Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

ja bih ipak opalio keca, čist value. kad ona skupina menadžerskih isprdaka ništa do sad nije uspela, teško da će sutra.

 

još ako im je budla naložio da ne smeju da izgube, čist finansijski potencijal :fantom:

Link to comment

evo na kvotu 1.3 sve trčim :lol: izgleda mi kao čist over 9.5 prvi set, ono što sam ti govorio - ana protiv dobrih igračica uglavnom ulazi u ovaj tip u sezoni na tvrdoj podlozi, a ceca ume da bije jako i čuva servis, samo da se ne raspadne.

Edited by Malvo
Link to comment

muški tenis je lepši za gledanje - ne baš na nivou basketa, no nije ni daleko - ali je trenutna wta mnogo zanimljivija i za praćenje i klađenje. pošto znam da te interesuje, lusi se konačno vratila u pogon i učestvovaće na turniru u lincu, taman da se zagreje za singapur, gde će osvojiti finalni turnir posle odustajanja depresivne terminatorice. možeš slobodno da upišeš to u tefter za investicije :fantom: sa druge strane, belinda je usled povrede šake, neću pretpostaviti otkud joj, maltene ispala iz trke za singapur. odmoriće i od mog avatara, šta da joj radim.

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 1/1, NHL 1/2. MLS uredno. Drogba daje gol iz penala za prolaz. Cubsi se rano odlepise, Arrieta ponovo fenomenalan, lep under. Montreal nepredvidljiv za golove i ove sezone, dadose samo 3 gola protiv Toronta, nedovoljno za plus. Sa druge strane, Calgary-Vancouver prolazi bez problema. Ok 3/4, nije se moglo ni odigrati mnogo bolje.

 

 

Fudbal

 

Georgia-Gibraltar 4+

 

Rep. of Ireland-Germany P/K2

Portugal-Denmark w1

 

Sao Tome and Principe-Ethiopia w2

Bolivia-Uruguay 2+

Colombia-Peru w1

Chile-Brazil 2+

 

Kvote, 1.70, 1.69, 2.28.

Georgia nije neka sila, ali je Gibraltar amaterska ekipa. U gostima nisu nigde primili manje od 4 gola, te ne verujem da ce i danas biti drugacije. Germany ima dosta potkovaniji tim, te ih probah poluvreme ili kraj, dok metiljavi Portugal odigrah opreznije. Na kraju nesto sira kombinacija; dva zicera u fiksu, te dva potencijalno zanimljiva meca na golove.

 

Samo singl stavih u jacu grupu.

 

 

MLB

 

Toronto-Texas 1 (Price-Gallardo)

 

Kvota 1.40.

Price, 3-4, 5.15 ERA, protiv Rangersa, kada je o regularnoj sezoni rec U playoffu nije imao previse uspeha protiv njih, 0-3, 4.66 ERA. Ukupno, 18-5, 2.45. Gallardo, 3-0, 1.33 ERA, protiv Toronta. Sezona, 13-11, 3.42 ERA. Price kao domacin, 7-3, 2.85 ERA; nocu, 12-5, 2.70 ERA. Gallardo u gostima, 5-5, 3.31 ERA; vecernji mecevi, 9-8, 3.76 ERA. Forma, Price, 3-0, 2.37 ERA; Gallardo, 1-1, 4.20 ERA. Nakon startne krize, Gallardo se fino snasao u novom dresu. Price je odlican niz nastupa iz Detroita, podigao na jos visi nivo u Torontu. Doziveo je samo jedan poraz, kao clan Blue Jaysa. Zavrsni sezonski start protiv Tampe je bio nesto losiji(4 primljena poena), no i tada je zabelezio pobedu. Texas ima dobru udaracku postavu, ali Toronto ima jos bolju. Verujem da ce Price imati finu podrsku veceras. Toronto nije bio u doigravanju od 1993. godine, kada su i osvojili World Series. Pojacali su se fino trejdovima i deluju kao ozbiljan kandidat da odu do kraja.

 

 

NHL

 

Tampa-Philadelphia 5+

 

Dallas-Pittsburgh 5+

 

St. Louis-Edmonton 5+

 

Kvote, 1.43, 1.43, 1.50.

Nisam predugo razmatrao da li cu odigrati fiks ili golove. Prva dva para su bila logican izbor, dok je St. Louis ubitacan kod kuce, a Oilersi vec godinama nisu ubedljivi u defanzivi(blago receno). Razmatrah i viner na Boston, no cini mi se da su previse promenili tim, da bih to probao odmah na startu sezone(bar ne u nekoj ozbiljnijoj varijanti).

 

Prateci tiket, Boston w1, Ottawa w2, Tampa w1, Nashville w1, St. Louis w1. Kvota 8.45.

 

Tiket strelaca, Stamkos, Neal, Tarasenko, Seguin, Crosby, Malkin, Kessel, Parise. Sistem 5/8(56 kombinacija). Sa 5 pogodaka, imam dupli ulog, dok pun sistem donosi 155 vrednosti uloga. Fina stvar za igru, kada ima dosta meceva. Cetvrtak i subota su najbolji dani za ovo, mada se tokom ostatka nedelje moze odigrati neka skracena varijanta.

 

Miks tiket, Lorenskog 5+, Manglerud 5+, Piestany w1, Malaysia P/K2, Maldives 2+, Japan P/K2, Hungary P/K1. Kvota 3.58.

Edited by Miljenko
Link to comment

S.Irska - Grcka 1 2.55 (Maxbet)

 

S.Irska pobedom obezbedjuje direktan plasman na Evropsko prvenstvo, Grcka poslednja bez pobede. Kvota u Maxbetu 2.55 na keca. Jes da su se Grci obrukali i da ce mozda hteti bar malo da se izvade, ali ovo je jedinstvena prilika za S.Irsku, pa cu navijacki da odigram keca. Kad se tome doda odlicna kvota...

 

Razmatram X (2.95) na nase i 1&D2+ (2.25) na Rumuniju (malo mi je 1.79 na cistog keca...mozda na nekom drugom tiketu sa manjom kvotom ), a naci ce se valjda jos nesto da zabiberim. :sleep:

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...