Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Meni na Bayernu prodje samo osnovni tiket(4+), no prosla su jos 2 na ostalim mecevima, uz kombo i 5+ na Arsenalu, pa sam sasvim zadovoljan. Ne volim tu igru na posed koju Bayern igra kod Pepa, kada bi Klopp dosao, gde bi im bio kraj.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ma troznak™. Ja zveknuo i korekciju X2&2+ (2.49 u Meridianu) na jednom tiketu za svaki slucaj. Da Celsi da u prvom poluvremenu 2.55.

Navlace neduzni kladionicarski svet velikim kvotama zlotvori. :mad:

Inace, mladi igrali 3:3.

 

Ma ne vreeeeedi.

Link to comment

Fudbal 3/4, MLB 0/1, prosao je kombo ponovo, te 5+ na Arsenalu. Ovo je neka idealna situacija, kada ne pogodim sve, Izasla su sva tri jaca tiketa, pala oba slabija. Bayern je krenuo jako, uz 4 komada u prvom delu meca. Ocekivao sam i 6+, pa i 7+ u nastavku, no nisu zapinjali; zato ne volim Pepa. Arsenal je odigrao lose pozadi, za golove idealno. Zenit je usao u keca pre pauze i ustedeo mi nerviranje. Barsa je sa druge strane bila neubedljiva i vec sam bio gubio nadu, kada je pao drugi gol na tom mecu. Fiks tiket naravno promasih i to 2 od 3 para. MLB se nije mogao provuci sinoc. Metsi kao da su pokusavali da izgube. Gomila igraca u RISP i nista(skoro nista). Texas je jedva dobio, 7-6. Bolje sto nisam nista singlirao, kada se sve sabere i oduzme dosao bih na isto. I ove nedelje povezah dva dana kombo. Danas pokusavam i treci u nizu, sto se nije skoro desilo.

 

 

Fudbal

 

Malmo-Real Madrid 3+

 

Man Utd-Wolfsburg 3+

 

U. de Chile-U. de Concepcion 3+

 

A. Madrid-Benfica w1

Monchengladbach-Man City 2+

 

Astana-Galatasaray w2

 

Kvote, 1.40, 1.82, 1.50, 1.46, 1.70.

Real protiv dosta slabijeg rivala. Jeste da ih vodi baksuzni Benitez, no 3 komada valjda mogu pasti. Moji imaju imperativ pobede. Odbrana igra bolje, uz povremene ispade, dok je napad probudjen, te mi golovi deluju kao bolja varijanta. Supercopa de Chile je manje-vise revijalan mec, te je zato kvota za golove dosta pala. Nadjoh ovih 1.5 u Millenniumu. A. Madrid deluje kao prilicno verovatan fiks, dok Man City i prima i daje. Galatasaray probah u fiksu, Astana ipak nije taj nivo.

 

Prva 4 tiketa stavih u jacu grupu.

 

Prateci tiket, Juventus P/K1, Real Madrid P2, A. Madrid P1+, Man City P/K2, PSG 2P1+, Man Utd P/K1, CSKA 3+. Kvota 25.35.

 

 

MLB

 

LA Angels-Oakland 1 (Richards-Zito)

Cincinnati-Chicago Cubs 2 (DeSclafani-Lester)

 

Kvota 2.20.

Richards, 2-4, 5.03 ERA, protiv Oaklanda. U sezoni, 15-11, 3.73 ERA. Zito, 12-11, 4.14 ERA, protiv Angelsa. Ove godine ima samo 3 odigrana ininga, 0-0, 18.00 ERA, sto i nije neki merodavan uzorak. Richards kod kuce, 10-4, 3.08 ERA; nocu, 12-6, 3.70 ERA. Aktuelni nastupi, Richards, 2-1, 3.92 ERA. Pitanje je koliko Zito moze, nakon duge pauze. Ovo ce mu verovatno biti poslednji start u karijeri. Nastupa umesto povredjenog Graya, ciju tezu povredu Oakland ne zeli da rizikuje. Richards baca stabilno, uglavnom pusta 2-3 runa. Angelsi su 8-2, 10 meceva unazad, Oakland 1-9. Angelsi trenutno drze drugo wild card mesto u AL. Imaju mec manje i isti broj pobeda kao Houston. Oakland se odavno okrenuo eksperimentima.

DeSclafani, 1-1, 2.67 ERA, protiv Cubsa. Do sada, 9-12, 3.91 ERA. Lester, 0-0, 4.74 ERA, protiv Redsa. Dosadasnji deo sezone, 10-12, 3.43 ERA. DeSclafani na Great American Ball Parku, 5-8, 4.88 ERA; vecernji termin, 7-7, 4.13 ERA. Lester na gostovanjima, 3-3, 3.12 ERA; uvece, 4-7, 4.01 ERA. Forma, DeSclafani, 1-2, 5.40 ERA; Lester, 1-2, 2.86 ERA. Cincinnati je vezao 10 poraza, dok su Cubsi 6-4, na poslednjih 10 utakmica. Cubsi su 3 pobede iza Piratesa, pa i dalje imaju minimalne sanse za domacinstvo u wild card mecu. Pittsburgh ima 2 meca protiv neugodnih Cardinalse, te seriju sa vecerasnjim protivnikom Cubsa koji im ne lezi previse.

 

Ovaj dabl odigrah slabije.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Lepo bi bilo da ponekad neko i da gol iz penala kad mi treba. :mad:

 

EDIT: Mislio sam na Borusiju, kad ono evo u medjuvremenu Mancester uspeo da da gol iz penala. Dakle, ipak je moguce da padne gol iz penala i kad meni treba. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Veceras je i za mene ovo bilo skoro nepogodljivo. Kilava Benfica dobija u gostima, Real ne moze da dodje 3+. Mrtvi Benitez. uvek sam ga mrzeo, ove sezone jos vise.Bar Man Utd nije razocarao sa golovima.

Ocekivao da necu vezati kombo tri puta, to je retka pojava, no dva od tri prolaza uvece su bila realnost.

Link to comment

Uh, ja sam u seriji već 3 dana, moraću nekako da se odmaknem od interneta i mobilnog sutra da ne bih sve strovalio. Danas ušao kombo sa px na siti i junajted, zatim kombo u fixu juve i cska i uživo sam uhvatio under golove na šahtjor i real tokom drugog pol. Jedino što sam promašio igrao sam menhengladbah uživo kad sam video kako su razbili sitija, još i povedoše al jbg, bilo bi mnogo. Odigrao sam sad 3 bejzbola na tiket bez preteranog razloga pa ću da napišem ako neko hoće da isprati ludu sreću, možda se nastavi, možda prekine (tu treba reći da sam sinoć jurio sf protiv dodžersa i da je bilo 0:8). Elem, odigrao sam na Metse jer su sinoć ispušili od Filadelfije koja je otprilike 3x slabiji tim, startni pičer večeras im ima 0:5 i ERA od 7.52, Texas protiv Detroita i LAA protiv Oklenda jer su to jedni od retkih timova kojima utakmice nešto znače mada mi je Texas jako sumnjiv.

Link to comment

Da. Juce i nocas sam imao dosta srece. Nepostojeci penal za Concepcion, za 2-1. 

Moracu malo da smanjim uloge na EL, ne moze ni ova dobra/srecna serija da traje vecno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...