Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/5. Ne bas sjajni rezultati EL, dobro provukoh ova tri tiketa. Lokomotiva se obrukala, dobivsi samo 2-0 smesni Skenderbeu. Partizan je jos jednom lagano dosao 3+, steta sto nije i 5+ proslo, bilo je dosta vremena. AZ je prosao, kada sam vec i ja gubio nadu, posto nije bilo gola u prvih 55 minuta. Sparta taman 2 gola, ali je Rosenborg zatajio. Schalke se raspucao, Krasnodar do 2 gola na mecu, bez previse nerviranja; ocekivano zanimljiv duel Celtic-Fenerbahce. Nije moglo mnogo bolje od ovoga. Lokomotiva je oborila kombo, kao verovatno najsigurniji par za golove juce. Korektan dan.

 

 

Fudbal

 

Heracles-Heerenveen 3+

 

DC United-New York City 3+

 

Kvote, 1.55, 1.56.

Heracles i Heerenveen tradicionalno igraju sa puno golova, pa ih probah veceras. New York City retko razocara, pratim ih i dalje.

 

Propratni tiket, Slovan B. 3+, Mainz 2+, Celta 2+, Valerenga 2+, Oss 2+, Dordrecht 3+, GA Eagles 3+, Liefering 3+. Kvota 9.85.

 

 

MLB

 

Milwaukee-Chicago Cubs 2 (Pena-Arrieta)

 

Arizona-Houston 2 (Rubby De La Rosa-Keuchel)

 

Kvote, 1.45, 1.60.

Pena nije nastupao protiv Cubsa. Do sada, 2-0, 3.91 ERA. Arrieta, 3-3, 2.63 ERA, protiv Brewersa. Dosadasnji deo sezone, 21-6, 1.82 ERA. Pena kod kuce, 1-0, 2.70 ERA; vece, 1-0, 4.00 ERA. Arrieta na strani, 12-1, 1.68 ERA; nocni termin, 13-2, 1.58 ERA. Forma, Pena, 1-0, 3.60 ERA; Arrieta, 2-0, 0.38 ERA. Pena savim pristojan, od kada mu je data sansa na najvisem nivou. Arrieta je glavni kandidat za CY Young Award u NL ove sezone(najbolji picer u sezoni u NL). Na poslednjih 8 startova, nije pustio preko 1 runa. Milwaukee je 5-5, 10 meceva unazad, Cubsi 7-3. Gosti su samo 2 pobede iza Pittsburgha, 3 meca pre kraja regularnog dela sezone, te i dalje imaju sanse za domacinstvo u wild card mecu.

De La Rosa, 0-1, 8.10 ERA, protiv Astrosa. U sezoni, 14-8, 4.56 ERA. Keuchel, 2-2, 4.13 ERA, protiv Arizone. Za sada, 19-8, 2.47 ERA. De La Rosa na Chase Fieldu, 7-3, 4.99 ERA; uvece, 13-5, 4.47 ERA. Keuchel na gostovanjima, 4-8, 3.82 ERA; vecernji mecevi, 13-5, 2.54 ERA. Aktuelni nastupi, De La Rosa, 2-1, 5.40 ERA; Keuchel, 2-1, 5.12 ERA. Rubby ima finu sezonu iza sebe. Keuchel je i dalje neporazen kod kuce, dok u gostima baca malo losije, mada ni podrska napada nije sjajna. Astrosi su pobedu ispred Angelsa i Twinsa, u borbi za drugo AL wild card mesto. Sami odlucuju o svojoj sudbini, te mislim da vredi probati na njih, iako su cele sezone dosta neubedljivi u gostima(53-28 kao domacini; 31-47 kada gostuju). Diamondbacksi su 7-3, na poslednjih 10 utaknica, Houston, 6-4.

 

Prateci tiket, Pittsburgh 1, Washington H2(+1.5), Kansas H2(+1.5), Seattle 1. Kvota 4.87.

 

 

Hokejaski tiket, Dornbirner 5+, Salzburg w1, Magnitogorsk w2, Eisbaren 5+, Munich 5+, Davos 5+, Zurich w1. Kvota 6.44.

Edited by Miljenko
Link to comment

šta sam juče sve uradio.

maltene ni iz čega napravio svašta kroz tenis i aba ligu, onda došla el, svašta imao na umu od sedam i od devet i uglavnom sve došlo osim jednog tipa u sedam, gde je domaćin iz pet šuteva primio tri gola a iz dvadeset dao samo jedan, i jednog tipa u devet, gde sam čekao 3+, a pao jedan gol iz ukupno 35 šuteva i 70 šansi. sad imam 100 dinara na računu, razmišljam da ih podignem.

Edited by Malvo
Link to comment

:dry:

 

ali marsej-liberec... ovi napadaju, centriraju, šutiraju, sve nekako arsenalovski neurotično, i neće u gol, neće, neće, neće

 

ubio me bog ako nisu imali 30 čistih šansi za gol

Link to comment

:cry:  :cry:  :cry:  jeboteeee  ja mislio ti grobar kad ono  :cry:

 

Vise sam kukao na sebe. Bilo je idealno da igram i gg3+ i gg4+, a ja serem sa 1&4+ i domacin golovi. Znao sam cemo dati bar 1, tako i da smo pukli (kao sto sam ocekivao) ja bih dobio kintu. Ovako 4 gola pala, ja nijedan tiket pogodio :frust: A samo jos 1 gol Augsburga bi mi doneo lepe pare. Pa kako da volim malog sto je branio ko lud :D

 
A u fudbalu i nisam neki navijac. Odavno sam prestao da ih pratim, tako da mirne duse mogu da se kladim protiv kad mi se ucini da treba. U prvom kolu sam lepo naplatio goleadu. Sad je samo falio taj jebeni 1 gol. Za isti rezultat kao za Azom, sad tek to skontah :)
Link to comment

:dry:

 

ali marsej-liberec... ovi napadaju, centriraju, šutiraju, sve nekako arsenalovski neurotično, i neće u gol, neće, neće, neće

 

ubio me bog ako nisu imali 30 čistih šansi za gol

 

 

Brate Malvo ubuduce da izbegavas Marseille prodali su me milion puta.Sugava je to ekipa.

 

 

I ja sam ih pao na jednom tiketu, a bas sam ispratio igrali su sa najboljim timom. 

 

I u FRA ove sezone su vrlo neuracunljivi™ tako da se slazem da ih treba izbegavati.

Link to comment

Znači™ trebaju mi 2 poena u zadnje 22 sek na utakmici Tajfun-Sutjeska. Tajfun ima plus 3 a Sutjeska napad, niti Tajfun napravi faul niti Sutjeska pogodi trojku niti Tajfun skoči pod svojim košem pa da ovi naprave faul niti Sutjeska pogodi jednu od 4 (ČETIRI) trojke za 22sek ne padne koš na tekmi koja ide u penal završnici, pa jel moguće.

Link to comment

Znači™ trebaju mi 2 poena u zadnje 22 sek na utakmici Tajfun-Sutjeska. Tajfun ima plus 3 a Sutjeska napad, niti Tajfun napravi faul niti Sutjeska pogodi trojku niti Tajfun skoči pod svojim košem pa da ovi naprave faul niti Sutjeska pogodi jednu od 4 (ČETIRI) trojke za 22sek ne padne koš na tekmi koja ide u penal završnici, pa jel moguće.

Namesteno!!!

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 2/2. Holandjani su retko precenjena liga za golove. Oduvek sam mrzeo kada napadaci mase 1 na 1. Ako to ne ume, bolje da menja profesiju. Najgora stvar je sto i nije bilo previse sansi. New York City je bio blizu pada, ali uz dosta srece dolazi 3+, u zavrsnici meca. MLB idealno odabran. Arrieta je imao jos jedan fenomenalan nastup, lagana pobeda Cubsa. Astrosi razbise Arizonu, sve su blizi wild card mestu. Na kraju jedan promasaj, ok dan.

 

 

Fudbal

 

U. de Chile-U. Espanola 3+

 

Toronto-Philadelphia 3+

 

New York RB-Columbus 3+

 

Spartak-Zvezda 2+

Hoffenheim-Stuttgart 2+

Man City-Newcastle 2+

 

Norwich-Leicester 3+

 

Sevilla-Barcelona w2

Chelsea-Southampton w1

 

Kvote, 1.55, 1.61, 1.48, 1.62, 1.75, 1.86.

Par standardnih timova za golove, U. de Chile, Toronto, New York RB. Zvezdu odigrah opreznije, kao i Hoffenheim. Yaya ne igra danas za City, te sam odustao od 3+ varijante. Norwich i Leicester su medju zanimljivijim timovima u PL ove sezone. Igraju efikasno, pa probah i to. Za kraj jedini fiks tiket. Barsu ne smem igrati na golove, kada Messi ne igra. Chelsea i dalje razocaravajuce los, no ne mogu izgubiti bas svaki mec.

 

Prve 4 stvari stavih u jacu grupu.

 

Jedan od pratecih tiketa, East Stirling P2+, Dunfermline P2+, Rangers P2+, Grimsby P2+, Tranmere P2+, Port Vale P2+, Gillingham P2+, Peterborough P2+. Kvota 1807.33.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-San Diego 1 (Greinke-Erlin)

 

Kvota 1.40.

Greinke, 5-1, 1.61 ERA, protiv Padresa. Na nivou sezone, 18-3, 1.68 ERA. Erlin do sada, 1-1, 6.30 ERA. Greinke kod kuce, 9-1, 1.48 ERA; nocu, 10-3, 1.92 ERA. Erlin na strani, 0-1, 21.00 ERA; vecernji termin, 1-1, 6.30 ERA. Poslednji nastupi, Greinke, 2-0, 1.64 ERA; Erlin, 1-1, 6.30 ERA. Uz Arrietu, Greinke je glavni kandidat za picera sezone u NL. Cini mi se da picer Cubsa ima prednost i Greinke bi morao da ima savrsen nastup(no-hitter recimo), da bi ga ugrozio. Dodgersi su 5-5, 10 meceva unazad, San Diego 4-6. Dodgersi su dosta bolji protiv levaka (D-.241;L-.261).

 

 

NCAAF tiket, Oklahoma w1, Ball State >53.5, Oklahoma State >49.5, Mississipi w2, Oregon w2. Kvota 7.77.

 

Hokejaski tiket, Barys Astana 4+, Blues 0-6, Frolunda 0-6, Brynas 0-6, Lulea 0-6, Ambri 5+, Zurich 5+. Kvota 5.58.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...