Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Juce krenuo rumunski basket. Danas Targu Jiu - Galati H1 Trgu ziu je proslogodisnji ucesnik F4 Eurocelindza a Galaci je ove godine usao u prvu ligu. Trgu ziu dosta jaci a i inace je njihov domaci teren jedan od najjacih u ligi.

Edited by Moća
Link to comment

Juce krenuo rumunski basket. Danas Targu Jiu - Galati H1 Trgu ziu je proslogodisnji ucesnik F4 Eurocelindza a Galaci je ove godine usao u prvu ligu. Trgu ziu dosta jaci a i inace je njihov domaci teren jedan od najjacih u ligi.

Hendikep je -9. Je l' to ok Moco?

Link to comment

Fudbal 4/6, MLB 1/1. Zvezda, City, Hoffenheim, dodjose rutinski 2+(svi su prosli i 3_, meh). Nemce ne bih singlirao 3+, Zvezda ne moze u singlu na dosta mesta. City sam razmatrao i odustao zbog sastava tima(pade 7 komada). Leicester je odigrao jos jedan ekstra zanimljiv mec. Dosta sansi i lagani prolaz. Na fiks tiketu promasih oba para, sto je i najbolja varijanta. MLS korektno. Nista spektakularno(bez 5+ i 7+ prolaza), redovnih 3+. Retko dosadno prvo poluvreme na U. de Chile-U. Espanola. Samo dve sanse. Mnogo brzi fudbal u nastavku, ekspresno poravnanje i gomila promasaja izmedju 70. i 90. minuta. MLB je dosao ocekivano tesno. Greinke odlican, podrska dovoljna. Ponovo je kombo bio blizu, no U. de Chile je zatajio. Ok dan, manji plus na kraju.

 

 

Fudbal

 

Rapid-Salzburg 3+

 

Zurich-Basel 3+

 

U. Catolica-Colo Colo 3+

 

Bayern-Dortmund 3+

 

Ajax-PSV 2+

AZ Alkmaar-Twente 2+

Arsenal-Man Utd 2+

 

Fenerbahce-Akhisar Belediye 2+

Start-Rosenborg 2+

Milan-Napoli 2+

 

Kvote, 1.55, 1.60, 1.40, 1.57, 1.73, 1.64.

Gomila derbi meceva danas. Salzburg, Basel, Colo Colo, Bayern su neizbezne stvari za 3+ igru. Ostalo dosta opreznije u 2+ varijanti.

 

Potonja 2 tiketa stavih u slabiju grupu.

 

Primer prateceg tiketa, Liverpool P/KX, Tottenham 2+, Schalke 2+, Leverkusen P/K1, Rayo Vallecano 2+, Real Madrid X2, Roma 2+, Juventus P/K1, Monaco w1, PSG 2+, Boca Juniors 2+, Flamengo P/K1, Sparta Prague 2+, Plzen 2+, Benfica P/K2, Porto P/K1. Kvota 40.72.

 

 

NFL

 

Arizona-St. Louis w1

San Francisco-Green Bay w2

 

Tampa-Carolina w2

 

Cincinnati-Kansas w1

Denver-Minnesota w1

 

Kvote, 1.72, 1.57, 2.06.

Arizona je krenula jako, Ramsi ne deluju previse ubedljivo, te probah 1. Vidim da na pojedinim forumima daju sansu San Franciscu, no ja stvarno ne vidim kako oni mogu nauditi neugodnim Packersima. Jos jedan tim koji je odlicno otvorio sezonu, Carolina. Kansas ni danas nema laksi posao. Bengalsi su veoma neugodni domacini. Denver pomalo neocekivano dobija meceve odbranom. Minnesota jeste dobar tim, ali nisu tako opasni kada im se zaustavi trcanje, plus je u pitanju jedno od tezih gostovanja.

 

Samo prvi tiket uklopih u kombo.

 

Propratni tiket, Atlanta P1, NY Giants H2(+5.5), Tampa >40.5, Philadelphia >43.5, San Diego w1, Arizona P<21.5, Denver >42.5, Green Bay P2. Kvota 61.32.

 

 

Hokejaski tiket, Salzburg 5+, Ingolstadt 5+, Munich 5+, Lorenskog 5+, Dornbirner 5+, Medvescak 5+, Sparta Prague 5+. Kvota 15.11.

 

 

 

 

Link to comment

Sudija je pustio ostriju igru od starta, pa su gosti igrali na kontakt, a to nije nesto sto odgovara mojima. Canales se nije video u prvom poluvremenu. Verovatno najdosadnijih 45 minuta u Cileu, ove sezone.U drugom je imao 2-3 dobre prilike, kada su se gosti otvorili, ali je sve otislo tik pored pored/preko gola. Sigurno si video onu par minuta pre kraja, kada je izbacio cuvara, kao na malom fudbalu, na ivici peterca i prebacio gol. Espanola me je cak i vise nervirala. Onoliko prostora, te kontri 3 na 2, 4 na 3 uz bezbroj losih zavrsnih pasova.

Edited by Miljenko
Link to comment

Targu Mures - Gaz Metan Medias +21,5(Meridian) H2

Mureš jeste bolji od Medijaša ali nije baš za 20 razlike. Medijaš zadržao bitnije strance od prošle sezone tako da nisu baš naivni.

Link to comment

Sudija je pustio ostriju igru od starta, pa su gosti igrali na kontakt, a to nije nesto sto odgovara mojima. Canales se nije video u prvom poluvremenu. Verovatno najdosadnijih 45 minuta u Cileu, ove sezone.U drugom je imao 2-3 dobre prilike, kada su se gosti otvorili, ali je sve otislo tik pored pored/preko gola. Sigurno si video onu par minuta pre kraja, kada je izbacio cuvara, kao na malom fudbalu, na ivici peterca i prebacio gol. Espanola me je cak i vise nervirala. Onoliko prostora, te kontri 3 na 2, 4 na 3 uz bezbroj losih zavrsnih pasova.

Da, bas sve tako :) Mislim da sam od nekog 74-75minuta gledao. I prosto nisam verovao sta rade braca Cileanci.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...