 

Pa eno okacih onaj tiket sa 4 utakmice, prosle samo dve. Nece kad se okaci nikako. :(

Bezbol Houston sam i planirao da igram, a Coltse bih verovatno igrao u kombinaciji sa overom, ali kad su preterali sa kvotom zbog izostanka Lucka, odigrao sam samo dvojku.

Link to comment

CSU Sibiu(+6.5) - Steaua Bukurešt H2

SIbiu je prošle nedelje pobedio Temišvar koji se raspao i jedva skrpio tim za tu utakmicu. Do raspada Temišvara Sibiu je bio najslabija ekipa u ligi a sada su drugi najslabiji. Steaua je glavni favorit za osvajanje prvenstva i najviše su para uložili. Neočekivano su kiksnuli u prvom kolu kod kuće od Oradee tako da sada moraju da vade fleke i pobeda se ne dovodi u pitanje.

 

Opet ti sa dojavama™ :fantom:

Link to comment

Meksikanci Monterrey-Puebla: GG3+, GG4+, 1&3+, 1&GG, 1&4+, 5+. prvoGG, GG. Fine kvote, zato sam i igrao, ali na sitnije. I nek bude skromnih 2:1 bicu zadovoljan :) Sad cu da dodam i 2:1 tacan rez, kad ga vec pominjem :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...