Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/2, NFL 1/1, kombo nisam mogao promasiti, prodje i 5+ na Sogndalu. Brann je prosao uz dosta srece, nakon penala par minuta pre kraja. Sogndal bez problema. Pogodih i jedan NFL, za promenu. Green Bay se rano odlepio. Kansas je uneo nervozu, u zavrsnici meca, no nisu uspeli da daju jos jedan TD. Ovi dani sa slabijom ponudom su ili savrseni ili propast. Juce se desila prva stvar. Sada treba preziveti udar CL i EL.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Dinamo Zagreb 4+

 

Arsenal-Olympiakos 3+

 

Barcelona-Leverkusen 2+

Zenit-Gent P/K1

 

Bate Borisov-Roma w2

Porto-Chelsea X2

Maccabi Tel Aviv-Dynamo Kiev w2

 

Kvote, 1.84, 1.63, 1.59, 2.93.

Verujem da Bayern nece shvatiti danasnjeg protivnika neozbiljno, kao sto je to Arsenal uradio. Vidal je aut kod domacina, no svejedno bi trebali lagano dobiti. Arsenal je konacno pororadio protiv Leicestera. Olympiakos ima dugu tradiciju losih izdanja na gostovanjima, pa ne verujem da ce i danas biti drugacije. Messi ce duze pauzirati, te potencijalni 3+ mec, ogranicih na 2+. Zenit je odlicno otvorio kampanju i trijumf danas bi bio logican nastavak. Chelsea je lose zapoceo sezonu, zato verovatno i raste kvota na njih. Roma i Dynamo Kiev su sigurno kvalitetnije ekipe, no treba to dokazati i u praksi.

Potonji tiket odigrah slabije.

 

Prateci tiket, Arsenal P1, Barcelona P1, Roma PX, Bayern P1, Chelsea P2, Lyon PX. Kvota 80.78.

 

 

MLB

 

Philadelphia-NY Mets 2 (Buchanan-Colon)

Texas-Detroit 1 (Hamels-Norris)

 

Kvota 2.18.

Buchanan, 0-3, 4.44 ERA, protiv Metsa. U sezoni, 2-9, 7.96 ERA. Colon, 8-3, 3.45 ERA, protiv Philliesa. Ukupno, 14-12, 4.15 ERA. Buchanan kod kuce, 2-5, 6.87 ERA; nocu, 2-6, 7.02 ERA. Colon na strani, 7-7, 4.48 ERA; vecernji mecevi, 8-11, 4.15 ERA. Forma, Buchanan, 0-2, 4.40 ERA; Colon, 1-1, 3.86 ERA. Buchanan je vezao dva dobra nastupa, nakon serije losih. Colon pusta neki poen vise, no tesko je odrzati onakav savrsen niz, kakav je on imao. Philadelphia je 3-7, na prethodnih 10 utakmica, Metsi 6-4. Metsi imaju odlicnu priliku da obezbede domacinstvo u prvoj rundi playoffa, protiv Dodgersa. Dve su pobede ispred njih i imaju dosta laksu seriju isped sebe.

Hamels, 1-1, 2.77 ERA, protiv Detroita. Dosadasnji deo sezone, 11-8, 3.56 ERA. Norris nije nastupao protiv Rangersa. Za sada, 2-2, 3.88 ERA. Hamels u Arlingtonu, 2-0, 3.19 ERA; uvece, 3-1, 3.81 ERA. Norris u gostima, 2-0, 2.89 ERA; nocni mecevi, 1-1, 3.74 ERA. Aktuelni nastupi, Hamels, 2-0, 1.80 ERA; Norris, 0-0, 2.77 ERA. Hamels konacno prikazuje ono sto se od njega ocekivalo nakon trejda. Norris baca ok; Detroit se trudi da omete Texas sto vise moze. Obe ekipe su 5-5, 10 meceva unazad. Rangersi i dalje imaju prednost ispred Astrosa i Angelsa, ali bi jos jedan poraz u tekucoj seriji, situaciju doveo do usijanja.

 

Ovaj dabl stavih u slabiju grupu.

 

Prateci tiket, Kansas 2, LA Angels 1, San Diego 1. Kvota 4.08.

 

Hokejaski tiket, Vitkovice 5+, Storhamar 5+, Frolunda w2, Nitra w2, Sparta Prague 5+, Lulea w1, Skelleftea w1. Kvota 6.31.

Link to comment

Steta za Mesija. Nisam cuo da se povredio.. Do sada u sezoni su mi Real i Barca van fokusa. Procenio sam da ih treba iskuliratri jedno vreme i ispalo je odlicno, jer inace po difoltu trpam na golove i jedne i druge.

Link to comment

Svaka čast za tiket

 

Moj doprinos, Miljenko da pozavidi, još je sve u hendikepu došlo u fiksu

 

hvataj.png

 

aj da vidim dal sam baksuz. uživo bajern youth dinamo youth 0:2 61' 2,5 hend na domaćina 1,48 kvota.

Edited by theanswer
Link to comment

Lepo si uklopio. Ja ne bih Boston dirao(mada su se povampirili, par nedelja unazad), ostalo ok. Aha, na kraju su ipak Dodgersi bili favoriti. Dobro je sto su kvote za taj mec izasle kasnije, te nisam bio u prilici da singliram. :lolol: 

.

Link to comment

Ja proso nesto sitno nocas:

 

pogodak.png

 

Odigrao i isto ovo ciste keceve (u Meridianu).

 

Malo sam se vrteo po novom sajtu Maxbeta. Nije to toliko lose ko sto mi se ucinilo na prvi pogled. Mana je sto vise nema redjanja svih utakmica (bez obzira na takmicenje) po redosledu odigravanja. Dobro je sto uz svaku utakmicu ima direktan link ka statistici (sajt fudbal91.com - bivsi bezmotike.com).

Edited by Nesh
Link to comment

Lepo si uklopio. Ja ne bih Boston dirao(mada su se povampirili, par nedelja unazad), ostalo ok. Aha, na kraju su ipak Dodgersi bili favoriti. Dobro je sto su kvote za taj mec izasle kasnije, te nisam bio u prilici da singliram. :lolol:

.

 

St. Luis je ipak najveća pobeda. 4 puta je Pitsburg imao bases loaded, nekada sa 0 out, nekada sa 1 out i ništa. I to je ko zna koji put da gledam Kardinalse i da se izvlače na raznorazne načine i onda dođe jedan ining kad umuljaju neke runove i sigurna pobeda na kraju. Pitching i odbrana sa RISP je teško da može da bude bolja. A što se SF tiče odlučio sam iz ne znam kog razloga da ih jurim sad ovu seriju protiv Dodžersa. MadBuma nikad ne izbegavam, a sinoć sam odigrao jer je bio hendikep na njih. 

Link to comment

Neverovatno je kako su Cardinalsi talicni. Sinoc iskoristise prvu gresku odbrane Pittsburgha(Polanco, McCutchen). Tokom sezone su bar 10-15 meceva dobili na tako neke slucajnosti.

Edited by Miljenko
Link to comment

Celsi 3.20 u Meridianu, 2.90 Maxbet i Soccer. Moracu da odigram.

 

I mene je iznenadila visoka dvojka, onda se setih prosle nedelje i cudjenja na visoku kvotu Barse kod Selte. Smrdi mi veceras na X <_<

Link to comment

Natrpah dosta na Bajern - Dinamo: 4+, 1&4+, 5+, 6+, 7+, prvo2+, prvo3+, prvo4+, dom prvo2+, dom4+. Kvote redom 1.84, 2.06, 3.1, 5.23, 12, 1,94, 4.18, 10, 2.35 i 2.5.

 

Ajmo Bajerne... :)

Link to comment

I mene je iznenadila visoka dvojka, onda se setih prosle nedelje i cudjenja na visoku kvotu Barse kod Selte. Smrdi mi veceras na X <_<

 

Ma troznak™. Ja zveknuo i korekciju X2&2+ (2.49 u Meridianu) na jednom tiketu za svaki slucaj. Da Celsi da u prvom poluvremenu 2.55.

Navlace neduzni kladionicarski svet velikim kvotama zlotvori. :mad:

Inace, mladi igrali 3:3.

Link to comment

uhvatio sam već ove što mi vraćaju pare i daju solidan plus na bajern. domaćin 4 plus, prvo poluvreme 2 plus, 3 plus i 4 plus na kvote 1,95, 4,25 i 10

 

e da i hendikep 3,5 je bila kvota 3

 

treba mi još 5,6 i 7 plus i ako baš usere da bude 7:0,6:1 ili  6:0, nije bilo u meridianu da se igra preko 7:0

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...