Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Imam Anderleht 1&2-3. Rezultat je 1:0, a promasili su 3 penala. Poslednji u 89. minutu. Imam i Real X2&2+, Atletico naravno promasuje penal. Lepota.

 

EDIT: Dok sam ovo kucao, Anderleht prima gol, minut 90+4 i kraj! :Hail:

Edited by Nesh
Link to comment

Jedino se AZ malo mucio, ostalo prilicno lako. Nisam smeo sve singlirati 3+, bilo bi previse tiketa. Retko se desava da ovoliko meceva bez problema prodje, svi su otisli u 3+ ili jace. Cak i NFL ide korektno. 

Link to comment

Fudbal 6/6, NFL 2/3, prodje i 5+ na Bayernu. Cak i oni mecevi, koje odigrah 2+, su dosli sa 3 ili vise gola. Salzburg lagano, Basel par minuta pre kraja prolazi. Koliko nisam imao srece na U. de Chile u subotu, toliko sam bio talican juce na U. Catolica-Colo Colo. 1-0 i igrac vise za domacu ekipu i serija promasaja Catolice, pre svega. Valdes kaznjava domacina, nakon maestralne solo akcije u 89. minutu. Veliki pritisak Catolice u nadoknadi vremena i gol za pobedu Gutierreza u 96. minutu. Ajax, Arsenal, AZ, Fener, Rosenborg, Napoli, sve uredno dolazi 2+(a i sire). Bayern se raspucao, steta sto nije bilo i 7. gola. NFL sam mogao i bolje sortirati. Najjace odigran tiket je pao. Green Bay ocekivano lako dobio u San Franciscu. Napad Arizone se obrukao sinoc. Onoliko poseda u red zone i samo 1 TD. Ocekivao sam vise i od njihove odbrane, Ramsi mi ofanzivno nisu neka sila. Carolina je bila sigurna od starta. Cincinnati je dobio neugodni Kansas. Malo je falilo da Denver dopusti potpuni preokret, ali se srecom to nije desilo. Kombo volsebno ne uklopih, posto je jedini promasaj bio na njemu. 

Odlicna nedelja u celini. Sada sledi neugodna reprezentativna pauza, no bar krece NHL u sredu.

 

 

Fudbal

 

Fredrikstad-Baerum 3+

 

Kvota 1.62.

Ne bas simpaticna ponuda danas. Norvezani deluju izgledno; stigoh da odigram pre pada kvote. Vidim da je sada ispod 1.50, na vecini mesta.

 

 

Hokej

 

Lokomotiv-Vityaz w1

Sochi-Dinamo Moscow w2

 

Neftekhimik-SKA St. Petersburg 5+

 

Torpedo-Avangard 4+

Dinamo Minsk-Barys Astana 4+

 

Kvote, 1.88, 1.68, 1.60.

Nisam previse forsirao hokej do sada, a i da jesam, rezultati bi bili promenljivi u najboljem slucaju. Zanimljiva KHL ponuda danas. Lokomotiv Yaroslavl i Dinamo Moscow su veliki favoriti. Kovalchuk je ponovo u postavi St. Petersburga, te mislim da ih vredi probati na golove. Avangard i Barys Astana su medju boljim timovima, kada je o ofanzivi rec(Barys Astana i prima dosta golova), pa ih ispratih sa po 4 gola.

 

 

Skresao sam uloge (dobitke) danas, ipak je rec o dosta sumnjivim stvarima, a ne moze me ni sreca stalno pratiti, kao tokom poslednje dve nedelje.

 

 

Link to comment

Live, Hoffenheim - Stuttgart, Hoffenheim @2,30  :misko:

Pao ovo u 90. Uhh, u veoma lošem sam nizu, nemam samopouzdanje uopšte..

Počeo sam da vezujem parove..greška za greškom

Sinoć lajv vezao neke Izraelce, Vitese mlade koji su gubili tad i Partizan, pao na Partizan.

 

Mislim da ću u narednom periodu samo uzimati tuđe parove, bar dok malo ne povratim samopouzdanje

Link to comment

Fudbal 1/1, hokej 2/3, prodje i 5+ na Fredrikstadu. Norvezani odigrase potpuno otvoren mec. Ukljucih se na 2-1 za domacina. Stative, golovi, dobre odbrane golmana, dva ponistena gola za Fredrikstad, totalna ludnica. Slucajnost je sto i 7+ nije prosao. KHL korektno uhvatih. St. Petersburg prolazi u 3. trecini. Avangard ulazi u 4+, na sredini zavrsnog perioda; poceo sam vec da se plasim da ce ostati 1-2 iz prve trecine. Barys Astana je odigrala klasican mec u gostima, gomila golova. Na fiksu naravno padoh. Lokomotiva je lepo iskontrolisala mec. Dinamo Moscow je gubio 1-0, posle prvog perioda igre; 2-0 posle drugog, te se tu nisam ni nadao previse. Od 43. do 47. minuta, postizu 3 gola za preokret. Jedna od boljih KHL odbrana, ipak nije izdrzala. Dva minuta kasnije poravnanje, da bi Sochi dosao do pobede u 58. minutu. Ovde je i kombo nastradao, mada bih "potpisao" 3/4 dan, da mi je neko ponudio pre meceva to.

 

 

Fudbal

 

Huachipato-U. Concepcion 3+

 

Kvota 1.70.

Mec cetvrtfinala kupa. Huachipato nije bunkeraski tim(retko koji u Cileu i jeste), te probah golove ovde.

 

Prateci tiket, Grimsby 3+, Wrexham 2+, Torquay 3+, Crewe 2+, Bury 2+, Gillingham 2+, Port Vale 3+, Sheffield Utd 3+. Kvota 19.42.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Houston H1(+1.5) (Tanaka-Keuchel)

 

Kvota 1.65.

Tanaka, 0-0, 10.80 ERA, protiv Astrosa. U sezoni, 12-7, 3.51 ERA. Keuchel, 2-1, 1.13 ERA, protiv Yankeesa. Regularni deo sezone, 20-8, 2.48 ERA. Tanaka kao domacin, 7-4, 3.71 ERA; nocu, 6-4, 3.47 ERA. Keuchel na strani, 5-8, 3.77 ERA; vecernji mecevi, 14-5, 2.56 ERA. Forma, Tanaka, 1-1, 3.00 ERA; Keuchel, 3-0, 1.74 ERA. Houston je propustio veliku sansu, da pobedom zavrsnog dana sezone, obezbedi sebi domacinstvo u ovom mecu. To je tim pre bilo bitno, posto je Keuchel 15-0 na Minute Maid Parku. Yankeesi su 3-7, na poslednjih 10 meceva pred doigravanje, Astrosi 6-4. Skor u sezonskoj seriji je 4-3 za Houston. Keuchel je verovatno glavni kandidat za picera sezone u AL i ocekujem da i veceras bude dobar. Istovremeno, mislim da i Tanaka moze pruziti dobru partiju i bar odrzati mec u egalu. Bullpen domacina moze samo bolje, od prikazanog u prethodnih desetak dana.

 

Ovaj singl stavih u slabiju grupu, playoff je retko dobar za popravljanje budzeta.

 

 

Hokej

 

Zurich Lions-Sparta Prague 5+

 

Litvinov-Vienna Capitals 5+

 

Karpat-Dusseldorf w1

Tappara-Vitkovice w1

Frolunda-Ingolstadt w1

Linkopings-Liberec w1

 

Kvote, 1.50, 1.47, 1.64.

CL se igra danas i to revans mecevi tekuce runde. Zurich ima sjajan mladi tim, dok Sparta igra napadacki hokej. Litvinov i Capitalsi odigrase lep prvi mec, te ni danas ne ocekujem drugaciji pristup. Za kraj nekoliko fikseva, na ekipe koje dolaze iz jacih liga.

 

 

 

Link to comment

Evropski hokej je potvrdio da je tezak za proceniti. Sutra krece NHL, tu je selekcija ipak nesto laksa, a i kvote u fiksu su vece, pa nema potrebe da se vezuje preko 2 meca.

Link to comment

Bravo :)

 

Cileanci kup, GG3+, GG4+, 5+ i 6+. Kvote: 2, 3.2, 5.5 i 11.4.

 

A odigrao sam danas uzivo na Partizan na pocetku drugog poluvrmena po 3.35. I uslo :)

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 0/1, hokej 0/3. Cileanci razocarali. Gol pada na vreme, ali su ostali na tom jednom. Ne valja kada previse razmisljam sta odigrati. Bio sam neodlucan kod MLB meca i od tri razmatrane solucije, odabrah jedinu pogresnu. :lolol: Dobro je samo sto sam odigrao slabije ovaj par. Hokejaska CL nije mogla mnogo losije doci. Litvinov i Vienna Capitalsi odigrase mec gde su golmani dominirali do zavrsnog perioda, te ona 3 gola nisu posle mogla mnogo pomoci. Cetiri fiksa je tesko provuci, makar i na viner. Linkopings je to jos jednom dokazao. Zurich me je razocarao. Nisu uspeli dati gol, a jedan njihov bi verovatno bio dovoljan za over. Pretpostavio sam da ce ove nedelje uleteti neki ovakav dan, kada necu nista pogoditi, no nakon odlicnog dvonedeljnog perioda, to je skoro bila neminovnost, pa se i ne nerviram.

 

 

Fudbal

 

New York RB-Montreal 3+

 

Kvota 1.55.

Dva MLS meca danas, pri cemu ovaj deluje izuzetno primamljivo.

 

 

MLB

 

Pittsburgh-Chicago Cubs <5.5 (Cole-Arrieta)

 

Kvota 1.90.

Cole, 7-1, 2.88 ERA, protiv Cubsa. U sezoni, 19-8, 2.60 ERA. Arrieta, 6-1, 1.68 ERA, protiv Piratesa. Ukupno, 22-6, 1.77 ERA. Cole na PNC Parku, 9-3, 2.83 ERA; uvece, 9-7, 3.00 ERA. Arrieta na gostovanjima, 13-1, 1.60 ERA; nocni mecevi, 14-2, 1.51 ERA. Forma, Cole, 3-0, 2.57 ERA; Arrieta, 3-0, 0.00 ERA. Cole ima iza sebe fenomenalnu sezonu, ali je Arrieta jos bolji. Starter gostiju je glavni kandidat za CY Young Award u NL ove sezone. Na poslednjih 9 startova je dopustio samo 2 runa ukupno. Napadi su tu negde, mada mi Cubsi deluju opasnije. Videcemo kako ce se Arrieta snaci u playoffu, no posto je Keuchel pokazao da moze, ne verujem da ce i Arrieta biti losiji. Ocekujem malo poena, te odigrah under.

 

 

NHL

 

Toronto-Montreal 5+

 

Calgary-Vancouver 5+

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Krece konacno NHL. U fiksu mi sve deluje neizvesno. Eventualno sam razmatrao Montreal, ali sam odustao na kraju. Golovi su mi uvek bili privlacniji za igru, pa probah dva danasnja meca. Calgary obicno igra lepe meceve, a i kvota za 5+ u Mozzartu je primamljiva. Montreal je sigurno kvalitetniji tim od Toronta, narocito u defanzivi, no ove ekipe imaju dug niz efikasnih meceva u Torontu.

 

 

Prateci tiket, Magnitogorsk 5+, Salavat 4+, Serbia U21 4+, Croatia U21 3+, Forest Green 2+. Kvota 4.94.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...