Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/4, uz jednu kvotu 1, MLB 0/1, prodje i prateci fudbalski tiket. Real 3+ i A. Madrid fiks su mi bili sigurni padovi. Man Utd je dosao lako, mnogo lakse nego sto sam ja ocekivao. Galatasaray razocarao protiv anonimusa, no bar vratih pare tu. U. de Chile prodje 3+, uz dosta srece. Puno promasaja u prvom poluvremenu, precke na prazan gol, kasnih 2-0 i izmisljen penal za izlaz. Propratni tiket na fudbalu, nije prosao odavno i to se desilo pravovremeno i tu prilicno talicno. MLB ne mogu povezati u dabl. Bolje da sam singlirao, ipak sam ja dunster za pravljenje dablova na bejzbolu. Moze se reci da sam slucajno zavrsio u plusu, te se necu zaletati danas. Ocekivano nisam uspeo povezati kombo i treci dan.

 

 

Fudbal

 

Lokomotiv Moscow-Skenderbeu 3+

 

Augsburg-Partizan 3+

 

AZ Alkmaar-A. Bilbao 3+

 

Rosenborg-Dnipro 2+

Sparta Prague-APOEL 2+

 

Schalke-Asteras 2+

Celtic-Fenerbahce 2+

Krasnodar-Qabala 2+

 

Kvote, 1.40, 1.81, 1.95, 1.86, 1.84.

Skenderbeu je dosta losiji od danasnjeg protivnika i sve osim njihovog ubedljivog poraza bi bilo veliko iznenadjenje. Partizan je uzasan pozadi, te ocekujem nove probleme za njih, protiv ekipe iz lige gde se igra dosta brz fudbal. AZ igra otvoreno, dok je Bilbao kompaktan tim, koji ume da kazni greske. Rosenborg pratom redovno, makar i u ovoj opreznoj varijanti. Sparta Prague, Schalke, Krasnodar su prilicni favoriti danas, pa bi i tu trebao pastu neki gol. Fener ima jak tim; zanimljiv mec u najavi; 2+ mi deluju realno.

 

Singlove stavih u jacu grupu.

 

Jedan od pratecih tiketa, Basel P/K1, Fiorentina w2, Lazio 2+, Schalke P/K1, Braga 2+, Fenerbahce X2, Krasnodar P/K1, Napoli 2+, Ajax 2+, Villarreal 2+. Kvota 12.92.

 

 

Kada je o MLB delu rec, poznati su skoro svi ucesnici doigravanja. Jedina nepoznanica je drugo wild card mesto u AL, posto su Yankeesi skoro sigurni(fali im pobeda). Nisam imao neku ideju, kada videh da Price ne nastupa za Toronto, te probah samo propratni tiket, San Francisco PIX, Miami PIX, Arizona 1. Kvota 4.86.

 

Hokejaski tiket, HIFK w1, SKA St. Petersburg 5+, CSKA w1, Kongsvinger 5+, Lorenskog 5+, Valerenga w1. Kvota 3.73.

Edited by Miljenko
Link to comment

Opet slicno razmisljamo :)

 
Augsburg: 1&4+ (2.27), 5+ (5.5), i domacin golovi: u oba (2.45), 3+ (3.09) 4+ (6.63), prvo2+ (4.28)
 
Lokomotiva domacin golovi: 3+ (1.7), 4+ (2.75) i 1&4+ (2.27).
 
Na srednje.
 
I sitan dubl Augsburg3+ i Lokomotiva4+, kvota 8.5
Link to comment

Inače za Čileance kad ste rekli ja ušao da vidim kvote i vidim 0-2 3,10 kvota reko daj da probam od 0-2 i predomislim se u poslednji čas i stavim na neki levi tiket 0-3 bila 1,75 kvota ali sam pao na nešto drugo

Link to comment

Mora da uleti jedan los dan. Jos ima vremena da nesto prodje doduse. Za Ruse se i ja nadam. Partizan nisam gledao, no ne verujem da ovi mogu biti tako kilavi do kraja. Cudi me da se AZ uspesno odbranio, u prvih 45 minuta. Schalke prosao na jednom pratecem 2+; oni su mi na crnoj listi za 3+, pa ih nisam ni razmatrao za ozbiljniju igru.

Link to comment

Belgija dobija prvi set protiv nas 25:19, a kvota na njihovu pobedu 2.70. Odigrah nesto sitno.

 

EDIT: Sada je vec 1.99 2.20.

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...