Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja ne znam koji se meni kurac desava. U januaru i februaru nisam mogao vola da ubodem, mada sam tad vise forsirao tiketa sa mnogo parova pa to i nije cudno. Sad sabijam a i kenja me opasno, svasta mi prolazi ovih dana. Igrao 500 na kombinaciju X2 i 3+ na Real (2.75) i H1 -1 na Dortmund (2.12), proslo uz dosta srece i uz pomoc brata sudije sto je iskljucio Nanija. Imam i neki kombinovani tiket na kojem cekam Seltikse za 2 hiljade ali nisam hteo da rizikujem pa sam branio keca za 500 po kvoti 2.10, da uzmem bilo sta, a ostao mi je i ovaj za zajebanciju:Sakramento - Denver <223.5Oklahoma - Lejkersi <214.5Vasington - Boston X2Detroit - Kolorado W1Florida - Vinipeg 1XCikago - Minesota W1 (morao sam navijacki, iako svi cekaju prvi poraz :D )Andrea Petkovic - Puig 1

Link to comment

Sudija Turcine, napusi se...Dortmund kmb 1,2+I (3,7) i MU X-1 (6,5)... izbio mi covek 70e iz dzepa. Skoro nisam tako ispizdeo zbog neke sudijske odluke kao zbog ove sinoc.

Link to comment

Odličan dan. Boston vodio 3-0 i otišao u OT, Los Angeles gubio 4-1, a zatim dobio u regularnom. Tu sam valjda na nuli, kada je o sreći reč.Danas:Grupa ABrooklyn 2LA Clippers 1LA Lakers doh2(+1.5)Baboš fixAnaheim w1Grupa BFluminense 2+Toluca 2+Toronto 0-5Calgary 0-5Kuznetsova 9- 1.setBurdette 9- 1.setUtah dop>194.5Phoenih dop>189.5Golden State dop>217.5Houston dop>218.5Lakersi bi morali da dobiju i na nekom gostovanju. Ovde bi trebali da imaju realnu šansu za to. Da se ogradim ipak dodatnim hendikepom.Brooklyn i Clippersi, bez hendikepa, deluju kao dobar izbor.Prvi dabl overa deluje verovatnije. Nisam hteo da singliram Golden State over, pa i to vezah.Ducksi su za klasu bolji tim od Coyotesa i vreme je da ih dobiju ove sezone.Baboš u usponu. Ima 3-1 medjusobni skor protiv Larsson.Manje gemova prvi set na izrazite favorite, ali za oprezniji ulog.

Link to comment

Miljenko poslusao sam te za Anaheim gledaj da prodje :thumbup:Igro sam i drugi tiket na kome so Lakersi, Clipersi i Dallas-Houston manje od 222,5 koseva. Vreme je da ovaj Houston malo oladi od stotke <_<

Edited by Cash
Link to comment

Prosao mi glavni dubl sinoc, H2 +9 na Boston (poklon, ne znam ko pravi te kvote i hendikepe ali hvala mu) i Dalas 1. Zato zelim da se najebem majke kladionici jer su blokirali Toronto pre nego sto sam hteo da odigram pa sam uz Boston 2 po kvoti 4.5 vezao Vasington 2 a ne njih, i naravno poduvao, a na tiketu od 6 parova sam pogodio 5 dobrih kvota i pao na jebenu Atlantu manje od 189 poena, otisli olosi preko 200...

Link to comment

I ja posle duge pauze prosao, isto dubl - Indijana minus i LAL H2.. Imao i drugi - Lebron manje od 27 (dao 26) i Karmelo manje od 29, nije igrao pa je manji dobitak ali se ne zalim :fantom:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Korektno. Prva grupa 3/4, druga mogla i bolje. Neocekivani minus na Golden State-Sacramento, dobro je sto nisam singlirao. Na kraju minimalni plus. Ne bunim se, Lakersi gubili 20 i kusur, Brooklyn kilavio.

Link to comment

Danasnji izbor:Grupa AAnzhi w1Tottenham 2+Boston w1Pittsburgh 6+Detroit w1Grupa BNY Islanders 6+Washington w1Tampa w1Vancouver w2Oklahoma w2(NBA)Tomic fixAnderson fixPaire fixHampton fixSvi timovi koje igrah na viner, imaju odlicnu tradiciju, protiv vecerasnjih protivnika. Capitalsi i Tampa mi ne ulivaju preterano poverenje za fix, pa idu u drugu grupu. Columbus se malcice probudio, pa i Canuckse igram vezano, sa Oklahomom. Rangersi protiv komsija retko igraju "zatvorene meceve", ali da ih ne forsiram.Boston bi trebao do pobede protiv stare musterije, nakon 2 meca bez pobede u regularnom toku. Veliki derbi Philadelphia-Pittsburgh. Over verovatan, kao i obicno. Detroit igra bolje. Nije to ona stara masina, ali se bodovi osvajaju.Indian Wells oprezno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...